Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem z Małopolski (Rabka-Zdrój/Gdów).

Posiadam samochód przyjazny spaniu (VW T3 vanagon) i przyczepkę T.E.C. Weltbummler 465. Jak widać trzymam się klimatu lat osiemdziesiątych.

Pozdrawiam Forumowiczki i Forumowiczów.

p.s.

Na zdjęciu nie mój holownik

 

IMG_8867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. :)

Mam na imię Igor i obecnie poszukuję przyczepy do Avensisa 2.0 125 KM, aby móc w pełni dołączyć do Waszego szanownego grona. Pomysł ten zrodził mi się w głowie już dobrą dekadę temu i nadszedł czas na realizację.

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum (i mam nadzieję na trasie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum :) 

Jestem studentem geografii na Uniwersytecie Wrocławskim, a od małego jeżdżę z rodzicami na kempingi w ten sposób zwiedzając Europę. 

Aktualnie realizuję pracę magisterską nt. "Turystyka kempingowa w Europie", który porusza temat bliski mojemu sercu. Jeżeli ktoś z obecnych chciałby wypełnić mi krótką ankietę, to będę bardzo wdzięczny. Link do niej (ankieta Google) zostawiam poniżej: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfidSGqzotjr-W8QE5qsls2_viRW7ZjKq3qjQeCfoX8ZpEEqg/viewform?usp=sf_link

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc :)

Adam Cierpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam 34 lata i zamażył mi się campervan? Obecnie jestem na etapie "zbieram kasiore na vana" . Wiem co chcę ale są pewne sprawy które ciężko mi jest znaleść więc tu jestem. Całą zabudowe/przebudowe będę w miare swoich możliwości robił sam ile się da. A czego nie dam rady dam fachowcą od bródnej robty?

Pozdrawiam

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Niestety temat powitań umknął mi, za co serdecznie przepraszam i już się poprawiam.?

Kłania się Marcin, województwo mazowieckie. Zestaw jakim się poruszam to mercedes w124 250D z 1990r i przyczepka Hobby Prestige 460 z 1988r.

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Bartek, mieszkam w okolicach Warszawy. Obecnie jestem na etapie zmiany przyczepy z klasycznej Niewiadów N126n na coś większego :)  Mam nadzieję nauczyć się od Was wielu rzeczy przydatnych z dziedziny karawaningu - na początek kącik kupującego i jak nie kupić trupa :D 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Kilkudniowe wypady z rodziną w teren marzyły mi się od bardzo dawna ale skłaniałem się raczej ku namiotowi - miałem zaplanowane zakupy wszelkich niezbędnych sprzętów aż tu nagle w mojej okolicy pojawiła się na sprzedaż przyczepa. Rocznik mnie przeraził - 1978! Ale gdy zobaczyłem w jakim jest stanie to nie mogłem uwierzyć, że w tym roku skończyła 40 lat. Zaszalałem, kupiłem. Jest w dobrym stanie choć wymaga odświeżenia. Wnętrze jest czyste i niezniszczone ale widać po nim upływ czasu - jest takie staromodne, przestarzałe. Postaram się udokumentować wszelkie prace z nią związane, jeśli będzie to kogoś interesowało to chętnie się podzielę. Wstępnie przejrzałem forum w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań, to prawdziwa kopalnia wiedzy. Nie mogę się doczekać aż zacznę przy niej dłubać, co niestety nastąpi dopiero pod koniec roku, życzcie mi powodzenia i do zobaczenia wśród wątków forum ;)

 

Pozdrawiam, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem  przyczepki kempingowej. Musiałem zrezygnować ze swojej poprzedniej pasji motocykli (względy zdrowotne) i znalazłem inne zainteresowania – kampery i przyczepy. Z caravaningiem miałem już do czynienia 3 razy, 2 razy jeździłem po europie kamperem  (Chorwacja, Włochy, Austria, Niemcy )  i raz przyczepką po Polsce (od Mazur do Białegostoku po Bieszczady i Solinę). Jak obliczyłem ile już wydałem na kampery (niestety za każdym razem były to nowe z wypożyczalni) to wyszło, że lepiej zakupić przyczepkę i tak tez zrobiłem, Chateau Calista 390 z 2004roku. Muszę podokładać do niej kilka rzeczy i dlatego zainteresowałem się tą stroną bo jak widzę jest tu dużo ciekawych porad, nowych ciekawych ludzi także chciałbym poznać.

Pozdrawiam wszystkich, Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem przyczepy. To moja pierwsza;-) Dzisiaj podłączyłem prąd i wszystko ok. Co do gazu jeszcze nie wiem. Muszę jeszcze lejce na "E" zrobić, bo DMC za duża. Czekam do cieplejszych dni, żeby ją wycyckać i latem ruszyć na południe. Planuję Albanię na przyszły rok.

Pozdrawiam wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.