Skocz do zawartości

Mercedes GLK


Bighos

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Cezarr napisał:

Szkoda że u nas nie można wykorzystać tych możliwości.

Straszna sprawa z tymi limitami, ciezko mi sie polapac, mam nadzieje ze sie gdzies nie nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczepą glc 2.2 diesel moze ok .ale ta 9 biegowa skrzynia do codziennej jazdy to jakies nieporozumienie.
Zmienia biegi jak by byl z lat 80 'tych .Do wyprzedzania słabo ale na autostrade i spokojna jazde sie nada.
Przyspiesza dobrze do 140 km/h a pozniej ....
Malo pali, i nawet duzy jest bagaznik w porównaniu do glk..

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
13 godzin temu, Marek Skotarczak napisał:

Ja GLK 350 benzyna 306 KM CIAGNE przyczepe o wadze 1500 i doladowana do maxa samej wody 150 ltr plus osprzet to okolo 2000 kg 

bez zadnych problemow nawet po piachu i pod gore ale spalanie ok 20 ltr

500+ ? ciekawe jak długo oś wytrzyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja GLK 350 benzyna 306 KM CIAGNE przyczepe o wadze 1500 i doladowana do maxa samej wody 150 ltr plus osprzet to okolo 2000 kg 
bez zadnych problemow nawet po piachu i pod gore ale spalanie ok 20 ltr

Ty tak na serio? DMC 1500 ładujesz na 2000 kg ?

Nie chwal się tym...bo jak się Tobie buda rozkraczy na środku autostrady to jeszcze komuś krzywdę zrobisz...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty tak na serio? DMC 1500 ładujesz na 2000 kg ?

Nie chwal się tym...bo jak się Tobie buda rozkraczy na środku autostrady to jeszcze komuś krzywdę zrobisz...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba MW 1500 kg, załadowane do 2000 kg. Tak przynajmniej rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba MW 1500 kg, załadowane do 2000 kg. Tak przynajmniej rozumiem

No mam nadzieje, ale z kolei przyczepa 500 kg ładowności... rzadkość chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, borek6 napisał:


No mam nadzieje, ale z kolei przyczepa 500 kg ładowności... rzadkość chyba emoji848.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wykonalne ( u mnie było 580kg na starcie), ale  rzadko spotykane. Ogółem znaczny procent karawaningowców, tym bardziej nowych, zapalonych nie patrzy na takie rzeczy. Leżaki drewniane z tarasu do przyczepy ? czemu nie ? skoro się mieszczą. 150l wody w budce ? czemu nie skoro dało się nalać.  Oczywiście pierwsze hamowanie awaryjne i ten zbiornik z wodą może zmienić miejsce montażu razem z podłogą i meblami. Ale to bez znaczenia. Temat o mercedesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maarec napisał:

wykonalne ( u mnie było 580kg na starcie), ale  rzadko spotykane. Ogółem znaczny procent karawaningowców, tym bardziej nowych, zapalonych nie patrzy na takie rzeczy. Leżaki drewniane z tarasu do przyczepy ? czemu nie ? skoro się mieszczą. 150l wody w budce ? czemu nie skoro dało się nalać.  Oczywiście pierwsze hamowanie awaryjne i ten zbiornik z wodą może zmienić miejsce montażu razem z podłogą i meblami. Ale to bez znaczenia. Temat o mercedesie.

Leżaki drewaniane, stół drewaniany, lodówka normalna. Tak w Chorwacji Holendrzy opróżniali po przyjeździe przyczepę, przez bite dwie 2 godziny ?  Więc mnie już nic nie zdziwi.

Żeby natomiast mieć 150L wody w budzie to trzeba zainstalować jakieś ekstra zbiorniki? Tylko gdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Leżaki drewaniane, stół drewaniany, lodówka normalna. Tak w Chorwacji Holendrzy opróżniali po przyjeździe przyczepę, przez bite dwie 2 godziny ?  Więc mnie już nic nie zdziwi.

Żeby natomiast mieć 150L wody w budzie to trzeba zainstalować jakieś ekstra zbiorniki? Tylko gdzie? 

u mnie zbiornik wymieniony na 76l, jeżeli nie byłoby klimy podłogowej były by takie dwa, do tego mogę dać trzeci w przednim łóżku w najdalszym rogu od drzwiczek serwisowych i piąty w tylnym piętrusie. Teraz tak - robię system naczyń połączonych - aby była jedna pompka wody a nie 5. Robię zawory przy głównym zbiorniku aby nie napełniać wszystkiego jak nie ma potrzeby. 380l/kg wody - tylko po co ? skoro nawet nie mam wanny :). Aktualnie u nas potrzeby są takie - na weekend (2 noce) schodzi nam ok 60-70l wody - sądząc po ilości zlewanej szarówki. Pewnie byłoby mniej, ale od kiedy wody gorącej jest ok 15l z trumy gazowej w prysznicu bywamy trochę dłużej :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.