Skocz do zawartości

Co kto szykuje na nowy sezon 2009 z gratów ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie nikulawe chyba jest też

http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=246

 

J.

Bo ja to niestety 115 kg, to raczej z przekrojem prostokatnym, rurki za słabe moga być... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja planuje kupić przedsionek pełny. Daszek niby jest fajny, ale chyba przedsionek lepszy :ok:

 

Niemniej daszek też zamierzam mieć, ale może za czymś lżejszym się rozejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, dla mnie przyczepa bez przedsionka jakoś goło wygląda - zobaczysz jak przestrzeń życiowa z przyczepka Ci się zwiększy :ok: jak będziesz miał przedsionek , miejsce na wędki i inne akcesoria wędkarskie już w przedsionku można zostawić i inne rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, , miejsce na wędki i inne akcesoria wędkarskie już w przedsionku można zostawić i inne rzeczy .

 

A wędki to u mnie wiszą pod sufitem na takich zwykłych haczykach z drutu wygiętych. To jedyne bezpieczne miejsce jakie można znaleść w przedsionku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem rozpocząć ten sezon od kupna nowej budki :ok: miałem już nawet upatrzona itd (LMC młoda i na wypasie) Ale jakiś ślepy osioł wjechał na Kasi auto i wepchnął na następne i autko poszło do długiej naprawy a w tym czasie stwierdziliśmy że rozbitkiem jezdzić nie będziemy i kupiliśmy Kasi nowe autko :ok: tylko z nowej budki nic niewyszło :ok: no i stara skorupa jeszcze z nami pojeżdzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że kryzys jest ja wielkich inwestycji nie planuję :ok:. Nie wiem jednak czy nie będę w przyczepie dorabiał oświetlenia niezależnego od 230V bo obecnie światło 12V tylko w łazience i kuchni mam, a przewiduję sporą ilość noclegów bez dostępu do 230V.

 

Poza tym na pewno coś w staruszce trzeba będzie poprawić :ok:. Śliczna pogoda więc lecę ją przewietrzyć :ok: i myszy wygonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nikulawe chyba jest też

http://www.sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=246

 

J.

Bo ja to niestety 115 kg, to raczej z przekrojem prostokatnym, rurki za słabe moga być... :ok:

 

Jacek jak widać w opisach to te rurkowe to max obciążenie to 100kg a te z profili prostokątnych maja 135kg. Wagowo to jest 2,8 kg z rurek a 4kg z profili .Zawsze mieliśmy rurkowe to teraz kupie te z profili.

A te co zalinkowałeś to mają ostatnią 1 sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym przecholował z fotelem bujanym . Do mojej Niewiadki nie wejdzie . Mam go na strychu ! Nie do za....nia ! Dębowe drewienko . Jacek !!!! wytrzyma 300 kg . Ty 115 , Jola 60 , to mamy dopiero 175 . U Ciebie w Tecu miejsca dostatek . Jak bedziesz w Warce ! Pomyślimy ! Będe musiał chyba jechac po Basię w sobotę , więc bujaka na dachui przewieziemy ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie zaproponowaliscie 2 rodzaje foteli rurkowe hmm(chyba lepsze rozwiązanie ) i te z profili , chodzi mi o to e te profili moga dziurawic podłogę w przedsionku poprawcie mnie jesli sie mylę ( mam orginalna podloge od przedsionka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho, co prawda te krzesła maja plastikowe zakończenia i pod odpowiednim ciężarem ( moim około 100 kg) mogą się wbijać w podłogę , ale chyba na każdym krześle jakim bym siadł było by to samo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem rozpocząć ten sezon od kupna nowej budki :mod: miałem już nawet upatrzona itd (LMC młoda i na wypasie) Ale jakiś ślepy osioł wjechał na Kasi auto i wepchnął na następne i autko poszło do długiej naprawy a w tym czasie stwierdziliśmy że rozbitkiem jezdzić nie będziemy i kupiliśmy Kasi nowe autko :-] tylko z nowej budki nic niewyszło :ok: no i stara skorupa jeszcze z nami pojeżdzi ...

 

budka moze poczekać. dopsz, ze strat w ludziach nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.