Skocz do zawartości

Oczekiwania a kasa


górol

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, górol napisał:

Wreszcie jest, nawet jej na stronie nie było wczoraj dotarła z Danii.

Tylko nie mów, że wszystkie inne tam były złe i tylko ta jedna była godna uwagi.Wydaje mi się, że było z czego wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, byry007 napisał:

Kupiłeś ta LMC ? Mam z tego rocznika znaczy się się te same kolory i zderzak :(
tylko inny układ.

Tak, rocznik 2003 lub 2004 gość sam nie wiedział, bo jeszcze papiery nie dotarły.

6 godzin temu, bw81 napisał:

Ze zdjęc wydaje mi sie, że Center Kamp Bieruń.

Zgadza się, jak ty po paru zdjęciach przyczepy poznajesz gdzie ona stoi.?

 

6 godzin temu, kalapan napisał:

Tylko nie mów, że wszystkie inne tam były złe i tylko ta jedna była godna uwagi.Wydaje mi się, że było z czego wybrać...

Tego nie powiedziałem, powiem tak, po wizycie w słynnym Wiórku wszystkie były godne uwagi, choć ja dokładnie przyglądałem się tylko tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji :bravo: Warto mieć trochę cierpliwości i szukać ;) Zewnętrznie bardzo podobna do mojej. To jedna z najbardziej udanych i sprawdzonych konstrukcji nadwozia przyczep.  No i nie masz "plastikowych" ścian :]

"Będzie Pan zadowolony" :ok: - gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, górol napisał:

Zgadza się, jak ty po paru zdjęciach przyczepy poznajesz gdzie ona stoi.

"parę" razy w życiu tam byłem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super buda dobra stara konstrukcja. Minus tylko ten bagaznik plastikowy z ABS u. Ale wiesz inne budy mają przód plastikowy więc tylko czekać aż coś będzie wychodzi u nas tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, górol napisał:

Wreszcie jest, nawet jej na stronie nie było wczoraj dotarła z Danii.

Oglądane wszystkie punkty zgodnie z waszą listą, nie za bardzo było się do czego przyczepić, jedynie  co to pęknięcia na tylnym zderzaku, ale one nie mają wpływu na szczelność budki.

Dzięki wszystkim za pomoc.

 

 

 

Jaki tam masz układ? Pokaż zdjęcie środka ? Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka rzeczywiście fajna, siedziałem w niej - tylko trochę Cię ocyganili, ona nie przyjechała w piątek.Była już wcześniej , chociaż ceny na niej nie było. Nawet z żoną mocowaliśmy się z tym stołem, bo nie wiedziałem jak go przesunąć. Ale gratuluję zakupu - dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przywlokłem dziś do domu ? wygląda dużo lepiej niż podczas pierwszych oględzin.Panowie się postarali wymienili wszystkie kliny,bo stare były wyblakłe i twarde wypucowali budkę na wysoki połysk, wszystko sprawdzone działa bez zarzutu, prowadzi się jak po sznurku pierwsze 400 km. za nami.Tak że daje bardzo duży  plus  dla Center Camp Bieruń. Mała rzecz cieszy 2 kubeczki od firmy.Musiałem się z tirowcami się przeprosić, bo zawsze na autostradzie mnie wk.......li wyprzedzając się nawzajem przez kilka km. Dość dawno nie jechałem z przyczepą i zapomniałem, że bardziej mnie wk.........ją osobówki które muszę wyprzedzać zestawem, a nie przekraczam stówki.

20190511_114652.thumb.jpg.a4e6ddc975a164f30d47c687328071e2.jpg20190511_171152.thumb.jpg.362aceeed57f9dd28dcc6f1d5d1a25b5.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No to mam u Ciebie piwo, bo to ja dałem cynk na forum, po zwiadzie jakiego się dopuściłem, że aktualnie stoi parę budek w Bieruniu  :)   I mam satysfakcję, że ja pierwszy w tej budce siedziałem jak Ty :) Gratulacje - wybór przedni.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.