Skocz do zawartości

Urlop 2009


agajgdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej, a nie napisałam o naszych planach...

No cóż Grecja oddaliła się na lepsze czasy :'(

A my wyruszymy po raz kolejny nad nasz ukochany chorwacki Adriatyk, :mod:

 

witam

kiedy i w jakie miejsca chcecie jechac do chorwacji jestesmy tez z gdyni obsada 2+1 dziecko 6 lat

 

pozdrawiam

 

hej hej

my planujemy wyjazd 10 lipca, powrót 2 sierpnia. Jedziemy juz 3 raz na ten sam nasz ulubiony camping na riwierze makarskiej (jakoś nie chce nam się w tym roku szukac nowego fajnego miejsca :ok: ).

nasz skład to 2 + 12-latka.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

p.s. A kiedy zaczynacie sezon wyjazdowy: AD 2009? planujecie jakiś wypad w weekend majowy? My myslimy o wypadzie do Białowieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maj Jezioro garda Włochy. Tylko to euro :mod:

No fakt wygląda to póki co nieciekawie a Włochy drogie niestety :ok: A w której cześci jeziora będziecie? My zatrzymaliśmy się w Toscolano-Maderno

Pzdr

 

W 2008 byłem na http://www.europasilvella.it/ zachodni brzeg i bardzo mi się podobało. Jeśli uda mi się wyjechać na początku maja to zdecyduje się na ofertę z eurocampu w tym okresie Mobile home wyjdzie taniej niż z własna przyczepa. Jeśli wyjazd przesunie się na czerwiec to ciągnę walizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, a nie napisałam o naszych planach...

No cóż Grecja oddaliła się na lepsze czasy :'(

A my wyruszymy po raz kolejny nad nasz ukochany chorwacki Adriatyk, :mod:

 

witam

kiedy i w jakie miejsca chcecie jechac do chorwacji jestesmy tez z gdyni obsada 2+1 dziecko 6 lat

 

pozdrawiam

 

hej hej

my planujemy wyjazd 10 lipca, powrót 2 sierpnia. Jedziemy juz 3 raz na ten sam nasz ulubiony camping na riwierze makarskiej (jakoś nie chce nam się w tym roku szukac nowego fajnego miejsca :ok: ).

nasz skład to 2 + 12-latka.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

p.s. A kiedy zaczynacie sezon wyjazdowy: AD 2009? planujecie jakiś wypad w weekend majowy? My myslimy o wypadzie do Białowieży...

 

witam my mamy urlopy zaplanowane od 01-08 i corka w przedszkolu ma wolny sierpien

to niestety terminy sa rozjechane ale nie powiedziane ze nie pojedziemy w Wasze miejsce moze Macie jakies fotki,namiary itp na to miejsce ? sezon pewnie jak wiekszosc chcemy zaczac w weekend majowy ale bialowieza to dla nas troszke za daleko jak na 3-4 dni myslimy nad mazurami lub w druga strone gdzies kolo chojnic

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Agajgdynia ja też jestem zainteresowany jaki macie kęping i w jakiej miejscowości? W tamtym roku byliśmy w miejscowości Baśko Woda na Makarskiej Riwierze ale bez przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paiter, nasza Białowieża też póki co jeszcze tylko w planach - wszystko zależy od pogody , jeśli szykować się będą "przymrozki i deszcze" to skapitulujemy. Myśleliśmy o trochę przedłużonym weekendzie majowym - tzn. tygodniowym. Zobaczymy ... Jeśli to nie wypali to kierunek Bory Tucholskie ...

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Agajgdynia ja też jestem zainteresowany jaki macie kęping i w jakiej miejscowości? W tamtym roku byliśmy w miejscowości Baśko Woda na Makarskiej Riwierze ale bez przyczepy.

hej, hej,

Nasze ulubione miejsce na riwierze makarskiej to camping Male Ciste w okolicach Zivogosce. Jest mały, cichy, z plażą kamienistą i żwirkową, bardzo kameralny. My lubimy takie "klimaty" ..

Zaraz obok jest dośc spory camping Dole i Boban z restauracjami, sklepami itp....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jetem nowym uzytkownikiem i po raz pierwszy chciałbym wypozyczyc kampera i jechac do chorwacji,czy zna ktos strone gdzie moglbym znajsc pole kampingowe z cennikiem.

 

 

TU

 

Wyślij dane adresowe na podany poniżej link przyślą ci konkretne cenniki i foldery na rok 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również mamy w planach Chorwację,kamping Valalta i Koveresada na Istri. Jeśli jednak euro zwariuje latem, to jedziemy nad ukochany Bałtyk - Dębki lub Nowa Karczma /Piaski/ W drodze powrotnej mamy też nieodpartą chęć podjechać w Borach Tucholskich na kamping w Trzepcinach za Tucholą jadąc w stronę Tlenia i też do Tlenia.To pierwsze miejsce to camping nad samym jeziorkiem-ceny śmieszne ale też warunki spartańskie,drugi camping w Tleniu to już przyzwoity poziom.Są też zakusy w inne rejony - Bieszczady czy Włodawa ale to napewno innym razem.A jeśli chodzi o euro-pejską Słowację to już widać nowe ceny-byliśmy w ubiegłym roku na campingu w Liptovskim Trnovcu /4 km od Tatralandi/- było około 55 zł za samochód przyczepkę 2 osoby i prąd,teraz jest 80 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

My w tym roku mamy kilka wersji... wszystko zalezy przede wszystkim od tego jakei środki finansowe uda nam się zgromadzić i od kwesti związanych z urlopem... :ok:

 

-> wersja oszczędnościowa to dwa tygodnie w Polsce: tydzień nad Bałtykiem i tydzień Bory Tucholskie lub Mazury. Myślimy o kempingu w Smołdzinie (ciągnie na kemping Wiking ale tam tanio niestety nie jest) a co do Borów Tucholskich lub Mazur to nie mamy doświadczeń kempingowych i chętnie zapoznam sie z Waszymi opniami - może jakieś linki do stron www?

 

-> wersja od lat stała i gwarantująca uśmiech na twarzy :ok: to oczywiście HR i tu myślimy o Cresie (camp Slatina) lub Pag (camp Simuni) a na drugi tydzień Primosten (camp Adriatic).... niestety Euro jakoś niekoniecznie chce spaść do 3,2 :ok::):)

 

-> wersja "trzeba zobaczyć coś nowego" to południowo - zachodnie wybrzeże Francji - Langwedocja - ale to jest opcja na drugą połowę września.... czas pokarze :ok:

 

Paiter

Czy ja dobrze widzę na zdjęciu - > Hobby 460 UFe Excellent?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku mamy kilka wersji... wszystko zalezy przede wszystkim od tego jakei środki finansowe uda nam się zgromadzić i od kwesti związanych z urlopem... :ok:

 

-> wersja oszczędnościowa to dwa tygodnie w Polsce: tydzień nad Bałtykiem i tydzień Bory Tucholskie lub Mazury. Myślimy o kempingu w Smołdzinie (ciągnie na kemping Wiking ale tam tanio niestety nie jest) a co do Borów Tucholskich lub Mazur to nie mamy doświadczeń kempingowych i chętnie zapoznam sie z Waszymi opniami - może jakieś linki do stron www?

 

-> wersja od lat stała i gwarantująca uśmiech na twarzy :ok: to oczywiście HR i tu myślimy o Cresie (camp Slatina) lub Pag (camp Simuni) a na drugi tydzień Primosten (camp Adriatic).... niestety Euro jakoś niekoniecznie chce spaść do 3,2 :ok::):)

 

-> wersja "trzeba zobaczyć coś nowego" to południowo - zachodnie wybrzeże Francji - Langwedocja - ale to jest opcja na drugą połowę września.... czas pokarze :ok:

 

Paiter

Czy ja dobrze widzę na zdjęciu - > Hobby 460 UFe Excellent?:)

 

czesc

ja mam hobby 450 UB DE LUXE

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.