Skocz do zawartości

Lista chętnych na V Zlot w Warce 1-3 maja 2009


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

szykuje się świetna imprezka, zapisuję moją małą załogę (Ania, ja i Remo - Golden) oraz pare świerzaków którzy chca poczuc te klimaty!

Pozdrowienia dla organizatorów i wszystkich forumowiczów - Robert. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam my tez sie wybieramy z zona i moim niunkiem tylko zastanawiam sie czy 3 letnie dziecko nie bedzie sie nudzilo i wytrzyma taka impreze

 

zobacz IV zlot w Bachotku, ilu tam było rodziców z maluszkami. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni szukam miejsca na majowy wypad z rodzinką.

Ten zlot wydaje się bezkonkurencyjny -tyko czy miejsca nie zabraknie.

Proszę mnie też jakoś wcisnąć bo po przestudiowaniu postów dotyczących Warki na pewno nie znajdę nic równie ciekawego. Poza tym będzie to mój pierwszy zlot choć wyjeżdżam "już" trzeci sezon.

 

Proszę dopisać:

tymar + kika + bliźniaki

 

Chcę przyjechać dopiero 1 maja, ale zostać do 5 i obejrzeć stolicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam my tez sie wybieramy z zona i moim niunkiem tylko zastanawiam sie czy 3 letnie dziecko nie bedzie sie nudzilo i wytrzyma taka impreze

 

Myślę że to zależy od dziecka...

Nasza 3,5 latka jest dzieckiem bardzo towarzyskim i do tego umie się zająć sobą...

Zgadzam się z Trafko-myślę, że dziecko powinno mieć dużo więcej frajdy z takiego wypadu niż gapienie się w tv ;)

 

A z innej beczki...

Ekip w pierwszym poście przybywa i zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście 'starczy terenu' ;) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na początku kwietnia zobaczyć teren zlotu ,jestem zauroczony miejscem ,są miejsca przy alejkach a jest jeszcze dużo miejsca ,że tak się wyrażę jeszcze nie zagospodarowanego . Na moje oko to nie dwieście trzysta ale dużo więcej się tam pomieści bez tłoku ale chyba też i bez prądu (chyba )przypuszczam że właściciele kempingu staną na wysokości zadania i będziemy wszyscy zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze do prądu ,ale lodówka na gaz ( lepsze osiągi) ,oświetlenie 12V ,telewizor 12V + ładowarka aku.

Myślę ,że z min 5-ciu takich jak ja , może korzystać z jednego podłączenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sytuacja zmusiła mnie do zmiany planów i wiem to już na 100%.

NIE BĘDĘ MÓGŁ SIĘ Z WAMI SPOTKAĆ na tym zlocie.

Nie chcę wyjść na tzw siurka (gdyby ktoś prowadził jakąś ewidencję lub było by to ważne dla kogoś), który najpierw zadeklarował chęć przyjazdu, a teraz ani B, a ni Me po prostu nie przyjechał.

Pozdrawiam Wszystkich i może następnym razem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki balthur, ja też bym chciał, ale niestety taka sytuacja, muszę wyjechać, ale zupełnie w przeciwną stronę. No cóż, ale mam nadzieję, że jeszcze na nie jednym zlocie usiądziemy i porozmawiamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.