Skocz do zawartości

Oczekiwania a kasa


górol

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna budka. Gratuluję. Do zobaczenia.

P.S. Marek, komentarz w punkt :ok:, jesteś "ojcem chrzestnym" tej przyczepy. Teraz jak z wodowaniem statku: butlę szampana musisz rozbić o ścianę ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Ładna! Pokazuj wnętrze po wypucowaniu ;)

?? Dla mnie jest wypucowana, fotki po wypucowaniu będą po pucowaniu żony.

49 minut temu, kalapan napisał:

 No to mam u Ciebie piwo, bo to ja dałem cynk na forum, po zwiadzie jakiego się dopuściłem, że aktualnie stoi parę budek w Bieruniu  :)   I mam satysfakcję, że ja pierwszy w tej budce siedziałem jak Ty :) Gratulacje - wybór przedni.... ?

Masz jak tylko się gdzieś spotkamy, chyba że kurierem poślę, eee głupi pomysł będzie ciepłe, a poza tym to nie ma jak ?.

Dziękuję wszystkim za dobre rady i za to że trafiłem na to forum, mam nadzieję że będzie okazja spotkać się i podziękować osobiście.

Od tej chwili śledzę uważnie wątek "Spotkania forumowiczów i inne imprezy"

 

31 minut temu, zuczek napisał:

Piękna budka. Gratuluję. Do zobaczenia.

P.S. Marek, komentarz w punkt :ok:, jesteś "ojcem chrzestnym" tej przyczepy. Teraz jak z wodowaniem statku: butlę szampana musisz rozbić o ścianę ... ?

Jestem prawie za, ale gdyby tak tego szampana o dyszel to byłbym bardziej za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też gratulacje - niech się dobrze sprawuje :ok:

15 minut temu, górol napisał:

[...]  fotki po wypucowaniu będą po pucowaniu żony.

Czyżbyś chciał przez to powiedzieć, że dopóki nie wypucujesz żony, to nie wpuścisz jej do przyczepy :hmm:

Nie chcę sobie nawet wyobrażać, czym zakończy się to "pucowanie"  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kristofer napisał:

 

Czyżbyś chciał przez to powiedzieć, że dopóki nie wypucujesz żony, to nie wpuścisz jej do przyczepy :hmm:

 

10 godzin temu, zuczek napisał:

 

P.S. Marek, komentarz w punkt :ok:, jesteś "ojcem chrzestnym"

Jak czytam te posty, to zaczynam się bać czy za jakiś czas budka nie będzie za mała.?

ale chrzest budki połączony z pucowaniem może może być ciekawy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś model LMC 520 HTD Munsterland. Wersja następna po "pasiastych tapicerkach " jak u kolegi.

Bardzo solidna konstrukcja. Kupili ją ode mnie na budkę mieszkalną motoro-ścigacze na wszelkiego typu zawody na terenie Europy. Tyle kilometrów i takiej eksploatacji i przy takich prędkościach przelotowych jak u nich to inna konstrukcja mogłaby nie przeżyć.

Dawała radę. Mega fajna i solidna przyczepa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.