Skocz do zawartości

podświetlenie pod markizą (profil+pasek led)


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już widzę jak gadżecikowe oczka się zaświeciły


Ale w przyczepie jeszcze nie testowałem, czekamy na Marka ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Już widzę jak gadżecikowe oczka się zaświeciły ?

heh. Akurat byłem u klienta i czekałem na prezesa więc faktycznie filmik obejrzany od strzała po wpisie Artura.  Może jakość tego będzie dobra ? bo cena też lekko inna niż zwykłe  taśmy rgb. Na przyczepie tego nie zamontuje, tam już jedna taśma pięknie działa :P

 

aaa, żebyś tylko nie przyjeżdżał oglądać jak już kupię :P

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Akurat byłem u klienta i czekałem na prezesa więc faktycznie filmik obejrzany od strzała po wpisie Artura.  Może jakość tego będzie dobra ? bo cena też lekko inna niż zwykłe  taśmy rgb. Na przyczepie tego nie zamontuje, tam już jedna taśma pięknie działa
 
aaa, żebyś tylko nie przyjeżdżał oglądać jak już kupię


Jakość jak to u xiaomi, wysoka. Dokupiłem przedłużkę, robi mi za oświetlenie pod blatami w kuchni. Kuchnię mam w salonie więc lubię mieć schemat pod oglądanie Netflixa, czy picie wina z żoną.

Z drugiej strony jako wyposażenie kuchni to raczej jedno z tańszych.

ba9aee4b10e0d01dac31834d871e5542.jpg

No i jak to ze smart, może powiadamiać o tym, że ktoś do drzwi dzwoni, czy że SMS przyszedł.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się w końcu zebrałem ... i zabrałem za robote :D Miałem plany kleić profil alu, potem po sugestiach chciałem przykleić po prostu "goły" pasek ... :hmm: ale ostatecznie doszedłem do wniosku ze nic tak trzymać nie będzie jak wkręty ^_^ A wiec poszukałem profili które kiedyś  kupiłem w nadmiarze i jakiś nadających się wkrętów Niestety profil z tworzywa i nie czarny jak markiza ale za to szary będzie pasował pod kolor auta ... tak se tłumacze :D ...a jak mnie wkurzy to mogę go odkręcić i wymienić ... chociaż podejrzewam ze się przyzwyczaje i przestane zauważać a po drugie nie będzie mi się chciało ;) Ładnie ustawiłem sobie kąt by jak najwięcej światła wykorzystać ... z czasem okaże się czy wszystko spełniło założenia :niewiem:

IMG_20200305_141459.jpg

IMG_20200305_141442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dodatkowo sterowanie pilotem (wraz ze ściemniaczem) fajna sprawa za małe pieniądze :

https://sklep.doko.pl/pl/p/Sciemniacz-96W-z-pilotem-ORO-SCIEMNIACZ-LED-2-LED-POL/15284

pilot czasem się przydaje jak np zamykam już kampera i odchodzę a chcę mieć jeszcze jasno. Wbrew pozorom taki pasek LED po całej markizie bierze sporo prądu (u mnie 2,5A) więc bezsensu pozostawiać zapaloną jak nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

ja mam dodatkowo sterowanie pilotem (wraz ze ściemniaczem) fajna sprawa za małe pieniądze :

https://sklep.doko.pl/pl/p/Sciemniacz-96W-z-pilotem-ORO-SCIEMNIACZ-LED-2-LED-POL/15284

pilot czasem się przydaje jak np zamykam już kampera i odchodzę a chcę mieć jeszcze jasno. Wbrew pozorom taki pasek LED po całej markizie bierze sporo prądu (u mnie 2,5A) więc bezsensu pozostawiać zapaloną jak nas nie ma.

często w takich przypadkach zapominałem, gubiłem pilota. Warto kupić dwa i jeden "zamocować" na stałe - na smyczy czy nawet przykleić :)

towar Xiaomi macałem, otwarli nam wczoraj salon MI w Galerii, obsługa mierna, nie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

spięcie pilota z kluczykami od kampera/przyczepy rozwiązuje problem ;)

taki pilot z Twojego linka owszem, gorzej jak mowa o pilocie do taśmy rgb wielkości małego smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.