Skocz do zawartości

Katalog kempingów całorocznych + całoroczne miejsca serwisowe


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.09.2022 o 14:55, jacek00 napisał:

Alexę można wywalić, przestali być kempingiem całoroczym. 

Na BP przed Władysławowem jadąc od Pucka jest całoroczny punk serwisowy. Wydaje mi się że to dobiło Alexę poza sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelwroc napisał:

Na BP przed Władysławowem jadąc od Pucka jest całoroczny punk serwisowy. Wydaje mi się że to dobiło Alexę poza sezonem

gdzie ten punkt serwisowy ?

podaj jakąś pinezkę to dodam do listy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

gdzie ten punkt serwisowy ?

podaj jakąś pinezkę to dodam do listy,

Robiłem serwis 12.11.2022r widać że nowy punkt

https://goo.gl/maps/2pftf5tmpXRUmwZf9

54.68598503454109, 18.36886633654369

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelwroc napisał:

Na BP przed Władysławowem jadąc od Pucka jest całoroczny punk serwisowy. Wydaje mi się że to dobiło Alexę poza sezonem

Bdb wiadomość. Wiadomo, że daleko np z Helu ale zawsze coś. 

W zimie na helcamp działał serwis za drobną opłatą. Właściciel mówił,  że jest na miejscu cały rok tylko dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, peja76 napisał:

Robiłem serwis 12.11.2022r widać że nowy punkt

https://goo.gl/maps/2pftf5tmpXRUmwZf9

54.68598503454109, 18.36886633654369

dodałem :yes:

1 minutę temu, maarec napisał:

Bdb wiadomość. Wiadomo, że daleko np z Helu ale zawsze coś. 

W zimie na helcamp działał serwis za drobną opłatą. Właściciel mówił,  że jest na miejscu cały rok tylko dzwonić.

jest info w pierwszym poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Suzu4x4 trafiłem dzisiaj na punkt serwisowy na S5 po stronie z Poznania do Wrocławia 103 kilometr stacja Lotos, 3km przed zjazdem na Korzeńsko. Chyba go nie ma na liście, pojadę do domu wjadę na stację po drugiej stronie możne też coś się urodziło 

20221129_102112.jpg

20221129_102204.jpg

20221129_102209.jpg

20221129_102238.jpg

20221129_102109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peja76 napisał:

trafiłem dzisiaj na punkt serwisowy na S5 po stronie z Poznania do Wrocławia 103 kilometr stacja Lotos, 3km przed zjazdem na Korzeńsko

na czas?

image.thumb.png.ddb182d7216151b20940f7239ea08fb1.png

 

 

A to jak się używa? Otwierasz przed wjazdem?

image.png.25ef533f7c086e49204b5e238b7c38e4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek nie mam pojęcia tak na szybko zdjęcia Porobiłem bo trochę czas mnie gonił.

Na BP po drugiej stronie S5 120kilometr w kierunku Poznania też można zrobić servis ale trzeba iść po klucze na stację, zapomniałem pytać jakie są koszty.

20221129_131619.jpg

20221129_131630.jpg

20221129_131554.jpg

20221129_131534.jpg

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zastanawia mnie to działanie na czas.

Może to się tu przyda:

Wklejam link mapy zlewni tej firmy ale coś nie działa, może moderator zrobi to poprawnie, poniżej link do strony producenta i tam jest przekierowanie

https://www.pol-eko.com.pl/stacja-zlewna-eurodrop/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Prusiak napisał:

Jak rozumiem tu zlewamy szarą i czarną...

Tak

4 godziny temu, filipert napisał:

na czas?

image.thumb.png.ddb182d7216151b20940f7239ea08fb1.png

 

 

A to jak się używa? Otwierasz przed wjazdem?

image.png.25ef533f7c086e49204b5e238b7c38e4.png

Czas wg mnie jest do "nalewania czystej" wody.

Ja zawsze właśnie przed wjazdem otwieram sobie je, albo jak jest jakaś "na styk" to ustawiam się za nią->otwieram ją- >cofam na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Nadal zastanawia mnie to działanie na czas.

Może to się tu przyda:

Wklejam link mapy zlewni tej firmy ale coś nie działa, może moderator zrobi to poprawnie, poniżej link do strony producenta i tam jest przekierowanie

https://www.pol-eko.com.pl/stacja-zlewna-eurodrop/

Czas dotyczy pewno wody tak jak pisze @polo63 zlewnie szarej wody otwierasz i już, mogli zrobić kratkę ale pewnie jakieś znów przepisy EU.

Super że dałeś link do strony producenta jest tam mapka z czynnymi punktami:ok:. Tylko nie wiem jak ją zapisać na pulpicie tel:(

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peja76 napisał:

@Suzu4x4 trafiłem dzisiaj na punkt serwisowy na S5 po stronie z Poznania do Wrocławia 103 kilometr stacja Lotos, 3km przed zjazdem na Korzeńsko. Chyba go nie ma na liście, pojadę do domu wjadę na stację po drugiej stronie możne też coś się urodziło 

wrzuciłem na pierwszej stronie  linki do map całorocznych punktów serwisowych firm Eurodrop i Campersystem  oraz link do mapy parkingów i MOP zarządzanych przez GDDKiA , jest ich łącznie ponad 300 na wielu z nich są miejsca do zrzutu nieczystości, trzeba wejść na mapę , zaznaczyć w legendzie po prawej strony mapy "P" i kliknąć interesujący nas parking w opisie mamy wyszczególnione wszystkie udogodnienia oraz informacje czy na danym parkingu jest zrzut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

wrzuciłem na pierwszej stronie  linki do map całorocznych punktów serwisowych firm Eurodrop i Campersystem  oraz link do mapy parkingów i MOP zarządzanych przez GDDKiA , jest ich łącznie ponad 300 na wielu z nich są miejsca do zrzutu nieczystości, trzeba wejść na mapę , zaznaczyć w legendzie po prawej strony mapy "P" i kliknąć interesujący nas parking w opisie mamy wyszczególnione wszystkie udogodnienia oraz informacje czy na danym parkingu jest zrzut ;)

Super:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.