Skocz do zawartości

Panele podłogowe do przyczepy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 23.07.2019 o 10:19, Larysa napisał:

Trzeba dobrze dobierać słowa. Jak się okazało można bardzo łatwo dotknąć.

tzn powiem tak, przecież każdy coś tam robi, modyfikuje - nie mam tu na myśli właścicieli przyczep za 100k - tylko używek, starszych nowszych. Ja sporo się z kumplem napociłem żeby wsio wyszło, jak wcześniej pisałem 1 raz kładzenia jakichkolwiek paneli. Choć w domu mam warsztat naprawdę niezły (nie mam CNC i tokarki...), to nie miałem okazji wcześniej paneli kłaść. 

Dlatego jeżeli ktoś po takim sukcesie (w sensie moim, dla mnie sukces bo panele są super) pisze że to idiotyzm, bez podania argumentu (dlaczego idiotyzm)....to może się to nie fajnie czytać.

Natomiast w tym akuratnym przypadku spłynęło po mnie, gdyż DLA MNIE to był strzał w 10 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie....

Gdyby kiedyś było dziś położył bym chyba korek... jak jest zimno to panele są zimne. Idę sikać i się budzę...brrrr.

Przy dużym psie jakiekolwiek wyściółki nie mają sensu. Tona piachu co 5 godzin. O sierści nie wspomnę.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Commander napisał:

Przy dużym psie jakiekolwiek wyściółki nie mają sensu. Tona piachu co 5 godzin.

dokładnie. Czasami jeździmy we 3 psy, 1 duży i dwa małe. 

17 minut temu, Commander napisał:

jak jest zimno to panele są zimne. Idę sikać i się budzę...brrrr.

tu dają lacie radę. Wiadomo każdy ma inne oczekiwania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczna część kolegów prowadzi walkę z wagą przyczepek, mnie to też martwi więc montowanie ciężkich paneli...każdy kilogram ma znaczenie.Sprzęty stalowe nie wchodzą w grę-tylko aluminium i wiele innych rzeczy na których jednostkowo zaoszczędza się 500 gr ale w swej liczbie dają 100kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mundek28 napisał:

Znaczna część kolegów prowadzi walkę z wagą przyczepek, mnie to też martwi więc montowanie ciężkich paneli...każdy kilogram ma znaczenie.Sprzęty stalowe nie wchodzą w grę-tylko aluminium i wiele innych rzeczy na których jednostkowo zaoszczędza się 500 gr ale w swej liczbie dają 100kg.

Dokładnie. To dla mnie najważniejszy argument. Jak masz zapas wagi to montuj co się podoba ale jak jedziesz "na krawędzi" to rozważnie.

Na moim gumoleum mam dywanik docięty na wymiar który wazy prawie 3 kg ale mogę te 3 kg w każdym momencie przerzucić do auta. Panele pewnie miały by z 10 kg a w większej przyczepie może i z 20kg, to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, filipert napisał:

Jak masz zapas wagi to montuj co się podoba ale jak jedziesz "na krawędzi" to rozważnie.

Dokładnie chłopaki. Dlatego ze schowka pod podłoga zniknęło koło zapasowe, 15 kg i trafiło do holownika. Panele wyszły tyle samo, wiec bez nadwyżki. Zreszta p, jak pisałem, od samego początku tak zakładałem, że tak zrobię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.07.2019 o 19:46, Kevin napisał:

Dokładnie chłopaki. Dlatego ze schowka pod podłoga zniknęło koło zapasowe, 15 kg i trafiło do holownika. Panele wyszły tyle samo, wiec bez nadwyżki. Zreszta p, jak pisałem, od samego początku tak zakładałem, że tak zrobię ?

Tylko że te 15kg zmieniło miejsce zamieszkania już nie przyczepka a auto. WIęc jaka różnica? Jak 15kg doszło tak czy siak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.