Skocz do zawartości

Urlop 2009


agajgdynia

Rekomendowane odpowiedzi

A co do kempingu w Primosten... ja byłam ale 11 lat temu z rodzicami... było bosko ale przyznam, że pamiętam jak przez mgłę szczegóły. Najbardziej martwię się o możliwość wyjścia na spacer z psem bo nie pamiętam czy taka możłiwość istaniała I kwestia dodatkowa: jak z prądem jest na tym kempingu? W cenniku brak info. Rozumiem, że parcela ma w cenie prąd ale ja wolałabym ten pas nad morzem a tam parceli brak ( będę tam w czerwcu i liczę że mi się uda mieć widok na adriatyk hihihi ) i nie wiem jak z opłatą za prąd w tej sytuacji.

 

Co roku jestem na tym kempingu i za każdym razem jest... drożej i inaczej ( inwestują w rozbudowę ). Kemping podzielony na parcele. Opłata za prąd w cenie parceli. W sezonie czarno widzę znalezienie wolnej parceli ( nawet jeśli wydaje się wolna to zarezerwowana w systemie rezerwacji ). Miejsca nieparcelowane ( prąd też w cenie ) są w pasie nad samym morzem: http://www.camp-adriatic.hr/ - plan kampa ale ciężko się tam wcisnąć z przyczepą z powodu nierówności terenu. Może w czerwcu będzie tam jeszcze trochę luzu :bukiet: Spacery z psem są możliwe a plac WC dla piesków jest poza kempingiem ( w prawo za recepcją ). Obowiązkowym wyposażenie właściciela psa są torebki np. papierowe i rękawiczki jednorazowe ( wiadomo na co ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:-] Jade 23.06 więc może upoluję jakieś fajne miejsce. Dobrze, że WC dla psów jest poza kempingiem, przynajmniej będzie się gdzie przejść. Torebki są juz na stanie :-] Marzy mi się pas nad wodą ale zobaczymy...My zazwyczaj jeździmy we wrzesniu ale w tym roku nieco nam sięplany pokrzyżowały więc zachaczymy o pełny sezon :hop1: cóż zrobić.

Bardzo dziękuję za posta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archisan.

Możesz coś więcej napisać o kempingu Simuni?Ja byłąm na Pagu 12 lat temu... i kemping pamietam z tamtych czasów (jak przez mgłę) - zapewne wiele się zmieniło! Byłeś w sezonie czy poza, jak z dostępnością miejsc?Wiem, że to drogi kemping ale może warto?To jest chyba jeden z niewielu terenów na Pag'u gdzie jest nieco zieleni :hop1: i z tego co pamiętam bardzo sympatyczne.

Lun pamiętam!Tam jest rezerwat przyrody :-] ładna miejscowość i taka spokojna, na uboczu.

 

...ale jak to zazwyczaj bywa wiele się zmieniło. Jak patrzę na zdjęcia plaży Zrce gdzie jest wyciag do wakeboardu i nart wodnych i te zatłoczone plaże to nie mogę oczom uwierzyć, ze to ten sam Pag!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.