Skocz do zawartości

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o to chodzi, że są rozbieżności, auto było na nasz rynek. A chciałbym z góry wiedzieć jakie masy mi wklepią

Na tabliczce znamionowej nie masz podanych mas?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekzoo napisał:

No właśnie o to chodzi, że są rozbieżności, auto było na nasz rynek. A chciałbym z góry wiedzieć jakie masy mi wklepią

Mam w rodzinie takie auto które było pare miesiecy temu kupowane  fabrycznie nowe i dane producenta i na tabliczce są DMC auta 2500, DMC przyczepy 2600, DMC zestawu 5100, natomiast zarejestrowali je na DMC przyczepy 2500 i DMC zestawu 5000. W sumie nie drążyłem dlaczego ucięte jest te 100kg w DMC przyczepy i dlaczego tak zrobione i jaki przepis to ograniczył, no chyba że jakaś homologacja na polskę to ograniczyła (homologacji nie widziałem do tego auta).

U Ciebie tez DMC przyczepy masz ograniczone do DMC auta.

 

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 09:07, jacekzoo napisał:

Będzie git, bo teraz ciągle kombinowałem żeby obniżyć do nacisku cytryny 70kg, zawsze wychodzi mi ok 90-100, czyli igła pod jeepa. 

Tylko jak go odbiore to jeszcze do jednego mechanika, musze przerobić gniazdo z 7 na 13 pin, bo wyszedł z siódemką. Czyli trzeba kable z aku pociągnąć, od razu puszcze grube pod lodówkę

 

a tych silników ho z tego co się zorientowałem po przeglądaniu ogłoszeń jest jak na lekarstwo. Ale i tak mi mocy wystarczy :D 

Zobacz sobie w okolice tylniego zderzaka, czy nie masz wypuszczonej oryginalnej 13nasto pinowej wiazki. Wiazka zakonczona jest prostokątną wtyczką. Wtedy dokupisz sobie dedykowaną wiazke 13 pin. Ja w WH tak mialem . Montaż haka z wiazka 1 godzina pracy. Nawet belke pod hak skurczybyk już ma wbudowaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechałem do domu. Tylko się przepakować i jutro z samego rana w góry, mają tam 2m śniegu i dalej odgarniają. Potestuję sprzęt. Muszę się ponauczać, nie wiem jak uruchomić tempomat :) do czego na drążku zmiany biegów służy przycisk, jak go wcisne na desce zapala się dioda O/D off. Jak gasze auto to fotel wraca do poprzednich ustawień itp

 

@maarec jeszcze raz dziękuję za oględziny i podwózkę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

Właśnie dojechałem do domu. Tylko się przepakować i jutro z samego rana w góry, mają tam 2m śniegu i dalej odgarniają. Potestuję sprzęt. Muszę się ponauczać, nie wiem jak uruchomić tempomat :) do czego na drążku zmiany biegów służy przycisk, jak go wcisne na desce zapala się dioda O/D off. Jak gasze auto to fotel wraca do poprzednich ustawień itp

 

@maarec jeszcze raz dziękuję za oględziny i podwózkę :ok:

spoko, w chwili jak nasze drogi się rozjechały wjechałem w fajny leśny dukt, ledwo się tam na zakrętach utrzymałem na lodowisku :) klasyczny skrót za navi.

fajnie, że dotarłeś cało, jednak ślisko było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.