Skocz do zawartości

Chorwacja - tanie kempingi (bez 230V)


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kojus napisał:

Do skasowania.

Ale co byś chciał skasować?

Nikt więcej nie ma doświadczeń na kempingach +/- 20 EUR za dobę w sezonie?

Wbrew pozorom jest ich trochę, a przy tej cenie bywa na prawdę skrajnie różnie - od schludnych, rodzinnych z fajną atmosferą i wspaniałymi właścicielami, po nie oferujące nic - "bród, smród i ubóstwo"...

Wiem, że można korzystać z wyszukiwarek, ale jeśli już znajdzie się jakieś opinie, to skrajnie różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zulos napisał:

Ale co byś chciał skasować?

Nikt więcej nie ma doświadczeń na kempingach +/- 20 EUR za dobę w sezonie?

Wbrew pozorom jest ich trochę, a przy tej cenie bywa na prawdę skrajnie różnie - od schludnych, rodzinnych z fajną atmosferą i wspaniałymi właścicielami, po nie oferujące nic - "bród, smród i ubóstwo"...

Wiem, że można korzystać z wyszukiwarek, ale jeśli już znajdzie się jakieś opinie, to skrajnie różne...

Mój post.  W złym temacie to napisałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kojus napisał:

Mój post.  W złym temacie to napisałem ?

Aaa - to insza inszość, bo już się wkurzyłem, że domagasz się zamknięcia mojego wątku!!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, konrad_b napisał:

ale cenniki na www są aktualne chyba ?

 

w temacie polecam wątek np na cro.pl

https://www.cro.pl/najtansze-prywatne-kampingi-t20363.html

Konrad posty z wątku na cro.pl  są z roku 2008 i dotyczą historii z przed lat.  

Wystarczy porównać ceny na kempingach np. z 2015 do cen z 2019 i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lucek26 napisał:

Konrad posty z wątku na cro.pl  są z roku 2008 i dotyczą historii z przed lat.  

Wystarczy porównać ceny na kempingach np. z 2015 do cen z 2019 i wszystko jasne.

ja nic nie porównuje, linka do cro.pl wrzuciłem bo tam są namiary, każdy może sobie sprawdzić jakie obecnie są ceny (jeśli jest www bo takie campy często nie mają)

można też szukac po FB bo bywa że jest profil na FB a nie ma www

wcześniej był też link do strony gdzie jest spis kempingów

 

a w temacie ostatnie wpisy sa z 2018r

https://www.cro.pl/najtansze-prywatne-kampingi-t20363-525.html

Cytat
Polecam camping Peca w orasacu 10 km od Dubrovnika. ok 10 euro za 2 osoby, namiot i samochod. spedzilem tam lacznie 4 miesiace - warto!
Uwaga na camping Baldo w Slano - to nie camping tylko ogrodek przy domu. + w Slano w zatoce woda nie jest tak czysta jak na otwartym wybrzezu
 

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich małych kampingów są tam dziesiątki. Prawie zawsze omijam je z daleka, przyczepy upychają tam na każdym centymetrze trawnika. 

Dla wyjaśnienia dodam, że na większych też można stanąć bez prądu - wystarczy obszar nieparcelowany zamiast parceli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

takich małych kampingów są tam dziesiątki. Prawie zawsze omijam je z daleka, przyczepy upychają tam na każdym centymetrze trawnika. 

Dla wyjaśnienia dodam, że na większych też można stanąć bez prądu - wystarczy obszar nieparcelowany zamiast parceli.

 

1 - dlatego właśnie, że są ich dziesiątki, założyłem ten wątek, żeby wyłuskać perełki;-)

2 - owszem, można nawet na parcelach zrezygnować z prądu, ale z reguły są to groszowe oszczędności...

Rzeczywiście wątek na cro.pl jak by trochę umarł - z 2018 jest jeden wpis, ale też można się z niego co-nieco dowiedzieć w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zbyszek napisał:

jak w tytule : tanie kempingi (bez 230V)

http://www.campskovrdara.com/#price list

Jak byś nie liczył w lipcu i sierpniu cena przekracza wyraźnie 20 euro,  dla rodziny  2 plus 2   nawet 30 euro. Poza tym jeszcze trzeba znaleźć wolne miejsce.?

To nie maj lub czerwiec gdy bez problemów znajduje się miejsce na kempingach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.