Skocz do zawartości

Krzesła kempingowe ze sklepu Action


kazakoff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

komfort używania często się różni; te tańsze rzeczy np. składają i rozkładają się w sposób taki, że trzeba z nimi walczyć, a po złożeniu zajmują więcej miejsca niż by mogły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie u Sebastiana po co przepłacać. Kupiłem u niego 2 lata temu i krzesła niezniszczalne firma Berger EA (metalowe okucia) w odróżnieniu od Isabeli które się wiecznie rozkręcało aż popsuło.
To poniżej kupiłem po 140zł a z podnóżkiem po chyba 180zł teraz nie wiem jakie ma ceny, ale i tak pewnie niezłe.
 

48365296_2149618681959664_3094051576264785920_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger to nie producent krzeseł tylko niemiecka firma sprzedająca sprzęt kempingowy . Posiada wiele markowych produktów ze swoim logo.

Bardzo często na swoich stronach prowadzi wyprzedaże.

fritz-berger.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Tylko u Sebastiana są albo pojedyncze sztuki, albo z wadą albo w cenie innych też markowych ale nowych....

U mnie przy 4 sztukach robi się cena 1200 do 1500. Chyba pierwsza noc byłaby nieprzespana, jakby zostały na polu.

Ja posezonowo kupiłem 4 Dukdalfy za 840zł - warto szukać i pytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajny wątek, właśnie szukam dwóch foteli dla młodzieży mojej i bardzo pomogliście.

W zeszłym roku kupiwszy przyczepę w lutym musieliśmy się wyposażyć w niezbędne (i tylko niezbędne, z racji budżetu) gadżety.

Upolowałem przypadkiem dwa fotele Isabella Thor + podnóżki w świetnej cenie, a teraz szukam jeszcze dwóch, ale niekoniecznie takich wypasionych. Te Thory "zrobiły mi urlop", nawet nie chciało mi się leżeć w hamaku, takie są wygodne.

Co do Waszych prpozycji, to Decathlon mi odpada, za ciężkie, choć wyglądają porządnie.

 Action ma teraz ofertę nieprzebijalną cenowo chyba:

Krzesło ogrodowe regulowane | Action.com

image.png.3c78f5899da4d4cc0e0d7e2da4cc2e7b.png

Ktoś z Was to oglądał może? Mam kawałek do najbliższego ich sklepu. 

Nadadzą się dla dzieciaków 40-70 kg?

 

A co do Bergera to potwierdzam. kilka lat temu spod śmietnika na kempingu w CRO wziąłem składaną skrzynkę transportową, bo się komuś "kółko zablokowało". Naprawa 15 minut i dwie nakrętki samoblokujące. używam jej od tamtej pory na co dzień jako własnego koszyka na zakupy. Jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Commander masz pewnie racje - ja kupiłem i zapomniałem że mam z tym jakiś problem...więc aktualnie nie analizowałem rynku...

@Lukson to jak pisał @Voku zapytaj Sebastiana - on ma naprawdę fajny sprzęt w dobrych cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Misio napisał:

@Lukson to jak pisał @Voku zapytaj Sebastiana - on ma naprawdę fajny sprzęt w dobrych cenach...

Tylko ostatnio więcej skarpetek niż karawaningu w ogłoszeniach ;)

Bergery kupowałem po sąsiedzku (chyba u konkurencji) w  @Gojmar Caravaning jest duża dostępność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 14:59, Lukson napisał:

Action ma teraz ofertę nieprzebijalną cenowo chyba:

Krzesło ogrodowe regulowane | Action.com

image.png.3c78f5899da4d4cc0e0d7e2da4cc2e7b.png

Ktoś z Was to oglądał może? Mam kawałek do najbliższego ich sklepu. .

Mam je.

Kupiłem bo mój znajomy ma je pod altaną i wytrzymują wszelakie imprezy...

Ja ważę ponad stówę i nic się nie dzieje

Edytowane przez Pjoter (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.