Skocz do zawartości

Wielkanoc 2020 kto, gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lucek26 napisał:

Miał być wyjazd do Cserkeszolo  na 9 dni a jest siedzenie w domu. Niestety wygląda na to ,ze może być tak  do wakacji lub dłużej. Jestem niepocieszony pozamykanymi granicami i zagrożeniem kwarantanna  po powrocie.

Początkowo kalkulowałem optymistycznie , ze wyjazd z przyczepa dobrze zaopatrzona we wszystko co potrzebne stwarza na kempingu w kwietniu prawie całkowitą izolacje od ludzi ,a prawdopodobieństwo spotkania w basenie w kwietniu chorych ludzi jest znikome. Tylko jedno tankowanie po drodze na 1300km i po kłopocie.

Niestety zagrożenie zachorowaniem jest zbyt duże na taka  ryzykowna  podroż. Wszystko na to wskazuje ,ze granice będą pozamykane prze dłuższy czas.?

Z ciekawości. Co chciałeś tam robić? Bez wychodzenia do ludzi, bez basenów? 9 dni w przyczepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, Lucek26 napisał:

Miał być wyjazd do Cserkeszolo  na 9 dni a jest siedzenie w domu. Niestety wygląda na to ,ze może być tak  do wakacji lub dłużej. Jestem niepocieszony pozamykanymi granicami i zagrożeniem kwarantanna  po powrocie.

Początkowo kalkulowałem optymistycznie , ze wyjazd z przyczepa dobrze zaopatrzona we wszystko co potrzebne stwarza na kempingu w kwietniu prawie całkowitą izolacje od ludzi ,a prawdopodobieństwo spotkania w basenie w kwietniu chorych ludzi jest znikome. Tylko jedno tankowanie po drodze na 1300km i po kłopocie.

Niestety zagrożenie zachorowaniem jest zbyt duże na taka  ryzykowna  podroż. Wszystko na to wskazuje ,ze granice będą pozamykane prze dłuższy czas.?

Lucek26 nawet jak granice byłyby pootwierane, to póki co baseny są pozamykane. Pozdrawiamy :)

 

 

Edytowane przez elaola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Węgry był  planowany już w zimie i przygotowywany jak każdego roku z głównym zamiarem moczenia się w basenach leczniczych.Nam towarzystwo w basenach jest niepotrzebne , byle by były otwarte.W kwietniu na kempingach jest zawsze bardzo dużo wolnych miejsc a często zdarza się taka sytuacja ,ze w basenie jest tylko kilka osób. 

15 godzin temu, maarec napisał:

Z ciekawości. Co chciałeś tam robić? Bez wychodzenia do ludzi, bez basenów? 9 dni w przyczepie?

Marek wyjazd na Węgry to przede wszystkim kąpiele ,a sam wiesz ze 9 dni w przyczepie z pełnym przedsionkiem i wyposażeniem to po zimie sama przyjemność.

 

6 godzin temu, elaola napisał:

Lucek26 nawet jak granice byłyby pootwierane, to póki co baseny są pozamykane. Pozdrawiamy :)

 

 

Ela wiem o tym i bardzo trudno przyjąć mi to do wiadomości.Najgorzej ,ze nie wiadomo jak długo

to potrwa.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Czesława.:banan:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucek26 napisał:

.......Marek wyjazd na Węgry to przede wszystkim kąpiele ,a sam wiesz ze 9 dni w przyczepie z pełnym przedsionkiem i wyposażeniem to po zimie sama przyjemność......

Jesteś wielki 9 dni to hardkor, podziwiam. Znam inne przyjemności. A bawię się w karawaning sporo lat. Pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.