Skocz do zawartości

Wielkanoc 2020 kto, gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie...

A już na poważnie - siedzenie w Krakowie czy np spacerowanie po plaży w małej miejscowości (lub nawet bez miejscowości) bez kontaktu z innymi ludźmi - nie wiem, które jest bardziej "niebezpieczne"...

Ja np mieszkam w bloku gdzie mieszka około 1000osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko że tam właśnie wyjazdy na narty itd - do dużych skupisk ludzi doprowadziły do tego...zresztą nasze przypadki to też z imprez i komunikacji zbiorowej...

A tu można się zaszyć w miejscu gdzie nie ma nikogo... i do sklepu/po wodę się bujnąć raz na 4-5dni...stojąc z dala od cywilizacji...

Myślenie o sobie czy o innych...ja żebym poszedł do sklepu, to muszę przejść klatką schodową lub windą gdzie mieszka jakieś 60 osób...do sklepu muszę wejść gdzie robi zakupy 5-10 czy nawet 20 tyś osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wielkanoc zarezerwowaną na Camp66 ale jak tak dalej będzie to nie wiem co zrobimy... z drugiej strony masz swoją przyczepę i swoją przestrzeń przed nią, jedynie w sanitariatach możesz złapać kontakt z innymi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk na Wielkanoc. Taki plan powstał podczas wyjazdu na nowy rok.

Miejscówki podobne do Misio. Głupio może być jak staniemy obok siebie i co najwyżej pogadamy z odległości 5 m.

Aktualnie posiadanie własnego domu z dużą działką daje namiastkę normalności i wolności. 

Liczę, że nie zamkną dróg na święta, co w sumie byłoby dość sensowne. Pewnie ze 20% społeczeństwa nie odpuści kontaktu z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beadia napisał:

To może uda się cos zorganizować oczywiście w kameralnym gronie. Podróżujecie z dziećmi? Macie info gdzie na Wielkanoc sa czynne kempingi na wybrzeżu? 

Alexa będzie czynna i to co w katalogu campów zimowych. Na dzień dzisiejszy my będziemy unikać kontaktu z otoczeniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beadia napisał:

To może uda się cos zorganizować oczywiście w kameralnym gronie. Podróżujecie z dziećmi? Macie info gdzie na Wielkanoc sa czynne kempingi na wybrzeżu? 

My myślimy o morzu, ale kempingi nie dla nas (zwłaszcza teraz) i mimo wszystko lepiej stosować sie2do poleceń władz państwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa, swój wyjazd będę odwoływał. Obecnie jestem na Home Office a potem zamiana z innymi pracownikami wiec raczej nie będę brał wolnego na Wielkanoc plus obecna sytuacja w kraju nie napawa optymizmem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy w planach Nałęczów ale jak na teraz to też chyba kicha. Jak nie zamkną dróg, to na szczęście możemy zawsze uciec do Rajczy, na łono natury :) Tak jak to zrobiliśmy tydzień temu i teraz, w weekendy.

A jeśli wyjazd z budą, to raczej też w ustronne miejsce - przynajmniej w takiej sytuacji jak teraz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 18:46, Cezarr napisał:

 Najprościej będzie zostać w domu.

Oj chyba ciężko byłoby wytrzymać..już teraz z każdym dniem przy ograniczonym ruchu na ulicach i sklepach człek się czuje jakby to była niedziela lub jakieś święta ?..jeśli nie ograniczą ruchu (jakiś zakaz) to przyczepa lub kamper będzie swego rodzaju izolacją od zarazy ? i można będzie ruszać gdzieś w dzikie ostępy ?️ ale i tak pewnie będzie pusto..

My np.myślimy o Bieszczadach lub Czorsztyn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być wyjazd do Cserkeszolo  na 9 dni a jest siedzenie w domu. Niestety wygląda na to ,ze może być tak  do wakacji lub dłużej. Jestem niepocieszony pozamykanymi granicami i zagrożeniem kwarantanna  po powrocie.

Początkowo kalkulowałem optymistycznie , ze wyjazd z przyczepa dobrze zaopatrzona we wszystko co potrzebne stwarza na kempingu w kwietniu prawie całkowitą izolacje od ludzi ,a prawdopodobieństwo spotkania w basenie w kwietniu chorych ludzi jest znikome. Tylko jedno tankowanie po drodze na 1300km i po kłopocie.

Niestety zagrożenie zachorowaniem jest zbyt duże na taka  ryzykowna  podroż. Wszystko na to wskazuje ,ze granice będą pozamykane prze dłuższy czas.?

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.