Skocz do zawartości

Chińska "Truma Combi"


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka wprost z Chin. Wygląda to na identyczną kopie Trumy Combi, być może nawet wychodzi to z jej samej fabryki.

Do kupienia na Aliexpress w cenie kilkukrotnie niższej niż oryginał. 
https://a.aliexpress.com/_B081Li

Ciekawe, może ktoś się skusi? ? @filipert co Ty na to?

-1018055106-1294603576.jpg

831385547-463306455.jpg

-44682701730093095.jpg

-511006649389521810.jpg

-2009073288-381436625.jpg

-1617514111453215475.jpgWidget span

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą ceną kilkukrotnie niższą to bym się nie rozpędzał ;)

1700x3,7 = 6290 zł  zakładam że nie oszukujemy i odprowadzamy VAT wyjdzie 7736 brutto (cło jeszcze ?)

Truma nowa kosztuje poniżej dychy brutto:

https://sklep.klaja.pl/pl/p/Bojler-Ogrzewanie-Gazowe-Truma-Combi-6-CP-Plus-Piecyk/5085

ja bym nie zaryzykował chińskiego niesprawdzonego piecyka montować w kamperze w którym będzie spać moja rodzina dla oszczędności 2000 zł.

ale rozumiem że cena czyni cuda i zapewne znajdzie swoich zwolenników jak chińskie webasto montowane w co drugiem przerabianym kampervanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powszechnie wiadomo ja antygazowy jestem ale fakty obiektywne do mnie docierają :) 
Podróby Ebera sa już coraz popularniejsze to fakt, kolejny fakt że nie słyszałem, o nich negatywów a wręcz same pozytywy  i to nie ludzi co maja to 2 dni a katuja już trochę - nawet dokładając b, dobry czujnik CO  to chinol wychodzi taniej niż Planar o Eberze czy Webasto nie wspomniawszy - tu skłonny byłbym podjąc ryzyko jakości i iluzorycznej gwarancji

Natomiast przy tej linkowanej Combi i tej kwocie cło i vat raczej pewne, kolejna sprawa to chińska gwarancja - wg mnie iluzoryczna więc przy tej wartości sprzętu po mojemu gra nie warta świeczki i za czorta bym w to nie wszedł

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem co będzie można przytargać z wyjazdu do Chin jak covid minie ;) Na rynku lokalnym cena powinna być dużo niższa, ale i na Ali pewnie z czasem stanieje jak sie zrobi konkurencja, tak jak to było z chinbasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel jest "tańszy" ale wysyłka 1702 PLN !! 

Są jeszcze dwie opcje -towar może nie dojechać a z góry trzeba zapłacić

  - co w razie usterki ?

Można napisać do majfrenda i może da jakiś rabat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

Ciekawe, może ktoś się skusi? ? @filipert co Ty na to?

Ja na razie combi musze odpuścić bo kasa idzie na mover.

Nie wiem, czy odważyłbym się zaryzykować. Jest tu gdzieś wątek o combi, gdzie @Kristofer podał kilka kosztów naprawy i nie wygląda zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.