Skocz do zawartości

4-te spotkanie knajpowe w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz sie wszyscy zainteresowani pozapisują, to sie miejsce wymyśli.

Na razie sie zapisali : Agami, Thorn, Szary, Lepciak, Piotr J, Jędrki i Ewcie, może nowy kolega Lolo, bo Thorn to tez jeszcze przyczepy nie miał a na spotkaniu juz był co nie :(

 

Pytanie jest takie, czy Lepciak to wraca wieczorem do Pięknego Gdańska czy nocuje w Wawie,

bo jak nocuje, no to można pożniej, a jak wraca, no to trzeba wcześniej....

 

J. :):)

 

Teraz ferie są, to może niektorych na razie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie do środy wszystko powinno wyjaśnić, bo w razie czego zostaje jeszcze druga sobota lutego, no to już chyba WSZYSCY będa mogli :( , bo lepiej, żeby Ci co zawsze byli no to byli co nie ? :):) :)

Tradycja taka...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jest tak.

 

Spotkanie szeroko pojętych warszawiaków a nawet warszawiaków nadmorskich jak również

warszawiaków podlaskich a może i i innych odbędzie się w warszawskim Klubie Arco

przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr. 19 (dawniej ul.Wery Kostrzewy).

 

Jest to klub gdzie można wypić piwo - 9 zeta/0,5 l, coś przetrącić - od 12 do 20 zeta za talerz czegoś, dla dzieci jest taki małpi gaj - drabinki, labirynty, basen z piłeczkami i takie tam, więc ZABIERAMY WSZYSTKIE dzieci, przecież to przyszli karawaningowcy, dla starszych dzieci, młodzieży, a nawet dla starych zgredów są tory do kręgli - 100 zeta za tor/godz., zasad nie znam i nie wiem ilu ludzi na raz w to może grać, bo kiedys w życiu raz w to grałem i już zapomniałem o co chodzi... :mlot:

Wszystko w zasięgu wzroku, tak, że o dzieci nie ma co sie bać.

Mozna trochę palić, ale ze wzgledu na dzieci, to sie będziemy powstrzymywać albo trochę wychodzić, knajpa duuuuża jest i powietrza starczy...

Przed klubem parking jest duży jakby ktoś autem się wybierał.

 

A jakby ktoś chciał z budką przyjechać, zanocować i zobaczyć jak to się zimową porą jeżdzi, no to

z tego parkingu co jest przed klubem, to się wjeżdża na KEMPING, który jest czynny - jednak stolica to jest :):):):(:):).

Na kempingu są czynne przyłącza do prądu, jest woda, jest gdzie wylać kasetę z łazienki, Pani z recepcji powiedziała, że jak będzie trzeba to otworzy toaletę.

Z knajpy do przyczepy jest jakieś 7 minut spacerem, bo płot trzeba obejść. A tak naprawdę, to jak się wyjdzie przed knajpę, to widać by było zaparkowaną przyczepę.

 

Bez budki też można, bo domki tam są takie kempingowe, ale nie wiem jak z piecami, zapomniałem Pani zapytać, ale jakby co to sie dopytam....

 

No to w środę zapadnie OSTATECZNIE termin - albo 7 albo 14 luty(obie soboty).

 

Się na razie zapisali :

 

Agami - napisz w ilu bedziecie ?

Andy - jak będzie to 14 lutego, to - w ilu ?

Gosiek i Trybeki - w ilu ?

Jędrki i Ewcie - w ilu ?

Lepciak - jako Komtur Większy przybywa sam.

Mark - w ilu ?

Petek - w ilu ?

Piotrek J - w 4 ?

Szary - w 2

Thorn - w 2, bo zwierz w domu niestety zostaje :)

Tomii - w 2, i lepiej żeby był. :)

 

No to tak na oko, będzie ze 30 osób mniejszych i większych, tylko napiszcie w ilu będziecie, bo stolik taki trzeba zarezerwować.

 

GODZINA - myślę, że 15 -16, no to do jakiejś 20, pewnie posiedzimy.

W ŚRODĘ podam ostatecznie termin - czy 7, czy 14 luty.

 

Zabieramy - FLAGI, zdjęcia przeróżne, laptoka może ktoś wziąć, a nawet może ze dwa by mogły być, mapy, przewodniki, katalogi, tablice wyróżniające, zaświadczenia o przeglądach gazowych, co kto chce :).

 

Ps.

Z Dworca Centralnego jedzie się jakieś 10 minut autem, taksówka jakieś 25 zeta - to info dla Lepciaka.

A jak pociąg staje na Dworcu Zachodnim, no to można na piechotę przyjść - jakieś 15 min.

 

To piszcie, czy pasi.

 

Pozdro, Troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.