Skocz do zawartości

Wielkanoc 2020 kto, gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie pozwolę żeby ktoś stał koło mnie w odległości 30 cm. Mam nadzieje ze była to jednorazowa akcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może kemping to nie miejsce dla Ciebie? My jeździmy na kempingi po to aby poznawać nowych ludzi. Na zlotach częsty stoimy ściana w ścianę i klimat jest super.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może kemping to nie miejsce dla Ciebie? My jeździmy na kempingi po to aby poznawać nowych ludzi. Na zlotach częsty stoimy ściana w ścianę i klimat jest super.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka



Tak jak napisał@Voku, zlot a kemping to dwie różne sprawy. Nie uwierzę że nie przeszkadzało by Tobie posiadanie w tak bliskiej odległości obok sąsiada, którego w ogóle nie znasz. Kemping, nie kemping to jakaś tam prywatność się należy. Ale będąc już na kempingu to zawsze miło do kogoś zagaić i wymienić się doświadczeniami wydaje mi się ze to mogłabym jednorazowa akcja ze ustawiali jeden ma drugiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 07:15, kojus napisał:

My jak pogoda będzie ładna to Polana Sosny. Taki jest plan. Pierwsze święta na kempingu. 

Też chciałem w zeszłym roku, ale rezerwację trzeba mieć praktycznie już zrobioną :( Więc odpada planowanie zgodne z pogodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, witus napisał:

Też chciałem w zeszłym roku, ale rezerwację trzeba mieć praktycznie już zrobioną :( Więc odpada planowanie zgodne z pogodą.

Ciekawe, nie wiedziałem, że aż tak popularne miejsce. Awaryjnie jest tam kilka kempingów, również na Słowacji, możliwe, że coś będzie czynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur.. piszesz na poważnie o tej rezerwacji?? 

Jeżeli tak jest to właściciele kempingów nieźle się przyzwyczaili żeby rezerwować plac na biwak... ?

A czy ktoś "zagramanice" się wybiera , będzie to 6 dni wiec jakiś wypadzik można uskutecznić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał:

Też chciałem w zeszłym roku, ale rezerwację trzeba mieć praktycznie już zrobioną :( Więc odpada planowanie zgodne z pogodą.

Ale że jak? Ja byłem w tamtym roku na Polanie Sosny bez żadnych rezerwacji. Jest tam gdzieś na kanale filmik, Było może z 12 załóg, więc praktycznie pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nie wiedziałem, że aż tak popularne miejsce. Awaryjnie jest tam kilka kempingów, również na Słowacji, możliwe, że coś będzie czynne.


Do Karpacza chciałem ... szans nie było.
@Artur.. piszesz na poważnie o tej rezerwacji?? 
Jeżeli tak jest to właściciele kempingów nieźle się przyzwyczaili żeby rezerwować plac na biwak... 
A czy ktoś "zagramanice" się wybiera , będzie to 6 dni wiec jakiś wypadzik można uskutecznić.
 


Chciałem się pobyczyć, nic nie robić w święta ... spędzić go w karczmie w Karpaczu. Lipa bez rezerwacji kazali mi zostać w domu. Z tego co piszecie to gęsto było.
Ale że jak? Ja byłem w tamtym roku na Polanie Sosny bez żadnych rezerwacji. Jest tam gdzieś na kanale filmik, Było może z 12 załóg, więc praktycznie pusto.


Ja na Jurze wylądowałem też sami byliśmy.
@Artur.. piszesz na poważnie o tej rezerwacji?? 
Jeżeli tak jest to właściciele kempingów nieźle się przyzwyczaili żeby rezerwować plac na biwak... 
A czy ktoś "zagramanice" się wybiera , będzie to 6 dni wiec jakiś wypadzik można uskutecznić.
 


W sumie, pewnie zima się rozpocznie to można dogrywkę z nart zrobić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myśmy mieli ochotę nad morze na Wielkanoc...

Ale w obecnej sytuacji sam już nic nie wiem...

Też nie wiem która część wybrzeża...Plan był taki by zacząć w okolicach Piasków, pewnie też jakieś okolice Dębek...ale czy by nie skończyć gdzieś w Międzywodziu...nie wiem...ale właśnie karawaning daje nam tą wolność i decyzję już "na bieżąco"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

Myśmy mieli ochotę nad morze na Wielkanoc...

Ale w obecnej sytuacji sam już nic nie wiem...

Też nie wiem która część wybrzeża...Plan był taki by zacząć w okolicach Piasków, pewnie też jakieś okolice Dębek...ale czy by nie skończyć gdzieś w Międzywodziu...nie wiem...ale właśnie karawaning daje nam tą wolność i decyzję już "na bieżąco"...

nad morzem najbezpieczniej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że będzie jakiś zakaz podróżowania...

Ale nawet jest pomysł czy by za tydzień gdzieś nie ruszyć - Kraków przygotowuje się do "wymarcia" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.