Skocz do zawartości

Knaus 450 Fu


Dejv

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Łuki napisał:

i do tego jej cena będzie liczona zgodnie z kursem Euro z dnia sprzedaży.

Warto dodać, że chodzi o kurs Euro w banku Santander. Różnica kursowa potrafi być spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Warto dodać, że chodzi o kurs Euro w banku Santander. Różnica kursowa potrafi być spora.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby zapłacić w euro
Uszczelnienie brodzika w 580 qs gdzie ma pełną kabinę też jest bardzo kiepskie i myślę ze w każdej oprócz sudwinda jest podobnie więc to na wstępie jest do sylikonowania ale w tym mam wprawę;)W 460 eu nie odpowiada mi totalnie ta łazienka i układ , no i na dodatek jest około 7 tyś droższa. Temat toczy się głównie o łazienkę ale tak naprawdę w tej i w tej nie są to typowe kabiny tylko nadal kotary. 
plusy 450 fu:
2 pełnowymiarowe łóżka dla 2 osób(jedno składane) , kompaktowy rozmiar jest plusem przy manewrowaniu na parkingach pod trasami rowerowymi, waga(pociągnę ja honda crv bez viatolla), dosyć otwarty układ przez co wizualnie mogę nie odczuwać braku 0,5 metra w stosunku do 500 kd(to taka teoria), tańsza niż 500kd(mam za to mover solar i markize)
minusy 450 fu
gorsza łazienka niż w 500 kd, 0,5 m mniejsza w środku niż 500 kd
Żadna z przyczep nie jest idealna. Piętrowe łóżko jest dobre dla 4 latki a nie dla 2 i noworodka. Jak dzieci będą większe to mogą spać razem a ja wrócę do żony;) często będę też podróżował sam na weekend na zawody. W wakacje np w Chorwacji sam mogę korzystać z sanitariatów a brodzik będzie potrzebny dla dzieci. Jak kupie 500 kd to musiałbym jezdzić acura mdx ale ona pali jak smok wiec dochodzi koszt instalacji gazowej około 5 tyś ewentualnie zmiana crv na coś mocniejszego bo 150 km w benzynie to trochę mało. 
jednak 500 kd jest droższa o 14 tysiecy bo wlasnie wystawil za 99;) za 96 jest model uf czyli taki układ jak 450 tka. 
 
A w ogóle dowiadywałeś się o dostępne modele i czy ten upatrzony przez Ciebie jest w ogóle dostępny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dostępny i zjedzie na wiosne z tego co rozmawiał z nim moj ojciec bo ja sie wybieram jutro tam. 500 kd będzie w grudniu do kupienia w cckutno ale nie wiem w jakiej dokładnie cenie, przez telefon mówili tylko że około 100. Mogę też zapłacić w euro to nie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło ale ja nie mogłem zapłacić w euro w Procampie.Co wydaje mi się normalne bo w PL płacimy tylko w PLN.

Trzeba w chwili zamówienia mieć na koncie w banku określoną kwotę w euro ( cena budy ) i śpimy spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maras napisał:

Może coś się zmieniło ale ja nie mogłem zapłacić w euro w Procampie.Co wydaje mi się normalne bo w PL płacimy tylko w PLN.

Nie tylko ;) Waluta to kwestia umowna, możesz bez problemu zgodnie z przepisami zapłącić w EUR, jedynie VAT trzeba przeliczyć na PLNy wg kursu z dnia poprzedniego i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maras napisał:

Trzeba w chwili zamówienia mieć na koncie w banku określoną kwotę w euro ( cena budy ) i śpimy spokojnie. 

To też jest wyjście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Czy pochwalisz się wybranym wyposażeniem oraz w miarę możliwości informacją dotyczącą ceny końcowej? Ciekawi mnie jakie rabaty są w praktyce realne licząc od standardowego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Dejv napisał:

Jacek wygrał 500 kd;) fajna jest ta nowa opcja poszerzenia łóżka składanego ze stolika. Przyczepa przynajmniej na 10 lat:) więc przyznaje wam racje;)

IMO przy dwójce dzieciaków to jeden z najlepszych układów. Może teraz nie docenisz jeszcze, bo młode będzie spać z Wami albo z mamą ;) ale za jakiś czas się to zmieni - sam przez to przechodziłem - jak pisałem moja córka miała 2 tygodnie jak pierwszy raz pojechaliśmy z przyczepą, a jak miała 1,5 miesiąca to pojechaliśmy na wakacje na Węgry ;) Ale wtedy jeszcze mieliśmy Adrię 432 PX, z układem podobnym do tej z 450 FU no i to się nie sprawdziło.  Osobne łóżka są bardzo wygodne, zwłaszcza jak dzieciaki pójdą spać to możesz jeszcze w przyczepie posiedzieć na środku.

Z łazienki też będziesz zadowolony. Wg mnie nie ma porównania jeśli chodzi o łazienki w takim modelu jak 500 KD a w takim jak 450 FU. To przepaść i nie chodzi mi tylko o osobny prysznić, ale i o samą przestrzeń w łazience.

 

2 minuty temu, Łuki napisał:

Gratuluję! Czy pochwalisz się wybranym wyposażeniem oraz w miarę możliwości informacją dotyczącą ceny końcowej? Ciekawi mnie jakie rabaty są w praktyce realne licząc od standardowego cennika.

Realne rabaty to z 5-6% ;) Wszystko też zależy od determinacji kupującego :P 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.