Skocz do zawartości

Co ludzie mają w głowach....


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Każda normalna przyczepa ma taki dach ze trzech chłopa może tam stanąć. 

@danielpoz A widziałeś kiedyś jak dach przyczczepy jest zbudowany? Ja tak i nie wpuścił bym tam dorosłego faceta. Sam wchodziłem ale delikatnie i na siedząco. Parę razy stałem ale wiem gdzie mam wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, klonik058 napisał:

Ja tak i nie wpuścił bym tam dorosłego faceta.

JA na swojej delikatnie stawałem, ale wpuszczanie 3 chłopa albo skakanie po dachu,  nie ma co komentować.  Na swojej też bym niechętnie widział takie wycieczki piesze ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PolariS napisał:

JA na swojej delikatnie stawałem, ale wpuszczanie 3 chłopa albo skakanie po dachu,  nie ma co komentować.  Na swojej też bym niechętnie widział takie wycieczki piesze ?‍♂️

to w ogóle jest dyskusja o niczym, chciałem sprowokować pewne fakty, stały się. 

Oczywiście masz rację, @klonik058 też, ale żeby doje.ć kevinowi można napisać że porządna przyczepa wytrzyma 3 chopa :D 

PS. ktoś kiedyś napisał że to mnie bawi. Tak ale od TERAZ. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, smok_wawelski napisał:

Po karawanach niech skaczą - tym co ich nimi wożą to już i tak wszystko jedno  

Kalkowanie en nie zawsze jest ok

Muszę sobie trochę podworować, a propos "Teksas czy Gdańsk". 

W sumie tak, niech wybierają "takie" karawany, zwłaszcza że (i dalej napisze szyfrem żeby nikt nie wpadł o co chodzi :) ) w odległości mniejszej niż jedno strzelanie z zabawkowego łuku od mojego przewoźnego wigwamu, często jakaś blada twarz wypasa takiego rasowego mustanga do przewożenia pozostałości po skalpach :) 

I nie rozkminiaj tego językowego lapsusa na ogólnodostępnym forum. Jeszcze z tego questa na fejsie zrobią, i wolę żeby się to skupiło na "tamtych" <<karawanach>> (karawanach sensu stricto a nie sensu largo :) ) Np. zadanie: zrobić sobie z grupą przyjaciół fotę z flaszką/skrętem na dachu karawanu... Brrr… Jak wpadną o co naprawdę chodziło, to do mojego ustawi się kolejka (w okolicy mało), a tak, to może przekieruje się ich, nieświadomych, do umrzykowozu parę metrów dalej (nie wiem, omamię tym, że są za to dodatkowe punkty, dostaje sie więcej lajków czy coś w ten deseń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czyś napisał:

to może przekieruje się ich, nieświadomych, do umrzykowozu parę metrów dalej (nie wiem, omamię tym, że są za to dodatkowe punkty, dostaje sie więcej lajków czy coś w ten deseń).

?

 Dziwi mnie, że ludzie potrafią spać w karawanach. Ja jednak wolę przyczepę lub kampera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, danielpoz napisał:

Każda normalna przyczepa ma taki dach ze trzech chłopa może tam stanąć. 

:D Odważnie. Nie wiem Daniel czy sprawdzałeś empirycznie, ale ja bym nie zaryzykował. Ciekawe czy producent określa jakie może być maksymalne obciążenie dachu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tomii napisał:

:D Odważnie. Nie wiem Daniel czy sprawdzałeś empirycznie, ale ja bym nie zaryzykował. Ciekawe czy producent określa jakie może być maksymalne obciążenie dachu. 

Ja nie jestem teoretykiem i o tym wiesz. Spradzałem/sprawdzaliśmy i to mogą potwierdzic inni forumowicze?

Przy jakis pracach czy przy myciu chyba wszycy ktorych znam cjodza po swojej budzie. Co w tym dziwnego?

 

 

1 godzinę temu, bw81 napisał:

?

 Dziwi mnie, że ludzie potrafią spać w karawanach. Ja jednak wolę przyczepę lub kampera :) 

Ponoc ma się tam twardy sen?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, danielpoz napisał:

Przy jakis pracach czy przy myciu chyba wszycy ktorych znam cjodza po swojej budzie. Co w tym dziwnego?

Nawet KIKI położył deskę.

Ja bez deski od krawędzi do krawędzi na  której stoję nie wlazłbym na dach przyczepy (swojej ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Przy jakis pracach czy przy myciu chyba wszycy ktorych znam cjodza po swojej budzie.

A potem biadolą, że  im cieknie.  A budka prawie nowa :glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BUMERANG napisał:

A potem biadolą, że  im cieknie.  A budka prawie nowa :glasce:

Niech biadolą, skoro prawie nówka to jest i gwarancja?

Osobiście takich nie znam ale kto wie, może i tacy są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Niech biadolą, skoro prawie nówka to jest i gwarancja

Gwarancja obejmuje uszkodzenia spowodowane łażeniem po dachu? Acha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.