Skocz do zawartości

Kemping we Wrocławiu nr 117 - jaki jest naprawdę


kopczyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Owszem, jest kilka minusów jak brak ciepłej wody do zmywania - to stanowisko przy szlabanie jest do prania ;)

Pomimo toalety dla osoby niepełnosprawnej, brakuje jeszcze natrysku dostosowanego. 

Przetrzymywanie na szlabanie też wydaje mi się nieuzasadnione - trzeba napisać do zarządzających obiektem. 

Kemping odwiedziliśmy tylko dlatego, że genialnie opisał jego walory @Commander w swojej relacji i wszystkie atuty z ciszą i spokojem na czele się potwierdziły.

Bardzo fajna baza wypadowa do zwiedzania Wrocławia. 

Zamierzamy wrócić. 

Byliśmy z dziećmi 5 i 7 lat. Całymi dniami szwędaliśmy się po mieście więc nie doskwierał im nawet brak jakichkolwiek atrakcji na kempingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Commander napisał:

Na samym końcu betonowej drogi jest zrzut dla kamperów z długim wężem do płukania kasety. Tam sobie chodziłem bo było blisko, wygodnie bez atrakcji....

Fajnie. Tylko podczas mojego pobytu waż leżał sobie bez podłączenia obok kranu i nie było jak go podłączyć żeby się trzymał. Taki drobiażdżek.

Zdjęcia jak wyglądał sam "zrzut" z powodu norm społecznych - nie będę wstawiał. 

 

IMG_3541.jpeg

Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest alternatywa w postaci nowego http://camp4u.pl/ . Świetne miejsce na noc w tranzycie czy dwie nocki na krótkie zwiedzanie Wrocka.  Tylko mi cena się nie spodobała, bo ja prądu nie potrzebuje, a jest cena za parcele ze wszystkim wynosząca 40 zł. . Cena za osobę też chyba najwyższa jaką w tym roku spotkałem bo 20 zł. Tak więc 80 zł za noc to było sporo. Ale czyściutko i fajna ekipa.

A152CA3A-A9C6-4A2D-A9AE-ACE769A602D3.jpeg

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dudek_t napisał:

Lokalizacja nieporównywalna. 

Ależ oczywiście, że na zwiedzanie czy zabawę we WRO jest gorzej niż pod stadionem. Chociaż z drugiej strony uber kosztuje 25 zł, więc przy czterech osobach grosze wychodzi za dojazd.

Spaliśmy tam dlatego że dzień pracy skończyliśmy o 20, a rano mieliśmy spotkanie w Brzegu, więc na AZS nie opłacało nam się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kemping nie jest całoroczny? Biorąc pod uwagę ilość chętnych pod koniec września byłem pewien że jest! Widać że brakuje zarządzania bo mogli by z niego wycisnąć duuuużo więcej niż obecnie. A tak... jak to w PL, jak coś jest miasta to jest niczyje i każdy ma to w d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dudek_t napisał:

Ten kemping nie jest całoroczny?

Niestety. Czynny od 1 maja do 15 października

5 minut temu, dudek_t napisał:

jak coś jest miasta to jest niczyje i każdy ma to w d.

Kemping należy akurat do AWF-AZS - czyli do uczelni. Miejskie kempingi są raczej dobrze zarządzane i czynne cały rok - patrz Malta w Poznaniu, kemping w Katowicach, czy nawet w Ciechocinku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał:

Kemping należy akurat do AWF-AZS - czyli do uczelni

Na pewno jest dwóch zarządzających i to chyba rozdzielnie AZS-AWF i uczelnia.

Wiem, bo chciałem zgłosić kilka sugestii i tak mnie poinformowała pani w recepcji sugerując jednocześnie, że nie mam co liczyć, że ktoś zrobi ukłon w stronę klienta. Np. kwiatki które rosną przy recepcji to podobno inicjatywa i zakup samego personelu bo nie mogli się doprosić o fundusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.