Skocz do zawartości

IV ZLOT Fan klubu Niewiadówek w Borkach czerwiec 2009


Rekomendowane odpowiedzi

A moze i ja bym przyjechal, bo to blisko jest a na Mazurach to wilgoc jak fix bedzie. :]

A tam sie zmieszcza wszyscy, bo podobno jeszcze jakis zlot tam byc ma?

A ta wycieczka do Fabryki to bedzie na pewno?

A siostra ze szwagrem i Mackiem to by mogla przyjechac, ale kamperem oni by byli to sie tez liczy?

A tance beda?

Bo na szczescie do zalewu to kawalek jest i sie raczej OD RAZU nie wpadnie :admin: ..

 

J.

Sie jeszcze zastanawiam, ale zaczynam pekac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Było by bardzo miło Jacku ! Inne kampery też będą . Do zwiedzania jest mnóstwo ale to na fotkach trzeba koniecznie zobaczyc ! Tańce będa obowiązkowo ! :bzik::bzik::bzik:

 


mapka rezerwtu

post-85506-imported-7d40e6e2-8aa8-4eb1-b129-d86d08a5e2a9_thumb.jpg

 

wrażenia wspaniałe

post-85506-imported-52dcf35e-47f7-42f3-a7a9-e5442ec21927_thumb.jpg

 

 

post-85506-imported-46f6cf7f-e187-418e-818a-d1d6d18b1487_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Okaryn coś wymyśli ! To wedkarz ciałem i duchem . Sam z checią pomocze kijki . Obawiam się tylko pogody . Niby ciepło jest a przed chwilą gradowało . Zabiorę chyba to przedłuzenie przedsionka ze Stonki. Jakby co , to będziemy ciupać w kanastę ! ;):bzik::bzik:

Rysiaczku coś złowimy ;):bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak !!! Że złowimy rybki . Ja prawdopodobnie przyjade już we wtorek 9 czerwca .!

Wirku Twoja , a raczej Nasza , koleżanka czacha ,,ZLOTÓWA ,,gotowa do inicjacji pasowania . Powiedz co sie stało że jej zaczęły jej rosnąc włosy ????????????? :bzik: /patrz foto /Teraz jeszcze z nią do fryzjera będę chodził ? :bzik::bzik:

post-85579-imported-fe30d79b-5e8e-4013-8292-5283dd66c8a6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak !!! Że złowimy rybki . Ja prawdopodobnie przyjade już we wtorek 9 czerwca .!

Wirku Twoja , a raczej Nasza , koleżanka czacha ,,ZLOTÓWA ,,gotowa do inicjacji pasowania . Powiedz co sie stało że jej zaczęły jej rosnąc włosy ????????????? ;) /patrz foto /Teraz jeszcze z nią do fryzjera będę chodził ? :bzik::bzik:

Rysiaczku złowimy??? ;) :'( dalsze sprawy kulinarne to załatwi Boguś z wrocka ,my towar Boguś sprarawy kulinarne ;):bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, gdzież bym śmiał do garów, chyba :bzik:

Gotowanie to domena Rysiaczka, ja nie będę natrętny i nie będę brał się za gotowanie.

Takiego kucharza jak ja to nie było, niema i nie potrzeba. :bzik::bzik:

Ale moja Jasia to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najwieksza przykroscia musze napisac ze z Kasia nie dotrzemy do Borek :bzik: Cos nam wypadlo i juz wiem ze raczej nie da rady...ale jesli mamy jechac w Bieszczady to musze to raczej zalatwic akurat w ten weekend co wypadaja Borki...takze jak cos to bawcie sie dobrze i do zobaczenia na szlaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata wspominał, że w długi weekend chciałby gdzieś pojechać, więc mozliwe, ze się zjawimy :bzik:

byliśmy już w Borkach, ale nie na campingu, tylko w ośrodku. To jednak nie to samo... :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.