Skocz do zawartości

Prawo jazdy a waga przyczepy.


marciano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Dokładnie tą możesz ciągnąć

image.png.331ed828992fa7514bd787883cb34882.png

Piotrek, czy mogę uprzedzić Marka w zakupie? Szukam małej wywrotki do mojego mini-traktorka. Podeślij namiary na ogłoszenie. No chyba że Marek już zaliczkował sprzęt i jego lakiernik już czeka z białą farbą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mandrol napisał:
8 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

 

Piotrek, czy mogę uprzedzić Marka w zakupie? Szukam małej wywrotki do mojego mini-traktorka. Podeślij namiary na ogłoszenie. No chyba że Marek już zaliczkował sprzęt i jego lakiernik już czeka z białą farbą ?

Ja proponuje wstawić białe burty nakleić napis Hobby do środka wstawić stół oraz krzesła i wystawić na OLX jako limitowaną edycje 2022 prototyp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym zrobił bez Was, no nic a tak jakieś światełko w tunelu świeci i jest szansa na wyjazd na wakacje.

Więc moi drodzy, plan jest taki. Wyżej zapodany sprzęt będzie musiał być zakupiony , negocjacje trwają tylko sprzedający po weekendzie musi dojść do pełnej sprawności intelektualnej i umysłowej :)   . Okienka plus drzwi się wstawi , dach dosztukuje trochę farby a reszta to pikuś. Teraz tylko nowa homologacja aby obniżyć skromnie DMC i rejestracja jako przyczepa wielozadaniowa !!!   Przewiezie nie tylko traktorek ale też kosiarkę i inne zabawki ogrodnicze :)  

 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mandrol napisał:

 

Jakie Hobby? Dyć to Adria jest najlepszą z przyczep (wiem co piszę

 

Przepraszam młody i wyrywny jestem niech będzie Adria 

20 minut temu, Maras napisał:

rejestracja jako przyczepa wielozadaniowa !!!  

Popłakałem się ze śmiechu Panowie zrobiliście mi dzień ??
I jeszcze naszła mnie taka myśl kolega który kupi tę przyczepę zrobi jako wielozadaniową niech założy firmę i puści na wynajem sukces gwarantowany myśle że klienci będą się zabijać żeby wynająć ???

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem wywołany ?

Niestety muszę wszystkich rozczarować - zdjęcie jest nie mojej przyczepy, tylko znalezionej w necie. Ale widzę że zapotrzebowanie nie tylko na kempingowe jest duże w tym roku. Jest pomysł na biznes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mandrol napisał:

Jakie Hobby? Dyć to Adria jest najlepszą z przyczep (wiem co piszę ;)). Prawda @jacek00? Kolega @peja76 też to potwierdzi :D

Wiadomo, że Adria najlepsza! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał:

Wiadomo, że Adria najlepsza! ;) 

Poczekamy jeszcze parę dni i sam zobaczysz :) 

Ja miałem zawsze Knausa  ale MarcinT miał kiedyś Hobby teraz ma Knausa . Ty miałeś/ masz  Adrię i kupujesz Knausa i fajnie by było poczytać jak porównujecie te stare z tymi nowymi. O ile by Wam się chciało coś napisać. Wiadomo trochę musi czasu upłynąć i trochę kilometrów nakręcić.  Może po wakacjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maras napisał:

Ja miałem zawsze Knausa  ale MarcinT miał kiedyś Hobby teraz ma Knausa . Ty miałeś/ masz  Adrię i kupujesz Knausa i fajnie by było poczytać jak porównujecie te stare z tymi nowymi. O ile by Wam się chciało coś napisać. Wiadomo trochę musi czasu upłynąć i trochę kilometrów nakręcić.  Może po wakacjach ?

Na pewno opiszę swoje spostrzeżenia. Chociaż już po rozmowach, między innymi z właśnie @Marcin T widzę kilka gorszych rozwiązań w Knausie względem Adrii. Poza tym przypominam, że u mnie jest budżetowy model Adrii wiec w zestawieniu z Sudwindem powinien wypaść dużo gorzej i niektóre rzeczy będzie zwyczajnie ciężko porównać. Ale sam jestem ciekawy różnic w "jakości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał:

Na pewno opiszę swoje spostrzeżenia. Chociaż już po rozmowach, między innymi z właśnie @Marcin T widzę kilka gorszych rozwiązań w Knausie względem Adrii. Poza tym przypominam, że u mnie jest budżetowy model Adrii wiec w zestawieniu z Sudwindem powinien wypaść dużo gorzej i niektóre rzeczy będzie zwyczajnie ciężko porównać. Ale sam jestem ciekawy różnic w "jakości"

No to fajnie. Chętnie poczytam o tych rozwiązaniach :ok:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maras napisał:

Ja miałem zawsze Knausa  ale MarcinT miał kiedyś Hobby teraz ma Knausa . Ty miałeś/ masz  Adrię i kupujesz Knausa i fajnie by było poczytać jak porównujecie te stare z tymi nowymi. O ile by Wam się chciało coś napisać. Wiadomo trochę musi czasu upłynąć i trochę kilometrów nakręcić.  Może po wakacjach ?

Hobbitę miałem 8 lat, kupioną w 2007 jako niespełna dwulatkę. Knausa mam rok i dwa dni ? Układy wnętrza są identyczne. Swoje spostrzeżenia po sezonie w Knausie już mam. Nie wiem tylko czy porównywanie przyczep, których produkcja dzieli 15 wiosen ma sens. Każda z nich ma swoje złe i dobre strony. @Maras, jesteś tu bardziej obeznany - jest jakiś wątek "uniwersalny" do tego typu opisów, porównań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obeznany no nie , przecież jesteś tu dłużej  trochę ale dłużej ?. Twoją hobby pamiętam jak ją kupiłeś , niedawno ją znalazłem w necie . Kilkanaście lat upłynęło i masz  rację to może być przepaść . Zresztą mój model po dwóch latach odchudzili np. w zabudowie wnętrza aby zaoszczędzić . Czy jeszcze coś zrobili nie potrafię powiedzieć. Twoją hobby wtedy też zapewne inaczej produkowali jak teraz. Bo już rocznik 2008/2009 był jak dla mnie delikatniejszy ale to jest moje , zdanie. Teraz to pewnie każdy coś tam dłubie i pieści swoje sprzęty przed sezonem więc nie ma ciśnienia aby WAs ponaglać do recenzji czy też porównania.                                                     Miejsce się na pewno znajdzie najwyżej zapytamy zarząd o zgodę ?

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.