Skocz do zawartości

Toaleta przenośna


Greg.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Na wstępie zdrowych i spokojnych świąt.

dreczy mnie takie pytanie. Kiedy uzywacie przenosnej toalety,bo bedąc juz poraz kolejny z przyczepa, zastanawia mnie zasadnośc wożenia w/w urzadzenia. A sa to jednak dodatkowe kilogramy. Uzywanie jej u mnie ogranicza sie tylko do wyciągniecia jej z przyczepy po przyjezdżie , i włozenia jej z powrotem przy wyjeżdżie.

Greg

Ja też się kiedyś zastanawiałem "po co wozić", do czasu jak dostałem na campie grypy żołądkowej ;) - nikomu nie życzę - od tego czasu, już się nie zastanawiam czy wziąć :D JĄ ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg., wiem , że wybierasz się do Sławy , tak akurat nie musisz taszczyć kibelka , są czyste , często sprzątane i jest na tyle , że nie czekasz w jakieś kolejce, kabin jest naprawdę sporo , potwierdzą to koledzy co byli w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez siedzimy w lesie w świetokrzyskim i mam tu kibelek taki z wycietym serduszkiem, na dodatek na czystym sosnowym powietrzu i tak siedze i patrze na ten kibelek jak mi zajmuje miejsce w przedsionku. I stad moje zaciekawienie tym tematem. A tak Wir z innej beczki. Kupiłes ta szafke do przedsionka?

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, my np. korzystamy zkibelka zawsze i na każdym kempingu. Nawet na takim z zadbanymi toaletami. Wtedy tylko mniej korzystamy. Wg mnie daje to nam dużo komfortu przy niewielkim nakładzie prac. Zalewanie i opróżnianie trwa wręcz chwilkę ;) A stosując dobrą chemię (np. thetford) nieprzyjemnych zapachw nawet nie poczujesz ;)

 

PS. W poprzedniej budce miałem WC przenośne a teraz kasetę. Przenośka była dla mnie wygodniejsza. A do tego w spokoju mogę sobie poczytać prasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak Wir z innej beczki. Kupiłes ta szafke do przedsionka?

 

Kupiłem w Elcamp w Krakowie , więc masz blisko i możesz sobie wybrać jaka Ci pasuje http://elcamp.movera.com/?searchstring=&tpl=plist&navID=36&PHPSESSID=s6c1hc2m0h02u5hgumcsanfqe1&lang=6&page=3 tu masz stronkę i adres tam znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kibelek w przyczepie to podstawa kiedyś zanim kupiłem budke nawet nie myślałem żeby szukać takiej z wucetem a taka mi się trafiła i nie raz życie uratowała ;) nawet częściej z niej korzystam niż z tych kempingowych Mam wc przenośne a łazienkę z dobrą wentylacją i zapachów żadnych nie ma a do tego podstawa to dobra chemia Ogólnie swój kibelek to pewnego rodzaju luksus a docenia się go najbardziej w potrzebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne papiery do toalet chemicznych, ale z tego co koledzy pisali na forum można kupić papier Regina. Ważne zeby był 100 % celuloza.

Jeśli chodzi o płyny to najważniejszy jest ten do dolnego zbiornika i wlewasz go tam rozcienconego. Instrukcja jest zawsze na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreas, Napisałeś - " ja własnie pokupowałem owe płyny

koncentrat koszt koło 20 zł zalezy który czy do górnego pojemnika tzw na czystą wodę czy do dolnego na fekalia. "

 

Możesz coś więcej napisać o tych płynach (koncentracie) , tj. nazwę , pojemność butelki , jak Ci się on sprawuje oraz ewentualny namiar na sprzedawcę .

Większość ofert to Tethford , który jest dobrym wyrobem wg użytkowników . Piszę tak bo sam jeszcze nie miałem okazji sprawdzić , jestem świeżo po zakupie WuCeciaka Tethforda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za 2 litry Tethforda 48 zł. to drogo ,przy najlepszej skuteczności działania i dawkowaniu 75 ml na 10 l. to kupujcie inne płyny , ja już przetestowałem LaPlaya , Campingaz ,

 

Do górnego zbiornika lejcie co popadnie , ale do dolnego tylko Tethforda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.