Skocz do zawartości

Panele podłogowe do przyczepy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Fatalne rozwiązanie. 

Pewnie mosz recht ?

więc, gotowe. Poniżej foty. Panele wyszły bosko gdyby nie jedno łączenie, no ale z kumplem pierwszy raz kładliśmy panele...i to w przyczepie jeszcze. 

Teraz umyłem mopem podłogę, wyniosłem śmieci i resztki paneli i śmieci. Chodzi się fantastycznie,  zero kurzu, zapachu, Poprostu czysta podłoga. Jutro zaopatrzę cepke w mop z pojemniczkiem na płyn i koniec z odkurzaniem, czyszczeniem...pierdole**iem się z tą wykładziną. Koło na najbliższy weekend zabiorę w przednim pojemniku. 

 

Ok, Daniel jednak nie masz racji ?

 

ps. Wykładzina na śmietniku przypomina jakiś straszny syf, a tyle razy ją odkurzałem.....

BDCF5961-685E-46AD-A57F-DB11E1FF1C70.jpeg

1A0E0BC6-FE28-4E92-8E6C-D5CA0B56F887.jpeg

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, BUMERANG napisał:

To zależy od formy eksploatacji przyczepy. rozkładu wnętrza i mas etc. To że tobie nie pasuje nie znaczy, że komuś się nie spodoba. To tylko jedna z propozycji wykorzystania wnęki.

 

Przekonaj mnie do tego rozwiązania. Pomijam legalność tej wydumki i o tym nie mówmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, danielpoz napisał:

Przekonaj mnie do tego rozwiązania.

A może Ty będziesz uprzejmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ja swoje przedstawiłem w poście wyżej, teraz uczciwie, to Twoja kolej ?

31 minut temu, danielpoz napisał:

Pomijam legalność tej wydumki i o tym nie mówmy

Art. 148 § 1 Kodeksu karnego.

kto montuje panele w przyczepie kempingowej bez zgody prałata i starosty

podlega karze pozbawienia wolności do lat 8.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kevin napisał:

A może Ty będziesz uprzejmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ja swoje przedstawiłem w poście wyżej, teraz uczciwie, to Twoja kolej ?

Art. 148 § 1 Kodeksu karnego.

kto montuje panele w przyczepie kempingowej bez zgody prałata i starosty

podlega karze pozbawienia wolności do lat 8.

 

przecież o zabudowę butli z gazem chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kevin napisał:

A może Ty będziesz uprzejmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ja swoje przedstawiłem w poście wyżej, teraz uczciwie, to Twoja kolej ?

Art. 148 § 1 Kodeksu karnego.

kto montuje panele w przyczepie kempingowej bez zgody prałata i starosty

podlega karze pozbawienia wolności do lat 8.

 

Zadam krótkie pytanie: czy Ty na pewno wiesz o czym rozmawiamy? 

?

 

Przeczytaj raz jeszcze i wrócimy do rozmowy?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bob Duży napisał:

Czy dobrze widać że panele się nie zazębiają??? 

Zazębiają się, koło kuchenki nie wyszło jedno łączenie, wiec nakleiłem listwę wzdłuż (druga fotka).

1 minutę temu, danielpoz napisał:

czy Ty na pewno wiesz o czym rozmawiamy? 

Ok, mea culpa. Tak dokładnie. Nie wolno samemu robić takich instalacji, poza tym, nie spałbym spokojnie. Mimo wszystko. 

Sorki chłopaki za zamieszanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

legalność tej wydumki i o tym nie mówmy

Trzeba było od razu napisać, że nie bo się nie da zalegalizować  ( o ile to prawda ;) . Przecież są specjalne butle  kempingowe przystosowane do tankowania na stacjach ) i nie było było by niepotrzebnej dyskusji.  Kevin i tak miał już swoją koncepcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kevin napisał:

Zazębiają się, koło kuchenki nie wyszło jedno łączenie, wiec nakleiłem listwę wzdłuż (druga fotka).

Ok, mea culpa. Tak dokładnie. Nie wolno samemu robić takich instalacji, poza tym, nie spałbym spokojnie. Mimo wszystko. 

Sorki chłopaki za zamieszanie. 

Daj spokój z takim zazębieniem. Jak dla mnie robota nie warta świeczki.ALbo zrobić na ząb albo kupić gumoleum. Żebyś na wakacjach nie musiał kleić ich na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bob Duży napisał:

Żebyś na wakacjach nie musiał kleić ich na nowo.

Nie powinno nic z nimi się dziać. Wszystkie są w ząb, za wyj. tych koło kuchni, gdzie przykleiłem taśmę (sklejone i dodatkowo przerwa wypełniona klejem montażowym). Z drugiej strony to są najtańsze możliwe panele, wiec nie są wykonane pewno najlepiej (najtańsze = najlżejsze), choć ekspertem nie jestem, pierwsze panele w mojej praktyce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bob Duży mówi chyba o układaniu na tzw cegiełkę czyli krótsze krawędzie paneli nie powinny być w jednej linii (przesunięcie powinno wynosić 30-40cm). Oglądam na telefonie ale też mi się wydaje, że między kanapami linie się pokrywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, junior napisał:

Kolega Bob Duży mówi chyba o układaniu na tzw cegiełkę czyli krótsze krawędzie paneli nie powinny być w jednej linii (przesunięcie powinno wynosić 30-40cm). Oglądam na telefonie ale też mi się wydaje, że między kanapami linie się pokrywają

Dokładnie, my na to mówimy za ząb. Co region to inaczej ale tak i to nawet producent podaje taki system montażu z tego właśnie względu że panele pracują. Zmienna temperatur w domu jest nie wielka ale jednak co też się przekłada na pracę ich. Natomiast jak robiłem niewiadówkę  to chłopaki na forum N126 przerabiali temat paneli i potrafiły się rozsuwać,a nawet wyłamywać frez. Dla tego montuje się zgodnie ze sztuką na cegiełkę/zakładkę/ząb. W cece masz większe różnice temp. jak i inna wilgotność która sięga nawet 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bob Duży napisał:

Dla tego montuje się zgodnie ze sztuką na cegiełkę/zakładkę/ząb.

I to jest bardzo konstruktywna informacja. Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.