Skocz do zawartości

Panele podłogowe do przyczepy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dario83 napisał:

Kładłem nie wzdłuż a wszerz.

też tak zamierzałem. Zmieniliśmy zdanie z kumplem. Możesz wpakować jakieś fotki, żeby inni mieli pogląd tak siak czy owak? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam panele od roku.
Kładłem nie wzdłuż a wszerz. Nić się nie rozchodzi i wygląda 1000 razy lepiej niż oryginalny gumolit
 
Odczucia w chodzeniu na plus


Jedyne odczucia na plus to mogą być na miękkiej wykładzinie albo dywanie. Cała reszta . I opowiadanie o dzieciach nic tu nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chris_66 napisał:

 


Jedyne odczucia na plus to mogą być na miękkiej wykładzinie albo dywanie. Cała reszta emoji107.png. I opowiadanie o dzieciach nic tu nie zmieni emoji56.png

 

Witam, jeśli można coś dodać od siebie w temacie podłogi. Zamiarem naszym było ocieplenie "optyczne" wnętrza  przyczepy oraz - co sprawdzone - zapewnienie komfortu przy kontakcie stóp "bosych" z podłogą. Jest oczywiste, że trzeba dbać o porządek nawet trochę bardziej (mamy jeszcze na dodatek pieska), ale w naszym przekonaniu było warto. Wykładzina dywanowa o gramaturze 800, gęsta i miękka. Cięta pod wymiar podłogi. 

IMG_20190303_200451.jpg

IMG_20190303_183022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tofel napisał:

mamy jeszcze na dodatek pieska

ja mam dwa (chwilowo trzy). 

No Ok, jak dbasz żeby się nie ubrudziła? Ja nie wyrabiałem. Panele rulezzz, w cepce boso chodzi się ino w nocy i nad ranem do "kibla", reszta to wypady w butach czy sandałach. 

Niemniej oczekuję jakiś argumentów, że zrobiłem źle. Zawsze można to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kevin napisał:

... No Ok, jak dbasz żeby się nie ubrudziła? Ja nie wyrabiałem.... 

.... Niemniej oczekuję jakiś argumentów, że zrobiłem źle. Zawsze można to zmienić ?.... 

Zabieram żonkę na wyjazdy ?. Nikt tu chyba nie twierdzi, że zastosowane przez Ciebie rozwiązanie  jest złe. Każde ma swoje wady i zalety. Dywany "materiałowe" dodają przytulności wnętrzom, panele w tym przypadku mogą wprowadzić bardziej salonowy wystrój. O jedne i drugie trzeba dbać. A wybór rozwiązania - to indywidualna sprawa każdego z nas. Po to mamy własne budki by je modować pod siebie. Jedni lubią "ryk" silnika (silniczka), ja swoje auta wykładam materiałami dźwiękochłonnymi. A na zmianę wybranej koncepcji zawsze znajdziesz czas (kiedy minie okres próbny). Życzę udanego wypoczynku w odświeżonej budce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BUMERANG napisał:

Trzeba było od razu napisać, że nie bo się nie da zalegalizować  ( o ile to prawda ;) . Przecież są specjalne butle  kempingowe przystosowane do tankowania na stacjach ) i nie było było by niepotrzebnej dyskusji.  Kevin i tak miał już swoją koncepcję. 

Czy ja tak zawile piszę że mój przekaz jest tak niezrozumiały?

Pomijamy legalność lub nie. Nie istotne w tej rozmowie. 

Funkcjonalność tego rozwiązania jest gorsza od tradycyjnej instalacji z wymienna butlą z gazową.

 

Temat jest o panelach i jeśli chcemy dyskutować o gazie zmienimy dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam oryginalne lelum polelum i mi odpowiada. Czy bym założył panele? Pewnie nie z powodu konieczności przycinania drzwi od łazienki. Ale jeśli chodzi o funkcjonalność to nie chciałbym żadnego dywanu czy wykładziny - kurzy się z tego, trzeba odkurzać przez co utrzymanie jest kłopotliwe na kempingu. Podłogę gładką zamieciesz szczotką i można nawet przetrzeć chusteczko-szmatkami do paneli lub jak ktoś nie lubi na kolanach to są fajne mopy do takich chusteczek i sprzątanie podłogi zajmuje kilka chwil,  a przy czworonogach to już w ogóle nie widzę dywanowych wykładzin. Może jestem stronniczy bo nie lubię dywanów. Ale co kto lubi. W aucie służbowym podłogę mam z takiego czarnego tworzywa - wygląda jak "idź stąd" ale w czyszczeniu jest bajka - szczotka lub kompresor + mokra szmata i czysta w 5 minut, w prywatnym jest materiałowa i wymaga szorowania odkurzatorem minimum pół godziny, nie wspomnę że odkurzacza często pod ręką brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 00:28, Kevin napisał:

ja mam dwa (chwilowo trzy). 

No Ok, jak dbasz żeby się nie ubrudziła? Ja nie wyrabiałem.

znajomi mają dwa goldeny, jakiegoś jorka i kota - zawsze w pełnym składzie wyjeżdżają

zasada jest prosta - żadne zwierze nie wchodzi do przyczepy , nigdy

oni tylko na bosaka , zawsze

wykładzinę mają jak nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, chris_66 napisał:

znajomi mają dwa goldeny, jakiegoś jorka i kota - zawsze w pełnym składzie wyjeżdżają

zasada jest prosta - żadne zwierze nie wchodzi do przyczepy , nigdy

oni tylko na bosaka , zawsze

wykładzinę mają jak nową

nie widzę nic na temat liczby dzieci?

? 

Moje psy są częścią rodziny i śpią z nami, na podłodze Yoga, z żoną bombel kundel Frida ?

Ps. kaj je trzymają poza przyczepą i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kevin napisał:

bez smyczy? kot w klatce?

To zależy jakie kto tygrysy trzyma :) Mój zwierz którego kiedyś miałem wysiedziałby spokojnie w przedsionku, ale w sumie tam też bywa gorąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kevin napisał:

 

nie widzę nic na temat liczby dzieci?

?

Moje psy są częścią rodziny i śpią z nami, na podłodze Yoga, z żoną bombel kundel Frida ?

Ps. kaj je trzymają poza przyczepą i jak?

dzieci dwie sztuki - trzymają je w przyczepie :ok:

zwierzęta śpią i mieszkają pod daszkiem, albo w przedsionku - zależnie od okoliczności wyjazdu

zarówno dzieci jak i zwierzęta są częścią ich rodziny, ale zwierzęta nigdy nie spały w łóżku

mając kiedyś psa , teraz kota jakoś nie wyobrażam sobie zwierzaka chodzącego po łóżku a tym bardziej śpiącego w nim ;(

13 minut temu, Kevin napisał:

bez smyczy? kot w klatce? ;) 

zupełnie luzem , mają tylko posłanie wspólne (jakiś taki malutki namiot typu iglo) i miski

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.