Skocz do zawartości

tvn turbo - legendy prl - oglądajcie


camper4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny program tylko szkoda że niewiadówka pokazana w programie była w nieciekawym stanie i w sumie szybko urwał się temat Niewiadowa. Ale więcej takich programów !! :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tragedii nie było - program miał swój klimat.

 

n126.jpg

 

Ciekawe czy to dokładnie ten sam egzemplarz był w programie.

 

Mogli jednak wspomnieć coś o Romi-23. Swego czasu ktoś sprzedawał taką na allegro :). O Malwach o Biedronkach itd.

Szkoda, szkoda bo z samych książek Ryszarda Szepke można się więcej dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila obejrzałęm w TVN Turbo legendy PRL i redaktor prowadzący powiedział takie zdanie, że karawanig w Polsce umiera - opanowałem nerwy i TV przeżył :).

Pokazano bardzo ciekawą samoróbke przeczepy w stylu Orien Ekspres lub domku goralskiego ci faceci naprawde mieli wspanaiłe pomysły by cos takiego stworzyć i tak orginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten program już wcześniej ,prowadzący swoimi nie zawsze trafnymi komentarzami po prostu psuje wizerunek wypoczynku w tamtych latach.Wyjazd zmuszał do dużego wysiłku intelektualnego ażeby to wszystko zorganizować.Dziś idziesz do sklepu kupujesz i po problemie , ale to już tak nie smakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karawanig w Polsce umiera

Co zrobisz :). Kryzys gospodarczy na świecie :) ...

 

Widzisz Rysiek kiedyś jak przyczepę trzeba było samemu zbudować, czy nie wiadomo jakie znajomości w Niewiadowie mieć (albo dolary co by w Pewexie kupić) to piękny rozkwit był. Teraz to wszystko upada bo masz kasę to masz super sprzęt który się nie psuje...

 

Siedem kempingów było w Warszawie :) i co jeden się ostał (tak w programie mówili - a oprócz 123 to chyba jeszcze ten na wale międzyszyńskim istnieje :)). PZMot młodych jakoś tez nie może zachęcić do uczestnictwa :). Bida... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, te czasy pamietam, choc karawaning ( w moim wypadku) odbywał się pod namiotem, poźniej przyczepa namiotowa. Coż nie miałem jakiegoś warsztaty, kąta to stworzenia podobnego cuda .

A to, że w wa-wie nie kempingów to może mniej mnie dziwi, bo raczej uciekamy z miasta ze swoimi przyczepkami, a nie do miasta.

W Wawie został się jeden i jak mowiono w tym programie brak turystów z Polski, bo uciekaja z miasta.

 

Może i faktycznie turystyka zmienia się i większość woli hotele , pensjonaty itp , ale dzięki takim jak my KARAWNING NIE UMRZE !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio większość mieszkańców Warszawy to turyści, no to im kempingi niepotrzebne,

maja swoje wigwamy, na 40 lat do spłacenia...

 

J.

Trafne spostrzeżenie. :)

 

Tych turystów macie więcej i takich co rozbijają się na 4 lata (kemping na Wiejskiej ). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie skacząc sobie po kanałach tv z :) w ręku na polsacie2 trafiłem na zwiastun jakiegoś programu dotyczącego caravaningu, z kilkusekundowego spotu wywnioskowałem, że bardziej będzie on pod kątem pordóży i zwiedzania ale zawsze to coś. ma to być emitowane w soboty albo niedziele chyba o 19. trzeba bedzie sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.