Skocz do zawartości

legalny antyradar


leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam nad kupnem ,piszą że aktualizacja jest darmowa ,że wszystko jest legalne no i cena nie jakaś z kosmosu tylko za 159 zł w cenie promocyjnej w Auchan .

Co o tym sądzicie ?

 

http://www.purepc.pl/polska_premiera_inforad_legalny_antyradar?page=0%2C0

http://www.purepc.pl/polska_premiera_inforad_legalny_antyradar?page=0%2C1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem dobre na stacjonarne fotoradary. Pokazuje wg opisu miejsca wzmożonej kontroli, ale to nie znaczy, że tam będzie kontrola. No i przed suszarką jednak nie uchroniła jak sami testujący piszą w recenzji. IMO najlepszy legalny fotoradar to CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się coś takiego o radarach. Trochę może nie na miejscu bo to żarcik, ale... przeczytajcie - ja płakałem ze śmiechu :niewiem:

 

DYSKUSJA NA FORUM:

- BŁAGAM O POMOC - kolega mi powiedział, ze płyta DVD lepiej odbija

radar niż zwykła płyta CD - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał,

bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak

pojadę będę mógł taka płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i

jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!

 

Odpowiedź 1.:

 

- Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać,

że jedzie idiota.

 

Odpowiedź 2.:

 

- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.

 

Odpowiedź 3.:

 

- Jako ze płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej

prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, ze strona

przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo

inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam

stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.

 

Pozdrawiam.

 

Odpowiedź 4.:

 

- To prawda, w nowej wersji samolot F-117A! pokryty jest cały

płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów

 

Odpowiedź 5.:

 

- Nie jestem pewien z ta płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej

stosować

 

sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonowa, ona ma większą

powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.

 

Odpowiedź 6.:

 

- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden

policjant Cię nie zatrzyma, bo jak Cię zobaczy zza zakrętu to umrze

ze śmiechu.

 

Odpowiedź 7.:

 

- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim Cię ustrzeli, a do tego trzeba sporo

krzepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku ! Znamy się długo więc doradzę Ci jako serdeczny przyjaciel ! Widzę że nie masz na co wydawać kasy ? Jeżeli już musisz mieć coś takiego , to polecam jednak płytę chodnikową ! Jest o wiele tańsza ! :bzik::ok::swieca::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już musisz mieć coś takiego , to polecam jednak płytę chodnikową ! Jest o wiele tańsza !
jakie pytanie to i taka odpowiedź.

Eee tam czepiacie się mnie .Nprmalnie zapytałem bo znalazłem takie coś w internecie .Przez CB podają tylko z reguły gdzie stoją z przenośną suszarką a nie stacjonarne radary , a jadąc nieznana trasą to pomyślałem że mogło by to być jakieś alternatywne rozwiązanie od ciągłego wgrywania i poszukiwania w internecie uaktualnionych punktów POI .(często płatnych) do nawigacji. Ja tam jednak wolę coś więcej niż płyta chodnikowa żeby nie chciane fotki z wakacji do domu nie przychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak wolę coś więcej niż płyta chodnikowa żeby nie chciane fotki z wakacji do domu nie przychodziły

Ale zawsze miałbyś jakąś pamiątkę z wakacji. :niewiem: A jeśli chodzi o te radary stacjonarne to jakieś 90% albo więcej to tylko atrapy. Kupisz to urządzonko i będziesz się stresował bo co parę kilometrów będzie wołało "UWAGA RADAR" albo coś w tym stylu.

Od kiedy mam CB to jeszcze nie zapłaciłem żadnego mandatu a często słyszę ostrzeżenia o aktywnych fotoradarach lub informacje o tym,że radar w jakieś miejscowości jest nieaktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na stałe zamontowany taki legalny antyradar juz ponad 10 lat i spisuje b.dobrze - jeszcze za predkosc nie dostalem mandatu

 

raz tylko wystarczyło go uaktywnić i działa gratis do dziś

,mozna zrobic to tu

 

http://patrz.pl/filmy/tragiczne-wypadki-drogowe-18

 

widziałem pare takich scen i zawsze jak tylko zwiekszam predkość zaraz mam podobne obrazy przed sobą

 

a poza tym człowiek nastawi sie ze radar bedzie przed nim a panowie ustrzelą cie od tyłu i juz pozamiatane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam CB to jeszcze nie zapłaciłem żadnego mandatu

 

i osobiście wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych metod uniknięcia niespodziewanego drogiego wydatku w postaci mandatu karnego poza rozsądkiem kierowcy i lepszymi, bezpiecznymi drogami ale to jak narazie - tylko w erze - :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie jeszcze bardziej skuteczy antyradar

http://www.scheurijzer.nl/schokkend.htm

Ktoś już to kiedyś na forum zamieścił, ale naprawdę warto się zastanowić zanim wciśniesz gaz do dech i poczujesz się królem szos.

Osoby wrażliwe lepiej żeby tego nie oglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku ! Sa róznego rodzaju płyty antyradarowe ! Proponuje egzemplarz ekskluzywny z szarego lastrika . / patrz foto / Zrobisz sobie konstrukcje z belek stalowych na dachu przyczepki i bedziesz odbierał sygnały az z Antypodów. Mozna zastosowac tańszą konstrukcję drewnianą : z bali modrzewiowych 20x 20 cm. Pamietaj ze płyta musi byc na dachu przyczepy ustawiona w pionie ! Napis ,, ANTYRADAR ,, jak i urzadzenie masz ode mnie gratis.

Jęzeli będzie większe zapotrzebowanie otworze firme i bede oferował modele w pełnej gamie kolorów. /mam w poblizu betoniarnię /

PS. Zawsze znajda sie amatorzy bzdetów , wciskanych przez internetowe giełdy.

post-62401-imported-b66b55d6-8f1d-43f1-8fc0-3fcfa98bbb78_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: Dziwne rzeczy w postach sugerujecie .Wszyscy jadą zgodnie z przepisami ,nikt nie przekracza prędkości to chyba ja mam szybkościomierz w samochodzie popsuty bo jak jadę tak jak wszyscy to mi zawsze w miastach pokazuje coś koło 60 km/h a nieraz i pod 70km /h. jak zwalniam to trąbią, migają światłami a ja nie jestem jakiś wzorzec bez skazy więc jadę tak jak wszyscy. Widocznie po innych miastach jeździmy . A te opowieści na forum ile jaki holownik pali przy 90 przy 100 .Mam te posty poszukać .

A tobie Rysiu dziękuję nie skorzystam .Espero to może na dachu jakieś płyty wozić ,gdzie tam mojej skodziance do niego .Ja wgrałem do swojej Manty(nawigacji ) nową wersję punktów POI i wszystko działa .Radary i strefy radarowe podczas zbliżania się do nich wyświetlają się wraz z komunikatem głosowym . A jeżeli ktoś potrzebuje to mogę dokładnie poinstruować jak jak na dodatkowej karcie SD zrobić folder „explorer” i bez odblokowywania nawigacji i utraty gwarancji wgrać nowe POI i skąd je wziąć.

Ja tam szybkości nie przekraczam nadmiernie ,ot jadę tak jak wszyscy ani za szybko ani za wolno –tak by być jak najmniej uciążliwy na drodze ale nie lubię być zaskakiwany przez stojące radary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.