Skocz do zawartości

IV ZLOT Fan klubu Niewiadówek w Borkach czerwiec 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę osobny post gdyż nie chcę się denerwować ! Wypróbowałem dziś z Bsieńką nowa potrawę ! Pieczone tatary na grillu z cebulką przyzmarzoną na kurkumie z pieczoną papryczką ! Odjazd ! Wszystkie odchudzające sie sąsiadki przyszły po zapachu ! To drugie danie które zaserwujemy sobie na Zlocie w Borkach .

Podaję skład - mielona karkóweczka , kurkuma z dodatkiem świeżej pietruszki . ...........a reszta to tajemnica ! Smacznego na Zlocie !

 

Mniam :) brzmi niezle :) skad Ty takie przepisy bierzesz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michałku ! Mieso może być różne ! Sarna , wieprzowina , baraninka i do kazdego z nich potrzebna jest cała filozofia peklowania , maserowania , moczenia , marynowania , itd...... My nie mamy czasu na takie fanaberie , więc musimy sie zdać na przyprawy . Wiesz że przebywałem dośc długo w krajach dalekiego wschodu , gdzie ,,szafran się sypało garściami ,, . I tam nabyłem nauki gdzie szczypta robi z potrawy smakołyk . Moja mieszanka to komponent przypraw dostępnych w Polsce , poza jedną , najwazniejszą . Nawet moja Basia mi sie pyta dlaczego moje dania tak wszystkim smakuja ! ? Nie jest to wielką tajemnica i podam ostatnią przyprawe na Zlocie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz wszystko w Borkach zaklepane. Marek rozmawiał z szefostwem kempingu i finalnie potwierdził naszą obecność ! Zamówiłem pieczątkę Zlotową ! Jutro jest do odbioru !

Marek organizuje autobus do fabryki Niewiadów . Tu mamy mały problem z podaniem ilosci chętnych na taką wycieczkę . Jeżeli to możliwe to proszę się dopisywać do listy Zlotowej na http://www.fanklub-niewia...arz_zlotowy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz wszystko w Borkach zaklepane. Marek rozmawiał z szefostwem kempingu i finalnie potwierdził naszą obecność ! Zamówiłem pieczątkę Zlotową ! Jutro jest do odbioru !

Marek organizuje autobus do fabryki Niewiadów . Tu mamy mały problem z podaniem ilosci chętnych na taką wycieczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczęć Zlotowa odebrana . Ja juz wszystko po Warce pomyłem , wysprzatałem i juz jestem zapakowany do następnego rejsu .Espero po przeglądzie . Tylko jadło i napitki przed samym Zlotem.

 


bardzo prosta forma . Obecuje że następne będą ciekawsze

post-81637-imported-013d7fde-74e4-4206-88d8-7e63e4955358_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli nas z Piotrem przekupic ale sie nie dało . Mogę zrobić tylko wyjatek dla Serka i zabrać pieczątke z Borek w Bieszczady . Klepnę mu na czółko i będzie miał pokutę za to że nie był na Zlocie ! Więcej nie moge . Nasz Naczelny Strażnik Pieczęci Piotr by mnie zlinczował za komuterskie używanie naszych Tajnych Pieczęci .! :ok::ok: Na użycie starej pieczatki ze Zlotów moze wyrazić zgodę tylko Admin lub Moderator . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na użycie starej pieczatki ze Zlotów moze wyrazić zgodę tylko Admin lub Moderator . :ok:

 

To juz wiesz Serek do kogo masz przyjsc z prezentem.. :):ok:

Dostaniesz na pismie...

 

 

J. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Ryszardem ,,Yabulonem,, Na dzień dzisiejszy nie może potwierdzic przyjazdu do Borek. W ramach rezerwy , gdyby Ryszard nie dojechał , udoskonaliłem ponownie nasza włócznie . Zaręczam Wam że nawet wódz Siuksów by się jej nie powstydził . Poszukuje przyprawy ,,WASABI,,. Przed swiętami widziałem ją w tubkach w sklepie Tesco , teraz cosik nie widzę . Jezeli ktoś ma dostęp to prosze o przywiezienie Wasabi na Zlot., kasiorkę oddam ! :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.