Skocz do zawartości

Kip HY-LINE SOLAR POWERED - 410 - 1993r.


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Truma tez ma boilery gazowe i elektryczne i gazowo-elektryczne :zlo: Tu chodzi o samo ogrzewanie... ludzie jezdzacy w lecie nie wpadaja na pomysl zeby pare razy drozsze ogrzewanie sobie fundowac i dodatkowo pare dobrych kilogramow wiecej wozic :hmm:

 

ps a jakie plusy sa to ja wiem :bzik: cieszac sie ogrzewanymi zbiornikami i ogrzewaniem podlogowym w lazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

Możecie doradzić, jak spuścić wodę z bojlerka? Z instalacji to nie problem, jednak w bojlerze cały czas jest woda, a żadnego korka spustowego nie ma...

Pzdr, Kuba

 

W zasadzie to 90% tego tematu (o przyczepie Th0rniaka powinno polecieć na techniczny).

A chętnych do moderacji brak :piwko:.

 

Stu, proponuje zadać to pytanie na kąciku technicznym - naprawa użytkowanie :piwko:.

 

Th0rniak może Ty pytania tez lepeij zadawaj na technicznym - ten kącik miał być do opisu naszych pojazdów :piwko:. Jak pytania będą na technicznym to więcej pożytku dla wszystkich :bukiet:.

 

Pozdrawiam!

 

PS. Większa część wątku ląduje tu:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3804

 

Spuszczanie wody z instalacji:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3805

 

Opinie o komisach:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=63167

 

PS2. Tamten temat też rozmnoże na kilka mniejszych z myślą o tych co będą korzystać z wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemanejro po dluzszym czasie :ok:)))

U nas pare zmian....Sciana i naroznik rosnie z dnia na dzien...napakowalem 2 tuby sikaflexu na naroznik z zewnatrz i jak mi tera bedzie leciec woda to podłamka...ale licze na to ze juz nie...caly dach uszczelniony....lodowka chodzi....prad w gniazdkach mam....solar laduje....jedyne co mi zostalo to odprowadzenie ogona do serwisu po majowce celem naprawy primusa....ale modle sie zeby to byla kwestia zalania go nowym glikolem i odpowiedniego odpowietrzenia...w kazdym badz razie chyba sie uda zeby nie padalo na leb na zlocie :ok:) w najblizsza sobote klade juz sklejke i tapete na sciane....a po swietach caly tydzien urlopu wiec skladam cale wyro od podstaw, piore...sprzatam....robie zdjecia...aaahhh i jeszcze ciekaw jestem czy przedsionek bedzie mi pasowal hihehehehe :)))) a tak po krotce...co u was? :)

pzdr

Michal & Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, ja ze swoja budką już zaliczyłem weekendowy wypad , celem sprawdzenie jak to wszystko hula , rozbiłem też przedsionek pasuje i wszystko jest OK lodówa na gaz działa ,ogrzewanie super się sprawuje od czasu do czasu słuchać tylko trzaski jak się zapala , gdy temperatura spada , ciepła woda tez jest , solar ładuje.

Parę fotek z pierwszego wypadu z nowym zakupem.

 


post-77297-imported-67add8ec-17d7-4a16-bb49-5eb7e76a95a1_thumb.jpg

 

 

post-77297-imported-bfca42ea-3ffd-4a22-b862-573ceb08a2c4_thumb.jpg

 

 

post-77297-imported-f8bf53fa-395e-4bb0-9cc7-5018738f8dc2_thumb.jpg

 

nowe mebelki składane do przedsionka wraz z grillem gazowym

post-77297-imported-bb97a081-089a-4b26-91d0-1c35f482311b_thumb.jpg

 

 

post-77297-imported-f43f558d-80a3-4f36-8bab-b2cfcf929dff_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz lodowke na gaz????? łeeeee ja bede korzystal z 12V na dziko i 220V na kempingach, jakos nie ufam odpalaniu lodowy na gaz....ogrzewanie jedynie bedzie szlo z gazu...oczywiscie jak je nareperuja :ok:)) a reszta wzglednie dziala...no i ja nie mam telewizora burżuju Ty :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, lodówa super działa na gaz w zamrażalniku był lód , nie sprawdzałem jaka była temperatura , ale skoro już był lód to OK.

Na TV z :ok: wpadniesz do mnie :ok:

TV to tylko pretekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe u mnie narazie sprawdzalem na 220V i tez lod w zamrazalniku :ok: na gaz nie bede nawet odpalal na 12V musze tylko kabelek poprowadzic bo gdzies pod podloga chyba przerwany i nie mam w kostce pradu...ale da rade...fajne te mebelki masz...aaa i markiza do przedsionka...ciekawe :ok: modle sie jeszzce zeby mi przedsionek pasowal do przyczepy wogole :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, no teraz to foty zapodałeś :) czyli sezon rozpoczęty :ok:

Odnośnie lodówki to w mojej poprzedniej przyczepie to jakoś zawsze lepiej mroziła na gaz niz na 230V :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th)rniak, ale prądu to chyba bedziesz miał za mało, żeby lodówka na 12 V cały czas chodziła, poza tym na 12 V słabiej mrozi niż na gazie.

Rysiu ale ja na kempingu bede korzystal z 220V zeby lodówę odpalać...a co na 220V bedzie mi zle mrozila????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.