Skocz do zawartości

Urlop 2009


agajgdynia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W związku z tym, że wyjazd juz niebawem (jak się okazało) chciałabym zapytać czy ktoś z Forumowiczów odwiedził wyspę Cres i Losinj,a na niej kemping Slatina http://www.ac-slatina.hr/eng/index.php lub jakiś inny kemping na tych wyspach i może coś napisać.

 

Zapytam też o Adriatic w rejonie Primosten - ten kemping odwiedziłam już ale to było az 11 lat temu więc mogło się nieco zmienić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop zaplanowany i zaklepany w Jarosławcu ośrodek Zacisze. :ok:

Żona ma dobrze :ok: bo cały lipiec ,a ja tylko druga polowa lipca :bzik:

Chyba zacznę :ok: szukać sprawiedliwości :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że wyjazd juz niebawem (jak się okazało) chciałabym zapytać czy ktoś z Forumowiczów odwiedził wyspę Cres i Losinj,a na niej kemping Slatina http://www.ac-slatina.hr/eng/index.php lub jakiś inny kemping na tych wyspach i może coś napisać.

 

Zapytam też o Adriatic w rejonie Primosten - ten kemping odwiedziłam już ale to było az 11 lat temu więc mogło się nieco zmienić :bzik:

Dwa lata temu byliśmy w dwie przyczepy na Cresie, właśnie na kempingu Slatina (zdjęcia z przeprawy promowej i kempingu są wklejone do albumu). Bardzo nam się tam podobało. Jeśli będziesz miała jakies konkretne pytania, postaram się odpowiedzieć. Na kempingu Adriatic też stacjonowaliśmy, ale cztery lata temu i jeszcze z namiotem. Zgadzam się w zupełności z Twoim podpisem "HR -> mały kraj na Wielkie Wakacje!!! :ok:" Też jestem w tym kraju zakochany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacol.

Pierwsze pytanie to pytanie o album... gdzie takowy znajdę (na forum jestem od niedawna więc nie poruszam się po nim jeszcze zbyt sprawnie)?

 

A teraz pytanie co do Slatiny-> na zdjęciach satelitarnych widać dwie zatoki jedna (mniejsza) to chyba Thia a druga (większa, z większą plażą) to Slatina. Moje pytanie jest takie, na pólnoc od zatoki Slatina widać kolejne dwie plaże (tak jakby za kempingiem) - to są plaże FKK?Czy zwykłe?Jak z dojściem do tych plaż? Chciałabym znaleźć ustronne miejsce ponieważ jadę z 5 miesięczną labradorką i chciałabym być jak najmniej uciążliwa dla pozostałych plażowiczów.

Pytanie kolejne to pytanie o miejsce na przyczepę: przy skłakach, które są miedzy zatoką Thia i a Slatina?Można się tam rozbić w bezpośredniej bliskości tych skałek tak aby moja cycepka była ustawiona w stronę morza i by przede mną nie stało już nic innego? (wiem, że w sezonie ciężko o takie miejsce ale pomarzyć można :ok: ). Czy tam sa parcele?jakaś ściezka?

 

 

A co do kempingu w Primosten... ja byłam ale 11 lat temu z rodzicami... było bosko ale przyznam, że pamiętam jak przez mgłę szczegóły. Najbardziej martwię się o możliwość wyjścia na spacer z psem bo nie pamiętam czy taka możłiwość istaniała :ok: I kwestia dodatkowa: jak z prądem jest na tym kempingu? W cenniku brak info. Rozumiem, że parcela ma w cenie prąd ale ja wolałabym ten pas nad morzem a tam parceli brak ( będę tam w czerwcu i liczę że mi się uda mieć widok na adriatyk hihihi ) i nie wiem jak z opłatą za prąd w tej sytuacji.

 

 

Ziomek. Poczytam - dzięki :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam to na dole były przede wszystkim namioty camping jest tarasowaty i ciężko manewrować przyczepą :)

Na polach standard prąd był w cenie placu tak myślę bo mieliśmy prąd a dodatkowo nie płaciliśmy :ok:

To zależy jakie ma potrzeby twój pies ale na campie go raczej nie puścisz no chyba że trafisz na pustki :krzykacz: spacerować tak jak pisałam nie ma gdzie do Primostenu ok 4 km jadranką nie polecam

W zasadzie to chyba nigdzie nie ma aż tak dobrych warunków do spacerów bo ja bym powiedziała Mały kraj dla za wielu na wakacje :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arly, album znajdziesz u góry strony.

http://www.forum.karawaning.pl/album_cat.php?cat_id=5&sort_method=pic_time&sort_order=DESC&start=48

Ze zdjeć niestety mało się zorientujesz (mieliśmy teren odkryty, bo byliśmy w lipcu i te lepsze "parcele" przy morzu były zajęte). Jeśli chodzi o zatoki, my korzystaliśmy z tej pierwszej, ale chodziliśmy na brzeg przeciwny (im dalej, tym mniej ludzi). Koło tej drugiej plaży jest plaża FKK. Dalej sie nie zapuszczałem. Jak będziesz miała szczęście to znajdziesz miejsce blisko wody :) Kemping położony jest na tarasach, które tworzą swoiste parcele, ale takich wyznaczonych nie było. Jeśli chcesz być bliżej morza, to musisz zjechać od razu drogą w dół (jest najmniej stroma). Jeśli chodzi o Primosten:pies - niestety nie pomogę :ok: nie jeździliśmy nigdy z psem i nie zwracałem na to uwagi. Pas nabrzeżny - tam właśnie mielismy rozbite namioty. Prąd - jeśli dobrze pamiętam - przy drodze, ale czy w cenie :krzykacz: Trafiliśmy za to na borę, a w noc przed wyjazdem, oberwanie chmury (tak mogę nazwać te opady, skoro woda przedarła się przez tropik i poszycie sypialni z ostatecznym efektem mokrych śpiworów). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacol. Bardzo dziękuję za informacje - pojedziemy zobaczymy. Marzy mi się miejsce nad morzem no ale... będzie co będzie.

Ja będąc właśnei te 11 lat temu w Primosten ostatnią noc spędziłam wraz z rodziną na trzymaniu przystawki z Niewiadowa :krzykacz: To było przezycie - wiało niemiłosiernie.

 

 

Ziomek. Piszesz o Primosten?Bo się zgubiłam.

 

Obserwując zdjęcia satelitarne wiadać za Jadrańską w rejonie kempingu Primosten drogi szutrowe wsród roslinności więc myśle, ze tam można spacerować z psem. Na kempingu nie będzie biegać luzem bo nie chcemy być dla innych kłopotem.

 

Nic trzeba jechać i sprawdzić! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszę o Primostenie na Cresie nie byliśmy :ok:

Pojedziesz zobaczysz jak ci nie będzie pasowało to możecie się przenieść :)

My byliśmy też w Pakostane na Kozaricy i tam zdecydowanie się nam bardziej podobało,było gdzie spacerować nie jeżdżąc autem i też był prysznic dla psów taki sam jak w Primostenie :krzykacz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszę o Primostenie na Cresie nie byliśmy :)

Pojedziesz zobaczysz jak ci nie będzie pasowało to możecie się przenieść :ok:

My byliśmy też w Pakostane na Kozaricy i tam zdecydowanie się nam bardziej podobało,było gdzie spacerować nie jeżdżąc autem i też był prysznic dla psów taki sam jak w Primostenie :krzykacz:

pozdrawiam

 

Hmmm ja jakoś za tym rejonem HR nie przepadam a z kolie kemping Adriatic mile wspominam i chętnie tam wrócę. Poza tym chciałabym wrócić do takich miejsc jak Split, Trogir, Szibenik :) No i samo Primosten jest neizwykle urokliwe a potem plan na cos nowego w Hr czyli Cres. Zobaczymy jak to wyjdzie w "praniu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to niestety częsta sytuacja w HR. Wypalony Hvar, ledwo uratowany ogród w Trsteno... myśle, że wyliczanka jest długa, bardzo długa.

 

Ja jeszcze rozważam drugą część wakacji na kempingu Ciste na riwierze makarskiej zamiast na Cresie :krzykacz: uwielbiam południową częśc wybrzeża .... sama nie wiem jak to wyjdzie w "praniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja w tym roku wybieram sie na Ukraine z przyczepką.

nigdy tam nie byłem ale podobno to Dziki Wschód :)

na forum juz mnie ostrzegali żebym kupił Kałasznikow i wiadro magazynków.

wyjazd zaplanowałem na lipiec kałaszikowa nie kupiłem :krzykacz:

podobno Pierestrojka na Ukrainie zapomniała o czymś takim jak Pola Namiotowe więc zupełny spontan.

Myślę czy nie iść na całość i przez Mołdawie jechać na Krym:)

mam nadfzieję że wróce cały z tego urlopu:)

Egipt Chorwacja i inne tam spędy są max przereklamowane.

Jak przeżyje Ukraine to chciałbym jechać jeszcze do Norwegii w tym roku aż na Nordcap.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreas, zdawaj relacje jak będziesz na Ukrainie , ciekawi mnie jak sobie tam będziesz radził . Jak znajdziesz jakąś przystań koło Lwowa koniecznie napisz, bo chce jeszcze raz do piękne miasto odwiedzić i być może z budką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.