Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy do 16 tyś zł


steven

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, beniamin82 napisał:

Tja... Prawdziwy motocyklista się znalazł.
Nie ważne jaki masz motocykl ważne gdzie nim byłeś.

Ja najdalej w manopello scale w Abruzzo.
Tutaj fotka z Asyżu.


89ea764539addfa3e8e16d286c530d9f.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Brawo ty.

Dopiero co słyszałem że nie ważnie jaką masz przyczepę czy tam kampera, ważnie gdzie byłeś, tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Śledzę wątek i jeszcze nikt chyba nie przyjrzał się zdjęciom i nie wylistował uwag i podejrzeń. Gdzie są ci co ze słabego zdjęcia wyłapią, że listwa ozdobna przy oknie jest nieoryginalna a na trawie widać ślady próchna sypiącego się z podłogi.

Póki co, forumowicz, który chce sprzedać cepę podlinkował swoje ogłoszenie. Lepiej wyglądałoby to w dziale z ogłoszeniami na forum (sprzedam), ale jest, i tyle. Nikt jeszcze nawet nie prosił o ocenę tego egzemplarza na podstawie tych zdjęć, a już wszystkim się dostało, że nikt nie wyskoczył przed orkiestrę. Nie wiemy czy autor wątku jest zainteresowany, czy nie, a to on, a nie sprzedający prosił w tym temacie o rady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie przepraszam, za wychylanie się i za uogólnianie  "wszystkich".

Ale trochę trochę zniesmaczyło mnie to, że dużo się wcześniej naczytałem że tylko stan się liczy, a reszta jest mniej ważna, natomiast tutaj tylko czytam że angielka, że stara, że droga a przy tym nie widziałem żadnych konstruktywnych uwag. Jestem po prostu głodny wiedzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Ok, w takim razie przepraszam, za wychylanie się i za uogólnianie  "wszystkich".

Ale trochę trochę zniesmaczyło mnie to, że dużo się wcześniej naczytałem że tylko stan się liczy, a reszta jest mniej ważna, natomiast tutaj tylko czytam że angielka, że stara, że droga a przy tym nie widziałem żadnych konstruktywnych uwag. Jestem po prostu głodny wiedzy ?

No to się zdecyduj... tu uważasz że w tej cenie powinna być w dobrym stanie, bo liczy się tyko stan, a w drugim wątku piszesz że w takiej przyczepie w porządku jest uszczelnianie taśmą dekarską bo taka buda i tak dochodzi do swojego kresu :niewiem:

a co do tej angielki, to po prostu jest za droga chociażby do rocznika. Nie wnikam w stan, bo to nie ma większego sensu, przy tym wieku i fakcie że to angielka jest duuże prawdopodobieństwo trafienia na minę. A że sprzedajàcy pisze że sucha... no to co? Każdy tak pisze, a że forumowicz to też nie ma znaczenia. Były przypadki że stary forumowy wyjadacz nadział na minę innych mimo że dokładnie wiedział jaki paździerz wciska. A to że tutaj mają ją tylko pół roku to podwójnie wzmaga czujność. Nie twierdze że tak jest, ani nie znam człowieka ani przyczepy, a może faktycznie dzieciaki tak porosły przez pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waśnie mój TEC z 1987 r. poszedł do ludzi. Cieszę się ogromnie, że poszedł w dobre ręce, takie które doceniły naszą pracę i dbałość o wszelkie szczegóły. Zaprosiłam kupców do popatrzenia jak może wyglądąć przyczepa 33-letnia. Nie liczyłam, że ich może zainteresować. W Trakcie rozmowy telef. wydawał mi człowiek na bardzo sympatycznego i bardzo zagubionego. Chciał kupić ale był przerażony tym co oglądał. To jego pierwsza przyczepa. Byli bardzo zdziwieni jej stanem wewnątrz. Bo z zewnątrz to cała, nie uszkodzona. Ale wnętrze naprawdę było warte ich podróży /jechali ok. 200 km./. Nie liczyłam że ją kupią. A oni nas zaskoczyli. No i koniec naszej przygody. Teraz pozostało czytać to  co inni przeżywają. Życzę Wszystkim udanych zakupów, radości z podróży i dobrej pogody. Czołem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Larysa napisał:

No waśnie mój TEC z 1987 r. poszedł do ludzi. Cieszę się ogromnie, że poszedł w dobre ręce, takie które doceniły naszą pracę i dbałość o wszelkie szczegóły.

Świtnie, że transakcja jest po Twojej myśli i cieszę się, że z nami zostajesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rodzinie owa angielka była kilka lat- więc wiem co proponuję na sprzedaż pisząc że ładna 

wyjaśniam już wszystkim za i przeciw. ogłoszenie tylko podane a nie zmuszające do czegokolwiek.

to jest nasza pierwsza przyczepa odkupiona od rodziny, więc stan znany i chwalony. z racji zakupu w okresie COVID-u wielkiego wyboru wiosną w normalnych cenach nie było, a jak było to w 3 godz ogłoszenie się robiło nie aktualne. macie rację- dzieci w pół roku nie urosły , ale kupując ją myśleliśmy że przy wysokim syny łóżko piętrowe ze śpiąca nad nim na łóżku piętrowy siostrą zda nam egzamin, no ale niestety nie. i tylko to jest powodem jej sprzedaży. poza tym cena w ogłoszeniu wyraźnie zaznaczona " do negocjacji" oczywiście takiej rozsądnej i osoba zainteresowana sama ją ustali.

nas też uświadamiano że rocznik nie ważny i taka prawda. wiele widziałam przyczep i w wielu przypadkach potwierdza się że to nie rocznik ważny a jej stan i sposób w jaki była dbana. na szczęście nas angielka nie zraziła i szukamy teraz kolejnej tylko z innym rozstawem łóżek i niskim DMC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grześki napisał:

wyjaśniam już wszystkim za i przeciw. ogłoszenie tylko podane a nie zmuszające do czegokolwiek.

Jest ok - nie musisz się tłumaczyć choć dobrze że wyjaśniasz i nie wątpię w szczere intencje a argumentacja jest sensowna
Zauważ jednak  to że oferta pojawiła się  publicznie na forum które z założenia jest miejscem dyskusji i wyrażania opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych - wiec je wyrażono :) 
Zamieszczenie ogłoszenia w tym wątku a także obecne pośrednie ponawianie oferty owszem nikogo do niczego nie zmusza ale działem właściwym dla ofert sprzedaży jest forumowa giełda a nie działy i watki  dyskusyjne - wg mnie tam należało to ogłoszenie zamieści a w tym wątku tylko krótko zasygnalizować że ono tam jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie luz - są większe klęski żywiołowe :)
Wejdź sobie na str główna  https://forum.karawaning.pl - tam przy działach masz krótkie opisy o czym w którym dziale - to powinno ułatwić  oswojenie się ze struktura forum i podziałem tematycznym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wiem, że to nie w tym dziale powinno się znaleźć, ale jako założyciel tego wątku pochwalę się, że w zeszły weekend stałem się posiadaczem TEC'a 450 da2cfedc46cba07a221b751a872e64c9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ładne te TECki mają malowanie. Pochwal się jeszcze rocznikiem i stanem ( żeby mnie dobić :-)). 

Życzę miłego korzystania.

 

Dzięki Przyczepa jest z '98, stan w moim przekonaniu jest doskonały. Żadnych zacieków czy przecieków, jedynie na podłodze w jednym narożniku od spodu jest nieco rozwarstwiona sklejka, ale to raczej za sprawą zaniedbania w kwestii konserwacji podłogi. Na szczęście poza tym jednym miejscem reszta zdrowiutka. Oczywiście zakładane 16 tyś nieco przekroczyłem. W zamian za to, do przyczepy mam sporo dodatków, które są więcej warte niż to co musiałem dołożyć Większą ilością zdjęć podzielę się pewnie w odpowiednim temacie, ale to za jakiś czas.

 

A jak tam sprawy z Twoim nabytkiem się mają?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.