Skocz do zawartości

Dethleffs ADVANTAGE EDITION I 6611 EB


Kaszpirowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Potrzebuje opinii odnośnie Kampera.  Kamper mocno doposażony i z informacji jakie posiadam w stanie perfekcyjnym. Martwi mnie tylko cena ponieważ jeśli chodzi o ten model ciężko mi to zweryfikować. Bardzo proszę o opinie. 

Z góry dziękuję za pomoc.

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-advantage-edition-i-6611-eb-samochod-campingowy-dethleffs-advantage-i-6611-eb-ID6DpAAz.html?fbclid=IwAR1T_NGPRwzdOmSOwXpy5KZNYvc3uPV9aXh1Ed8FXrdKKZOTItJk4lXzjdI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta przyczepka ze zdjęć w zestawie?

co do ceny to ciężko powiedzieć. Takie modele, ale bez tak dobrego wyposażenia chodzą po 300000 - 315000 tysięcy. 

Jeśli wszystkie rzeczy z tego wyposażenia co ma podlinkowany model są potrzebne to bierz. Jak nie to bym się wstrzymał.

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka nie jest w zestawie i nie jest mi potrzebna. Przeglądałem oferty na mobile, otomoto, aledrogo  i własnie mam podobne odczucia że 300 do 320 kilo tak chodzą podobne modele roczniki. Ten egzemplarz jest mocno doinwestowany cena przewyższa wartość nowego ofertowanego w 2018r z drugiej strony przebieg 25 tyś utrzymany jak nowy i mocno wypasiony pytanie czy nie przestrzelili z ceną. Kampera chce kupić na długi czas około 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma możliwości sprawdzenia ile kosztuje nowy bo wydaje mi się że ten model już nie jest ofertowany.  Spieszyć mi się nie spieszy ale kolega który siedzi w branży zajmuje się renowacjami kamperów i przyczep poleca ten egzemplarz właśnie ze względu na źródło zakupu, wyposażenie i utrzymanie. Niestety nie orientuje on się za bardzo w cenach jedynie może pomóc w sprawach technicznych i ocenić stan. Nie jestem doświadczony w tych sprawach do tej pory jedynie wynajmowałem Kampery i nie do końca jestem pewny czy te wszystkie bajery które tam są doposażone są mi niezbędne i czy nie jest to przerost formy nad treścią.

Edytowane przez Kaszpirowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka ceramiczna na całym kamperze - 11000 tysięcy za to? Chyba lekka przesada

Możliwość zakupu kampera wraz z przyczepka widoczna na zdjęciach cena za przyczepkę 20.000 zł - nie wiem czy podana cena jest z czy bez przyczepki

Zawieszenie pneumatyczne - bardzo przydatna rzecz

Podpory hydrauliczne - wydaje mi się, że nie są warte 34000. Można kupić zwykłe podpory takie jak na zdjęciu poniżej w o wiele niższej cenie.

 

pobrany plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że te ceny wyposażenia dodatkowego są w większości delikatnie mówiąc legutko przesadzone, żeby usprawiedliwić cenę...

Na tej stronie - możliwe, że historycznej - masz cenę za nowego:

http://dethleffs.com.pl/kampery/advantage/

Ale nie wiem, czy to była cena brutto z akcyzą i wszystkimi kosztami, czy też nie.

Zastanów się, czy nie lepiej kupić jednak nowego gołego i doposażyć w to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

Trudno porównać z obecnie produkowanym modelem, ale najbliżej mu do TRENDa, tylko że Trend jest jednak dużo wyższy, więc zapewne i cena wyższa, ale ma też podobny układ i możesz zapytać o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Powłoka ceramiczna na całym kamperze - 11000 tysięcy za to? Chyba lekka przesada

Możliwość zakupu kampera wraz z przyczepka widoczna na zdjęciach cena za przyczepkę 20.000 zł - nie wiem czy podana cena jest z czy bez przyczepki

Zawieszenie pneumatyczne - bardzo przydatna rzecz

Podpory hydrauliczne - wydaje mi się, że nie są warte 34000. Można kupić zwykłe podpory takie jak na zdjęciu poniżej w o wiele niższej cenie.

 

pobrany plik.jpg

taka jest cena profesjonalnej powłoki ceramicznej to nie jest osobówka.

cena przyczepki adekwatna do marki i jakości

podpory hydrauliczne kosztują, te na zdjęciu to jest zupełnie coś innego nie ma co porównywać.

to tak jak porównać niewiadówkę do fendta czy innej marki (nie dyskryminując niewiadówki to tak jak porównać markę auta klasy budżet do klasy premium)

jeżeli auto odpowiada są fundusze to brać i się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Ale czy powłoka za 11 koła jest niezbędna? Czy takie podpory jak na zdjęciu nie wystarczą? Co do ceny przyczepki to nic nie pisałem

 

11K nie dał bym za powłokę, przydaje się ale nie za te pieniądze, co do podpór to by jeszcze trzeba dokupić lewarek?, bo tak to kiepsko widzę jak je podłożyć, bardziej nazwał bym je koziołkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peja76 napisał:

11K nie dał bym za powłokę, przydaje się ale nie za te pieniądze, co do podpór to by jeszcze trzeba dokupić lewarek?, bo tak to kiepsko widzę jak je podłożyć, bardziej nazwał bym je koziołkami:)

Masz racje źle je nazwałem - brakowało mi słowa :) 

45 minut temu, maciek75 napisał:

taka jest cena profesjonalnej powłoki ceramicznej to nie jest osobówka.

cena przyczepki adekwatna do marki i jakości

podpory hydrauliczne kosztują, te na zdjęciu to jest zupełnie coś innego nie ma co porównywać.

to tak jak porównać niewiadówkę do fendta czy innej marki (nie dyskryminując niewiadówki to tak jak porównać markę auta klasy budżet do klasy premium)

jeżeli auto odpowiada są fundusze to brać i się cieszyć

Tak jak mówisz. Jeśli autor ma ma kase na zakup tego kampera to chyba nie ma przeciwwskazań 

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to czy ktoś dał 11k za powłokę to nie ma co dyskutować. miał kasę, miał kaprys to dał i tyle. ja bym nie dał. inne dodatki też zbędne, tak samo jak w naszych budach np mover, ale ktoś ma kaprys i kasę to zakłada. jedynie kwestia czy kupujący chce za takie rzeczy dołozyć trochę grosza, bo fakt faktem kamper wyposażony na tłusto. ale jeżeli miałbym wybierać to wolałbym trochę droższego wypasionego niż tańszego golasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.