Skocz do zawartości

Jak przechowujecie swoje przyczepy zimą?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

niekoniecznie... barak trzeba wyposażyć a każdy szczególnik co kosztuje conieco... w przyczepie masz wszystko i to za sporo mniejszą kase. Może nieco mniej miejsca w kempingu, ale szafek, łóżek, miejsc do siedzenia nie zabraknie. Mam tego przykład po rodzicach mojej dziewczyny... nie twierdze, że źle zrobili sprzedając burstnera 5 osobowego za ok 6tys. zł i kupując materiały na domek. Ale na postawienie samych ścian i dachu prostego domku wydali już więcej ile dostali z przyczepy, a nie mówiąc o wyposażeniu wnętrza... więc kemping napewno będzie tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Moja plandeka

 

Koledzy ja do swojej przyczepki zbudowałem wiatę coś na kształt namiotu wojskowego - zbudowałem konstrukcję i uszyłem plandekę. Na zewnątrz mróz, śnieg a lalunia stoi czyściutka bez szronu, nie leje się na nią - jest wszystko ok. :niewiem: Ostatniego roku zima byłą naprawdę sroga i obawiałem się czy konstrukcja wytrzyma pod naciskiem śniegu. Oczywiście musiałem zrzucać śnieg z plandeki ale spokojnie wytrzymała całą zimę.:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stoi w suchej, pustej stodole. Jest wentylacja. Postawiona na kobyłkach, podparta podporami plus kolo manewrowe. Na haku pokrowiec, kola zdjęte - w piwnicy, aku wyjęty, woda/płyny wylane, materace podniesione, szafki pootwierane, lodówka rozszczelniona. w taki sposób mój Knausik zimuje w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Plandeka zrobiona na zamówienie ok 130 zł z solidnego materiału (robią to w Zabrzu) Na dach kładę szkielet, przykrywamto płytami Unilam i na to plandeka. W rękawach wzdłuż wciągnięte są linki, do otworów zapinam linki i potem jeszcze gumami do ramy.

post-740-047634300 1293733600_thumb.jpg

post-740-062088700 1293733611_thumb.jpg

post-740-076184700 1293733617_thumb.jpg

post-740-081891800 1293733627_thumb.jpg

post-740-010049400 1293733635_thumb.jpg

post-740-063444600 1293733643_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moja budka stoi w garażu.... z przymusu ponieważ potrzebny jest remont,ale to oddzielny temat.W pracy dysponuje garażem ok 60m kw. z c.o. w tej chwili jest temp.wewnątrz jakieś 23 stopnie.Codziennie rano kiedy otwieram garaż widzę uśmiech mojej przyczepy... (bezcenne)...tylko prace remontowe kiepsko idą.Narazie zrobiona jest podłoga,został do zrobienia fragment ściany oraz cały płat przedni od strony zaczepu plus laminat..... a czas ucieka.Pozdrawiam WSZYSTKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.