Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy do 16 tyś zł


steven

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem wszystkich powitać gdyż to mój pierwszy post ? Złapałem bakcyla i zamarzyła mi się wlasna przyczepa. Budżet jaki zakładam to ok 16 tysięcy złotych. Wertuję co chwilę ogłoszenia, jednak trochę się już pogubiłem stąd postanowiłem zasięgnąć waszej porady. Czego tak naprawdę mogę się spodziewać w podanej kwocie? Czy jest szansa kupić coś bardziej z okolic roku 2000 czy też prędzej będą to budki z początku lat 90' jeśli szukać czegoś w rozsądnym stanie? Przyczepa ma być dla rodziny 2+1 jednak w perspektywie raczej dla 4 osób bo rodzinka może się jeszcze zmienić w 2+2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj

Uzupełnij profil - to pomaga czasem :)

W tych pieniądzach to raczej szukałbym coś z początku lat 90' np taka dziś mi wpadła w oko

https://www.olx.pl/oferta/hobby-495-prestige-przyczepa-hobby-495-prestige-piekna-i-bardzo-zadbana-CID5-IDGbdxc.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po cenach to są diametralnie różne i ciężko złapać jakieś odniesienie, stąd moje pytanie. Narazie jeszcze nic nie oglądałem bo siedzę na mazurskim kempingu pod namiotem dlatego też nie mam porównania do faktycznego stanu przyczep z ofert internetowych.
Dzięki za podesłanie linka, faktycznie interesująco wygląda ta Hobby, jednak trochę za daleko żeby ją obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steven napisał:

Narazie jeszcze nic nie oglądałem bo siedzę na mazurskim kempingu pod namiotem dlatego też nie mam porównania do faktycznego stanu przyczep z ofert internetowych

to polecam dużo oglądać i czytać.

Na początek proponuję zajrzeć do handlarzy, gdzie na placu można obejrzeć hurtowo wiele przyczep aby nabrać doświadczenia i na żywo porównać układy i wielkości. Jak masz czas to czekaj aż rynek ochłonie po tegorocznym boomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoje spostrzeżenia. Tak też pewnie zrobię. Przyczepę w zasadzie będę potrzebował na przyszły sezon, więc nie ma takiego pośpiechu. Chociaż moja żona to już by najchętniej chciała jechać i kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoje spostrzeżenia. Tak też pewnie zrobię. Przyczepę w zasadzie będę potrzebował na przyszły sezon, więc nie ma takiego pośpiechu. Chociaż moja żona to już by najchętniej chciała jechać i kupować
Heh, my chcemy wydać 15tysi.
Więc będę zaglądał w ten wątek.
I też po sezonie będziemy kupować.
Tyle że u nas odwrotnie jest. To ja chcę kupić, a żona nawet nie chce oglądać.
Podała parametry
Łóżko piętrowe dla dzieci.
Składane ze stolikiem dla nas.
Prysznic i kibelek.

Łatwo nie będzie.
Powodzenia życzę :-).

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotocamp za pewne. Przejeżdżałem dzisiaj obok i właśnie patrzyłem czy stoi coś więcej żeby można pooglądać, ale to taki dość skromny plac.
Miałeś z nimi coś do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 23:36, steven napisał:

Krotocamp za pewne. Przejeżdżałem dzisiaj obok i właśnie patrzyłem czy stoi coś więcej żeby można pooglądać, ale to taki dość skromny plac.
Miałeś z nimi coś do czynienia?

same  ruiny zostały a ceny  przesadzone  

dziadek trochę  arogancki młody chłopak nic nie wie  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. to ja Wam pomogę.

Mam na sprzedaż naszą pierwszą przyczepę Compass. Mamy ją od maja i muszę wymienić na większą bo dzieci moje jednak za duże do niej ( syn 180cm wzrostu :)  )

Jest tam po jednej stronie przyczepy  wielkie łóżko na 2-3 osoby spokojnie, a po drugiej stronie 1 łóżko pojedyncze rozkładane i 1 piętrowe jeśli jest potrzeba dodatkowego miejsca do spania, dlatego przyczepa uważana jest za 4-5 osobową. Bojler gazowy do ciepłej wody przy dzieciach fajna sprawa , toaleta kasetowa, moskitiery, rolety, umywalka, przyczepa sucha, czysta i w przeznaczonych pieniądzach spokojnie się zamknięcie i trochę zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC 1050kg

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-compass-CID5-IDGu7Xj.html#feb1d9af99

stoliki są dwa , składane, 

wc kasetowe

prysznic z nową zasłoną 

umywalka

woda ciepła na bojler gazowy

łóżko piętrowe  ( dorzucę materac- docinany na wymiar łóżka piętrowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.