Skocz do zawartości

Krzesła kempingowe ze sklepu Action


kazakoff

Rekomendowane odpowiedzi

Też dlugo się rozglądałem za kompletem mebelków do przedsionka. Fajne krzesła widziałem w Jysk. Ale w końcu kupilem zestaw w firmie Gojmar. Sprzedają używane lub powystawowe. Płaciłem 70zl za krzesło i 170 za stół. Wszystko Berger. W bardzo dobrym stanie. Polecam ich ofertę. Wysyłka szybko i za 30 zł komplet. 

20210405_002042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To napewno. Jak ze wszystkim, nawet najdroższe mozna szybko zajechać. Przy moim 95 kg nie wyglada żeby mialo sie zaraz rozpaść. Ale skakal na nim nie będę ? Zobaczymy jak się będzie sprawować. 

Jysk'owe za 115zl nie różniły się za bardzo solidnoscią. Plusem był wygląd i mozliwość uchylenia oparcia. 

IMG-a8567a044decd28cb9169452e1a85dd6-V.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur1983Jed napisał:

To napewno. Jak ze wszystkim, nawet najdroższe mozna szybko zajechać. Przy moim 95 kg nie wyglada żeby mialo sie zaraz rozpaść. Ale skakal na nim nie będę ? Zobaczymy jak się będzie sprawować. 

Jysk'owe za 115zl nie różniły się za bardzo solidnoscią. Plusem był wygląd i mozliwość uchylenia oparcia. 

IMG-a8567a044decd28cb9169452e1a85dd6-V.jpg

Przede wszystkim siedziska były dużo wyżej.. To sprawiało, że są krzesłami a nie krzesełkami. Miałem je w ręce, ale też odpuściłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o krzesła bergera  przy twojej wadze zrobisz z nich leżaki jeżeli chodzi o te z jyska to przy używaniu pierwszy element jaki padnie to poprzeczka która jest na poziomie siedzenia a następnie nastąpi kompletna degradacja. Skąd jestem taki"mądry" ono sam to przerobiłem. Dlatego teraz mam porządne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Commander napisał:

Przede wszystkim siedziska były dużo wyżej.. To sprawiało, że są krzesłami a nie krzesełkami. Miałem je w ręce, ale też odpuściłem....

Siedzisko w Jyskowym i Bergerze ma 43-44cm. Jest to wyskokość standardowego krzesła. Jedyna różnica to wysokość oparcia i możliwość jego rozłożenia. Co to jakości to napewno nie dorównują tym za 400 - 500 zł. Tylko może jest sporo uzytkowników, którzy szukają bardziej budżetowych rozwiązań do niezbyt częstego używania. A takie krzesla są dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej w mojej ocenie? 

 

16 godzin temu, szwedki napisał:

Jeżeli chodzi o krzesła bergera  przy twojej wadze zrobisz z nich leżaki jeżeli chodzi o te z jyska to przy używaniu pierwszy element jaki padnie to poprzeczka która jest na poziomie siedzenia a następnie nastąpi kompletna degradacja. Skąd jestem taki"mądry" ono sam to przerobiłem. Dlatego teraz mam porządne.

Jeżeli zrobię z nich leżaki to dam znać? O wszystkie przedmioty, które posiadam, staram się dbać. Więc szczerze to wątpię, że tak się stanie. Za 70 zł nie będzie mi tak bardzo żal, tak samo w przypadku kradzieży. Tych za kilka stówek za szt byloby mi troche żal?

Ale napewno chciałbym mieć krzesło za 400 i stół za 700, tylko że czasem "chcialbym" nie równa się z "mógłbym"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artur1983Jed napisał:

Siedzisko w Jyskowym i Bergerze ma 43-44cm. Jest to wyskokość standardowego krzesła. Jedyna różnica to wysokość oparcia i możliwość jego rozłożenia. Co to jakości to napewno nie dorównują tym za 400 - 500 zł. Tylko może jest sporo uzytkowników, którzy szukają bardziej budżetowych rozwiązań do niezbyt częstego używania. A takie krzesla są dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej w mojej ocenie? 

 

Jeżeli zrobię z nich leżaki to dam znać? O wszystkie przedmioty, które posiadam, staram się dbać. Więc szczerze to wątpię, że tak się stanie. Za 70 zł nie będzie mi tak bardzo żal, tak samo w przypadku kradzieży. Tych za kilka stówek za szt byloby mi troche żal?

Ale napewno chciałbym mieć krzesło za 400 i stół za 700, tylko że czasem "chcialbym" nie równa się z "mógłbym"?

 

To nie jest tak że krytykuje bo są tanie. Pojechałem po nie z myślą o kupnie ale.... Oprócz żony jestem najniższy z ekipy i mam 185 cm. Ważę też prawie 110 a chłopaki niedługo wejdą na 3 cyfry. Siedząc miałem za wysoko kolana, przez co o komforcie można zapomnieć , ale to mija subiektywna opinia. Podkreślam.

Krzesła z Jyska miały bardzo słaby zawias z tyłu, oczywiście ze słabego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwedki napisał:

Porządne krzesła niekoniecznie kosztują 400zł moje trochę ponad 200 a stół 250 zł . Są to nowe wyroby znanych marek . Trzeba trochę poszukać  i zapewniam że da się.

Wierz mi, naszukałem się sporo... Nastawiłem się na używane dobrej firmy, tylko że ceny były z kosmosu. Powyżej 200zl/szt nie brałem nawet pod uwagę ze względów finansowych. Więc mam, jakie mam i się z tego cieszę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wspominane już krzesła z Decathlon. Najpierw 2 na próbę, co by upewnić się czy utrzymają mój balast - przekraczający katalogowe 110kg - przy 190cm od podłogi  :).  Potem kolejne 2 , gdyż dzieciaki na nich tylko chciały siedzieć. Tak więc cała ekipa jest z nich zadowolona i służą bezawaryjnie już kilka sezonów. A widuję też ich sporo na kempingach..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

To nie jest tak że krytykuje bo są tanie. Pojechałem po nie z myślą o kupnie ale.... Oprócz żony jestem najniższy z ekipy i mam 185 cm. Ważę też prawie 110 a chłopaki niedługo wejdą na 3 cyfry. Siedząc miałem za wysoko kolana, przez co o komforcie można zapomnieć , ale to mija subiektywna opinia. Podkreślam.

Krzesła z Jyska miały bardzo słaby zawias z tyłu, oczywiście ze słabego plastiku.

Każdy bierze pod siebie, to zrozumiałe. Przy wadze ponad 100 też bym szukał solidniejszych. Zeszły rok mielismy zwykłe ogrodowe nieskladane i też było dobrze. 

Najważniejsze jest to, żeby nawet na skrzynce po piwie, ale w dobrym towarzystwie posiedzieć??

1 minutę temu, rumpel napisał:

Ja kupiłem wspominane już krzesła z Decathlon. Najpierw 2 na próbę, co by upewnić się czy utrzymają mój balast - przekraczający katalogowe 110kg - przy 190cm od podłogi  :).  Potem kolejne 2 , gdyż dzieciaki na nich tylko chciały siedzieć. Tak więc cała ekipa jest z nich zadowolona i służą bezawaryjnie już kilka sezonów. A widuję też ich sporo na kempingach..  

Też je oglądałem, bo mają wyzsze oparcie. Mówisz o tych za 170?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Artur1983Jed napisał:

Każdy bierze pod siebie, to zrozumiałe. Przy wadze ponad 100 też bym szukał solidniejszych. Zeszły rok mielismy zwykłe ogrodowe nieskladane i też było dobrze. 

Najważniejsze jest to, żeby nawet na skrzynce po piwie, ale w dobrym towarzystwie posiedzieć??

Też je oglądałem, bo mają wyzsze oparcie. Mówisz o tych za 170?

Hehehe 179 zł  

Myślę o nich ale trzeba komisyjnie pojechać.... A tu zdalne lekcje... Ponoć nawet o 20 nie da rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Artur1983Jed napisał:

Też je oglądałem, bo mają wyzsze oparcie. Mówisz o tych za 170?

Dokładnie 179,99 złScreenshot_20210406-210247.thumb.jpg.00806bbc997556ad181fe80f616932f6.jpg

Kiedyś były,  granatowe po 149,99 zł ale widać popyt duży to cenę dostosowali ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.03.2021 o 14:59, Lukson napisał:

Dzięki za fajny wątek, właśnie szukam dwóch foteli dla młodzieży mojej i bardzo pomogliście.

W zeszłym roku kupiwszy przyczepę w lutym musieliśmy się wyposażyć w niezbędne (i tylko niezbędne, z racji budżetu) gadżety.

Upolowałem przypadkiem dwa fotele Isabella Thor + podnóżki w świetnej cenie, a teraz szukam jeszcze dwóch, ale niekoniecznie takich wypasionych. Te Thory "zrobiły mi urlop", nawet nie chciało mi się leżeć w hamaku, takie są wygodne.

Co do Waszych prpozycji, to Decathlon mi odpada, za ciężkie, choć wyglądają porządnie.

 Action ma teraz ofertę nieprzebijalną cenowo chyba:

Krzesło ogrodowe regulowane | Action.com

image.png.3c78f5899da4d4cc0e0d7e2da4cc2e7b.png

Ktoś z Was to oglądał może? Mam kawałek do najbliższego ich sklepu. 

Nadadzą się dla dzieciaków 40-70 kg?

 

A co do Bergera to potwierdzam. kilka lat temu spod śmietnika na kempingu w CRO wziąłem składaną skrzynkę transportową, bo się komuś "kółko zablokowało". Naprawa 15 minut i dwie nakrętki samoblokujące. używam jej od tamtej pory na co dzień jako własnego koszyka na zakupy. Jest super.

Wczoraj kupiłem dwa czarne. Są trochę niższe od  Dukdalf. Za cenę 70 zł myślę , że świetna oferta. Do 110 kg. Też szukałem dla córki ale i żona siedziała i mówi że wygodne. 

IMG_20210417_121330.jpg

IMG_20210417_121318.jpg

Edytowane przez agentAK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.