Skocz do zawartości

IV ZLOT Fan klubu Niewiadówek w Borkach czerwiec 2009


Rekomendowane odpowiedzi

a co ja mam poradzic ze nie chca Kasi dac wolnego w pracy....ja to juz bym byl w srode wieczorem....czyli co mowisz mi ze jak mam przyjechac w piatek to nie mam co bo miejsca nie bedzie juz ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem nie byłem tam ale widziałem co sie działo w Warce. na szczęscie Wirek pozastawiał taśmą i było sie gdzie rozbić. Poza tym martwie się aby nie byc za płotem. Niewiadówek jest duzo w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego 80% jest niezrzeszonych i nie bywa na forach internetowych....ile widziales niewiadowek w Warce?? :ok: bo moze bylo 15szt....a tez byl to przeciez zlot niewiadowek...takze niesadze zeby to byl jakis wielki zlot....ja strzelam ze to bedzie 40-50zalog gora...ale oczywiscie sie moge mylic :) zalezy jak duze to pole maja...ale na ulotkach wygladalo na spore w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja sie tez tego boje :) ze bym zgarnal bure ze hoho :) a tak na serio...widzisz to ze przyjezdza w srode a w piatek jedzie do pracy?? bo ja jakos nie bardzo hehehehe :ok: choc w sumie zapytam co mi szkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Zlot Borki przyczepa 10-15 zł

samochód 10

ganek - dla nas 10

dziecko 5 zł

osoba 10 zł

prąd 5 zł

prąd ma wzrosnąc do 10 zł ale nas to nie obowiazuje gdyż cena jest stała w ramach rabatu.

To sa ceny pobytowe . Kamping w Borkach jest jednym z największych w Polsce . Łodzki Klub organizuje tam Zloty na 270 ZAŁÓG , więc miejsca nie zabraknie . Mamy swój rewir na 50 załóg .Na dzień dzisiejszy doliczyłem się 30 pojazdów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ganek - dla nas 10

 

Co to jest ,, ganek " :ok:

 

Ale licząc koszty załogi 2 osoby + dziecko + przyczepa + samochód + prąd to wychodzi 50 zł. dziennie

 

W dniach 29-31 maj organizują tam zlot gdzie koszt wynosi 120 od załogi za 3 dni a przed i po zlocie po 30 zł. od załogi na dobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ! Zlot w tych dniach to Zlot Klubu Łódzkiego . Oni tam maja stałą zniżkę gdyz są u siebie i organizuja mnóstwo spotkań w roku. Są zrzeszeni . Wspanili ludzie których kilku zapoznałem na Warkocie !

- 1 osoba , tak jak ja ma najgorzej 45 zł doba

- 2 osoby to 27 zł od osoby

- 3 jeszcze taniej

 

 

ganek wzięty ze słownictwa zawartego w cenniku ! myslę ze w tym wypadku nie jest trudno się domysleć o co chodzi ! Jak nadal nie wiesz to podaję namiary na kemping . zadzwoń to się dowiesz !

044-7243837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę osobny post gdyż nie chcę się denerwować ! Wypróbowałem dziś z Bsieńką nowa potrawę ! Pieczone tatary na grillu z cebulką przyzmarzoną na kurkumie z pieczoną papryczką ! Odjazd ! Wszystkie odchudzające sie sąsiadki przyszły po zapachu ! To drugie danie które zaserwujemy sobie na Zlocie w Borkach .

Podaję skład - mielona karkóweczka , kurkuma z dodatkiem świeżej pietruszki . ...........a reszta to tajemnica ! Smacznego na Zlocie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że moja żona będzie miała urlop.... Meldujemy się w środę wieczorem w składzie Bishop Kompakcik i Daciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.