Skocz do zawartości

Krzesła kempingowe ze sklepu Action


kazakoff

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Commander napisał:

Maras może to głupio zabrzmi, ale boję się że mi takie ktoś buchnie w nocy. Widzę na kempingu jak ludzie takie drogie krzesła ciągle chowają albo wyciągają.... Mnie by się nie chciało.

To fakt. Tym bardziej ,że chyba jest problem aby je gdzieś kupić. 

Jacek chwali te z Ikea, inny zachwali  te z yska czy józka :) ok Tylko trzeba powiedzieć ,że to co jest teraz dostępne wcale nie musi być tak samo wykonane. A dwa to ,że każda firma ma w swojej ofercie sprzęty tzw. cukiereczki co czasami wytrzymują więcej jak te markowe. Ale o tej trwałości dowiadujemy się po czasie a w ofercie już ich nie ma. Są niby takie same ale jednak inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 godzin temu, MazurR napisał:

Mam od trzech lat takie budżetowe z decathlonu, tylko w innym kolorze. Siatka wytrzymuje, nie łapią wilgoci , nogi to pałąk.

https://www.decathlon.pl/p/fotel-turystyczny-regulowany-camping/_/R-p-13371

 

 

krz (2).jpg

Ja mam krzesła z Decathlonu od 5 lat i mimo tego że o kilka kg przekraczam ich dopuszczalne odciążenie to absolutnie nic się z nimi nie dzieje. Siatka ma tylko jedną wadę, a mianowicie w chłodne wieczory ciągnie po plecach i tyłku (można położyć kocyk) no i przez tą siatkę gryzą w tyłek komary (tu też pomaga kocyk lub muga). Nie raz siedziałem na innych dużo droższych krzesłach "karawaningowych" o nie widzę sensu przepłacać a czasem miałem wrażenie że ktoś wyrzucił pieniądze w błoto, bo krzesło na przykład mega głośne było (ktoś tu o tym wspomniał). Rozumiem, że jak ktoś kupił krzesła po 300-400-500 za sztukę to musi je chwalić ale z pełną odpowiedzialnością polecam te powyżej, bo są warte każdej wydanej złotówki. W moim karawaningowym towarzystwie prawie wszyscy ich używają i nikomu nic się nie zepsuło, nic nie pękło itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łapania wilgoci, to na rynku są dobre impregnaty hydrofobowe. Dodatkowo chronią przed zabrudzeniami. Wystarczy zrobić to raz na sezon, a buteleczka 0,5 l (ok.40 zł) wystarczy spokojnie na parę lat. Grunt, to żeby przed każdą impregnacją wyczyścić materiał, najlepiej odkurzaczem ekstrakcyjnym typu Karcher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, reflexes napisał:

Rozumiem, że jak ktoś kupił krzesła po 300-400-500 za sztukę to musi je chwalić

Ja za Aspeny zapłaciłem 840zł za 4sztuki na wyprzedaży posezonowej...też się zdarza że coś jest drogiego i nie da się tego polecać...

No i to co @witus napisał 4,8kg (ja się spotkałem nawet z 6kg przy podobnych stołkach) kontra 2,8kg - przy 4 stołkach jest to zauważalna różnica (zarówno do noszenia, wkładania do "bagażnika" jak i do worzenia)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z polecenia te 

https://www.action.com/pl-pl/p/krzeso-ogrodowe-regulowane/

Co do trwałości mój znajomy używa ich w ogrodzie pod altaną i nic się z nimi nie dzieje, imprezy wytrzymują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pjoter napisał:

Ja kupiłem z polecenia te 

https://www.action.com/pl-pl/p/krzeso-ogrodowe-regulowane/

Co do trwałości mój znajomy używa ich w ogrodzie pod altaną i nic się z nimi nie dzieje, imprezy wytrzymują ?

Ogólnie mi się widzą... Może się skuszę, bo czeka mnie wkrótce zakup czegoś budżetowego.

Ewentualnie jako alternatywę biorę pod uwagę te

https://www.decathlon.pl/p/sk-adany-fotel-turystyczny-arpenaz/_/R-p-13372?mc=8573879&c=Beżowy

Siedziałem kiedyś przy grillu i są raczej wygodniejsze niż wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 22:07, Commander napisał:

Maras może to głupio zabrzmi, ale boję się że mi takie ktoś buchnie w nocy

O, i to jest genialny pomysł, też chciałem wymienić nasze obecne krzesełka, już chcialllem się męczyć złudnymi poszukiwaniami, a tu ten genialny pomysł - wystarczy nocą przejść na cebulę po campingu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Dukdalf camperina 8800 i poza wada fabryczna jednej sztuki (wymieniona) to mogę szczerze polecić. Nie chowamy ich na noc na campingach za granicą. (Lepszego zdjęcia nie mam, zazwyczaj nie fotografuję krzeseł ;) )

E4AFDC7D-4045-41EB-8E96-A6FBEDD79C48.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szwedki napisał:

" Panie ale one takie drogie"

Kupisz raz i masz na kilkanaście lat jak nie na dożywocie  :)  A kupując no name czy też inne wynalazki co sezon czy dwa po sztuce wydasz zapewne więcej kasy. No chyba ,że trafisz na czarnego konia ale to wiadomo loteria. Płatna loteria :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.