Skocz do zawartości

Krzesła kempingowe ze sklepu Action


kazakoff

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wczoraj zakupiłem, wydaję mi się, że w niezłej cenie krzesła kempingowe w sklepie Action (169 zł). Fotka poniżej.

Sprawiają wrażenie solidnych i waga też niezła, bo tylko 4,1 kg, maks. obciążenie 110 kg. 6-stopniowa regulacja, aż do pozycji leżącej. Jedyny minus jaki dostrzegam, to dość mocno hałasują przy siadaniu tzn. wydaje go materiał o aluminiowy stelaż. Dla mnie wada do przełknięcia, bo są naprawdę wygodne.

Czy ktoś z Was może takowe używa dłużej i może się podzielić opinią? Bo jakby co, jest 8 dni na zwrot :)

action.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem krzesła crespo które 'hałasowały" na dłuższą metę nie do przyjecia. Po jednym wyjeżdzie oddałem. Twoje krzesła prawdopodobnie patrząc na ich wygląd będą przyjmować wilgoć . Najtańsze krzesła patrząc dłuższy przedział czasowy to krzesła markowe np dukdalf , lafuma . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Najtańsze krzesła patrząc dłuższy przedział czasowy to krzesła markowe np dukdalf , lafuma . 


Ja mam krzesła z IKEI. Kosztowały po 40 zł sztuka a mam je już od 7 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przepraszam że zacznę od krytyki, ale jestem na kupnie krzeseł ale póki co nie mogę się zdecydować.... chociaż sporo już oglądnąłem.

Te nie mają pałąka na dole. Albo będą się wbijać, albo niszczyć wykładzinę, jeśli ją rozłożysz. Ponadto jak koledzy piszą kwestia łapania wilgoci jak najbardziej prawdopodobna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kazakoff napisał:

Witajcie,

wczoraj zakupiłem, wydaję mi się, że w niezłej cenie krzesła kempingowe w sklepie Action (169 zł). Fotka poniżej.

Sprawiają wrażenie solidnych i waga też niezła, bo tylko 4,1 kg, maks. obciążenie 110 kg. 6-stopniowa regulacja, aż do pozycji leżącej. Jedyny minus jaki dostrzegam, to dość mocno hałasują przy siadaniu tzn. wydaje go materiał o aluminiowy stelaż. Dla mnie wada do przełknięcia, bo są naprawdę wygodne.

Czy ktoś z Was może takowe używa dłużej i może się podzielić opinią? Bo jakby co, jest 8 dni na zwrot :)

action.JPG

Jak dla mnie, najsłabszy ich punkt to plastikowe blokady na tylne nóżki. Wywaliłem już chyba trzy krzesła z takim właśnie rozwiązaniem - albo strzelała blokada, albo wyrabiał się plastik od śruby (zaznaczę, że wagowo nie jesteśmy jacyś "nad gabarytowi"). Ale może akurat moje były jakieś niedopracowane.Teraz mam Brunnery (2 sezon) i w nich, ten element jest z metalu - obstawiam że dłużej posłużą, ale czas pokaże.

Ps. W tej cenie kupiłem dla dzieciaków nowe krzesła Isabella. Jak się nie spieszy z zakupem, to warto śledzić oferty w necie.

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Commander napisał:

Witaj.

Przepraszam że zacznę od krytyki, ale jestem na kupnie krzeseł ale póki co nie mogę się zdecydować.... chociaż sporo już oglądnąłem.

Te nie mają pałąka na dole. Albo będą się wbijać, albo niszczyć wykładzinę, jeśli ją rozłożysz. Ponadto jak koledzy piszą kwestia łapania wilgoci jak najbardziej prawdopodobna.

 

Mam Dukdalf-a Paso Doble  ,wyglądają tak  tylko materiał jest innego koloru. Obciążenie 135 kg! 12 lat używania i jak nowe.

Co do wykładziny to Bolona ( rozłożona na trawiastym podłożu ) nie zniszczyły i nie podziurawiły.

bol.com | Dukdalf Paso Doble 4049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maras napisał:

Mam Dukdalf-a Paso Doble  ,wyglądają tak  tylko materiał jest innego koloru. Obciążenie 135 kg! 12 lat używania i jak nowe.

Ja też mam je chyba z 12,13 lat i sprawują się świetnie. Dokupiłem tylko poduszki w Jysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła za 40 złotych muszą być rewelacyjne.
Wiesz, kupilem je do pierwszej przyczepy, gdzie musiałem kupić niemal wszystko - talerze, stół, krzesła, przewody, zbiornik na szarą itd. W związku z tym szukałem oszczędności gdzie się dało. Krzesła z IKEI kupowane za 40 zł za szt. były kupione na chwilę. A, że po 7 sezonach z 3 zostały 2 i nadal się sprawdzają. Tak, z perspektywy czasu można powiedzieć, że są rewelacyjne. Chociaż dwa z Decathlonoa (jak te powyżej) są na pewno wygodniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 krzeseł DUKDALF Aspen, pierwszy kupiłem w 2010roku, pozostałe 4 jakieś 3-4lata temu...jestem z nich bardzo zadowolony, lekkie, bardzo wygodne i solidne...

W nocy/po ciemku złodziej nie rozróżni markowego fotela od tańszej wersji...weźmie i jedne i drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.