Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też już na nogach. Co prawda do wyjazdu jeszcze trochęno ale trzeba się przygotować. Muszę na chwilkę wpaść do roboty i jak nic nie stanie na przeszkodzie to może uda się wyjechać koło 15.

Do zobaczenia na miejscu i szykujcie jakąś dobrą miejscówkę dla nas. Zabieramy się w trasę z Januszem_S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto spakowane i Kasia pojechala juz do pracy zaladowanym holownikiem :czerwona: a mi co zostalo...wypic kawe, jechac do pracy i czekac na 15:00 co by sie urwac 2 godziny wczesniej i leciec do rodzicow co by sie tylko podpiac i jazda!! nie mam chemii do toalety i papieru :nono: ale kto by sie tym przejmowal...do zobaczenia z niektorymi juz dzis wieczorem w Warce !! :ok:))

pzdr!

bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stety Jula gorączkowała całą noc i jestesmy po nie przespaneji nocy... :nono: Madzia narazie nie chce ruszać...i nie kazał mi pakować rzeczy do auta...

 

Ludzie ratunku ...auto spięte z ogonkiem a tu STOP :czerwona: ... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek - bierzcie małą do lekarza, trzeba sprawdzić. Na pewno uda się Julcię wyprowadzić i dojedziecie :czerwona:

 

My dziś lub jutro pojawimy się w Warce... tylko trochę spraw przczepowo-organizacyjnych ogarniemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.