Skocz do zawartości

Kompleksowy remont przyczepy DELTA - relacja z naprawy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

27 minut temu, patriks napisał:

Na paluchach mam odciski a nie opuszki... 

Zrób cobie jakiś gałganek z miękkiej szmatki do dociskania ( najlepiej do środka włożyć balonik z mąką )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... 

Przygotowałem dziś  nadkola...  Listwę ozdobna musiałem wkleić, bo mocowana była na krótkie zszywki a ja takowych nie posiadam... 

 

 

 

IMG_20190623_100757.jpg

IMG_20190623_102420.jpg

IMG_20190623_105156.jpg

 

 

 

Zostały dolne gumy i listwy do wklejenia i przykręcenia:

 

 

IMG_20190623_114239.jpg

IMG_20190623_120126.jpg

IMG_20190623_121801.jpg

IMG_20190623_125759.jpg

 

 

Wykorzystuję zapodany patent na kliny, czyli końcówka od silikonu... Sprawdza się ?

 

 

IMG_20190623_134551.jpg

IMG_20190623_134554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patriks napisał:

Wykorzystuję zapodany patent na kliny, czyli końcówka od silikonu.

Patriks mam prośbę . Jak byś zapodał jakie kliny kupowałeś ( chodzi o szerokość ) i jaką masz szerokość krawędzi rowka  . Mam problem z zakupem bo w jednych listwach ozdobnych jak mierzę krawędzie rowka w które wchodzi klin jest 8 mm . Czyli rozumiem że klin powinien mieć 10 mm . Ale mam tez listwy o szerszym rozstawie krawędzi 9 mm . pasowały by kliny 11 mm a takich nie widzę w sprzedaży . Zastanawiam się czy  nie kupić klinów 12 mm i czy takie wejdą w te szersze listwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak jak moje 10.5mm zapodam Ci linka na allegro

Ja też mialem dwa rozstawy i 10,5 dało radę 

 

Moje górne były szersze o pół mm a boczne węższe 

 

10,5mm dały radę wszędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leszek napisał:

Patriks mam prośbę . Jak byś zapodał jakie kliny kupowałeś ( chodzi o szerokość ) i jaką masz szerokość krawędzi rowka  . Mam problem z zakupem bo w jednych listwach ozdobnych jak mierzę krawędzie rowka w które wchodzi klin jest 8 mm . Czyli rozumiem że klin powinien mieć 10 mm . Ale mam tez listwy o szerszym rozstawie krawędzi 9 mm . pasowały by kliny 11 mm a takich nie widzę w sprzedaży . Zastanawiam się czy  nie kupić klinów 12 mm i czy takie wejdą w te szersze listwy .

Wejdą. Polecam kliny z takimi rowkami - są miększe i dobrze się układają. Tu pisałem co i jak:

 

7 godzin temu, patriks napisał:

 

IMG_20190623_100757.jpg

 

Do czego używałeś tego silikonu sanitarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie kliny kupowałem:

https://allegro.pl/oferta/klin-ozdobny-listew-przyczep-campingowych-10mm-7958012572?snapshot=MjAxOS0wNi0xMlQwODoxODowMC44ODlaO2J1eWVyOzI3NjNkYjVjZjQ0NmQ3MGViYzA2Njg3ZDIyOWU5Yjk1NzI2ZTQyZWQ2Zjg5Yzk1Zjk1NTY1OGFkMDcyNTNkNzQ%3D

 

 

Silikonu użyłem do podklejenia białej obramówki do nadkola, bo mi się z niego zsuwała przed montażem na nadkolu. Fabrycznie obramówka była poczepiona na krótkie zszywki, których ja nie posiadam. Na tym połączeniu nie ma i nie było żadnych uszczelnień czy klejów.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.