Skocz do zawartości

Pęknięty brodzik prysznica


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, sebka34 napisał:

No cóż w końcu widziałeś w Realu i na faktach. Więc nic dodać nic ująć

o ludzie, na fotkach z lampą i powiększeniu (rozmiar zdjęcia) widać jak pod lupą. Ale przepraszam jeżeli Cię uraziłem, nie miałem złych intencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odprowadzenie wody zainstalowane  można kożystać i kąpać się. 

Instalacja kanalizacyjne pod przyczepą była trochę dziwnie jak dla mnie poprowadzona. Ponieważ woda z zlewozmywaka. Po prawej stronie przyczepy zejście pod spód, kolano 90°, zawija na lewą strone przyczepy, kolano 2x90° biegnie na prawą stronę przyczepy gdzie brodik i umywalka po lewej stronie przyczepy. Biegnie rurami oddzielnymi i dopiero po prawej stronie łączy się z kanaliza kuchenna i prowadzi do ujścia. Ja poprowadził jedna rurę od umywalki oraz brodzika po prawej stronie Trójnik i odprowadzenie z zlewozmywaka. 

IMG_20191118_181520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 11:27, sebka34 napisał:

Podkład do podłoży niechłonnych Sopro HPS 673 rozmawiałem z przedstawicielem robili testy na szkle w szkutnictwie nie ma możliwości odsojenia się. 

Na to 

Sopro FDF 525 hydroizolacja na którym dość często pracuje, jako że wykonywany przezemnie zawód mnie do tego zmusza. Jest to tak zwana folia w płynie. Można ją nanieść wałkiem dwa trzy razy. Co da powłokę bardzo elastyczną i na pewno spełni rolę izolacji.

I na to farba poliuretanowa

Wszystko według założeń? 

 

A matę z żywicą dawałeś na całej powierzchni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Wszystko według założeń? 

 

A matę z żywicą dawałeś na całej powierzchni? 

Nie tylko i wyłącznie wokół odpływu, ponieważ brodzik w tym miejscu był wyłamany. 

Tak gdzie były pęknięcia niczym nie usztywniałem ugina się nadal lecz jest elastyczny. 

27 minut temu, vrs napisał:

@sebka34 fajnie wyszło

Efekt z założenia osiągniety!!! 

Nie chodziło mi o efekt by zatuszować sprawę ( pęknięte szkło da się sklecić lecz tysy zawsze zostaną) 

Jak za tą cenę i nakład pracy to powiem że warte. I polecam wszystkim co borykają się z tym problemem. 

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, aby nie tworzyć nowego wątku. Pacjent to brodzik hobby 495, pęknięcie dookoła odpływu. plus jest taki, że brodzik mam wyjęty i dostęp jest z każdej strony. Napiszcie proszę jakich materiałów użyć - najlepiej sprawdzone - tak aby to wytrzymało. Brodzik używany będzie sporadycznie, ale będzie. Rozumiem, że włókno szklane + żywica. Jakieś konkretne marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.