Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie od jesieni posiadam Beyerlanda Vitesse 400 DV i od tej pory śledzę forum, wiec czas najwyższy się przywitać. Pozdrawiam Wszystkich    Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem posiadaczem kampera Fiat Ducato i zaczynam przygodę w podróżowaniu nim po Polsce i świecie.

Mam wiele problemów , ale na razie trochę poczytam na forum.

 

Pozdrawiam Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

na razie jesteśmy na etapie poszukiwań naszej przyczepy, o której marzyliśmy już dłuższy czas. Mamy nadzieje że znajdziemy coś fajnego niedługo i zaczniemy naszą przygodę.

My tj Ja mąż Łukasz i nasza dwójka urwisów.

:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mój pierwszy post piszę z kempingu w Jaszapati na Węgrzech. Jest bardzo fajnie i mamy nawet dobrą pogodę. Baseny cieplutkie i czyściutkie.Czas płynie bardzo miło.pozdrawiam jeszcze raz cieplutko. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

 

Witam Was po kilku latach nieobecności...

Jak już pisałem w jednym z postów nastąpiły u mnie poważne zmiany których nie szczędził mi los...

Z dobrych to zmieniłem holownik i przyczepę... z tych złych straciłem psa chwilę potem odeszła żona...
Pozostaną w mojej pamięci... 

 

Dlatego postanowiłem przywitać się na nowo...

Pozdrawiam wszystkich ciepło z Rzeszowa

Paweł z synkiem Nikodemem lat 8... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem wszystkim, pytacie skad sie wzielismy? Z Myszkowa ;), zaczynamy dopiero swoja przygode z Forestem (Beyerland sprinter -nie mam bladego pojecia jeszcze jak dokladnie powinnam napisac nazwe naszej przyczepy), juz zostala ochrzczona:D. Zarazilismy sie tym klimatem od rodzicow, ja juz troche wczesniej, a moj Niuniek przeze mnie troche :). Do tej pory smigalismy po gorach ( i nadal bedziemy), ale powsinogostwo trzeba poszerzac o nowe mozliwosci i oto jestesmy.pozdrawiamy serdecznie :D i liczymy na wyrozumialosc i dobre rady wyjadaczy tego "sportu", bo troszku jestesmy laikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry, cześć i czołem.

Od zeszłego sezonu nasza rodzinka (2+2) weszła w posiadanie przyczepy KIP.

Często zaglądałem na Wasze forum i dziś nadszedł ten moment kiedy postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z życzliwością.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wraz z żoną przymierzamy się do zakupu pierwszego kamperka. Planujemy zwiedzić trochę dokładniej Skandynawię, którą do tej pory eksplorowaliśmy z Mitsubishi L400, biedując z tyłu na materacu. Jednak przyszedł czas na zmiany:)

Od dawna jesteśmy "petrolheadami" przemierzając ziemie Polski, Niemiec i szeroko pojętej Skandynawii na przemian w Fordzie LTD Crown Victorii z 1987, Polonezie Caro z 1992 i Mitsubishi L400 z 1999. I to właśnie na dalekiej norweskiej północy, kląc wielokrotnie na Niemców i Norwegów w wypasionych kamperkach, których nie sposób wyprzedzić, podjęliśmy decyzję, że też chcemy wkurzać ludzi jednocześnie posiadając ze sobą własną kuchnię i łazienkę.

Mamy nadzieję, że uda nam się przed sezonem kupić własnego RV i DO ZOBACZENIA NA DROGACH!!:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem nowy na forum ale nie całkiem początkujący jeśli chodzi o karawaning. Pierwszy wyjazd z przyczepą odbyłem w 2007 r do Włoch. Była to stara pożyczona Niewiadówka 126 ciągnięta przez Nubirę 1,6. Ten wyjazd najbardziej zapadł wszystkim w pamięci (żona, synek - miał wtedy 3 lata). Potem były jeszcze parę razy Chorwacja, Włochy i trochę po Polsce.

Mieszkam w Zgierzu w łódzkim.

Co by tu jeszcze.... postanowiłem się zarejestrować na tym forum żeby poszukać inspiracji na kolejne podróże, zobaczyć gdzie jeżdżą inni itp.

A w ogóle to marzy mi się wyjazd w kilka przyczep, taki konwój przez Europę, niestety moi znajomi nie podzielają tego hobby  :]

Nie wiem czy takie wyjazdy są tu zorganizowane, chętnie kiedyś byśmy się podłączyli. Jak nie są, to może uda się coś takiego zorganizować w przyszłości (nie jesteśmy konfliktowi  :]).

 

pozdrawiam
Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Zaczynam przygodę z karawaningiem. Niedawno dojrzałem do realizacji pomysłu zakupu przyczepy.

Na tą chwilę muszę się bliżej poznać z nowym (pełnoletnim) nabytkiem w czym zasoby forum mam nadzieję pomogą.

Witam i pozdrawiam.

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jestem z Leszna WLKP, od niedawna zacząłem przygodę z caravaningiem, obecnie remontuje i przystosowuje zakupiona przyczepę. Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów szeroko rozumienej turystyki.

 

W latach 80tych podróżowałem z rodzicami N126 a teraz postanowiłem sam pokazać synowi uroki mieszkania w mobilnym domku. 

W posiadaniu Tabbert Comtesse 530 1996r.(brak możliwości holowania ze względu na uprawnienia) i od paru dni  HOBBY CLASSIC 420 1993r DMC 1005. 

Chętnie wymienię się moimi doświadczeniami(głównie technicznymi) z innymi użytkownikami a także liczę na porady od innych :).

 

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.