Skocz do zawartości

Kip HY-LINE SOLAR POWERED - 410 - 1993r.


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze to nasza 1 przyczepa wiec tak po krotce napisze co zawiera nasz nowy zakup :bukiet:)

 

Przymierzalismy sie do wiekszej przyczepy aby bylo duze spanie i jakas dwojka lub jedynka ze stoliczkiem....jednakze...po obejrzeniu paru przyczep stwierdzilismy...jeszcze se taka zdazymy kiedys kupic...ale ale przejdzmy do meritum...KIPek posiada ogrzewanie Primusa...slyszalem podzielone historie o tym...no coz dla mnie bezpieczniejsze to jakos od Trumy no ale zobaczymy...dwa..najwazniejsze...Solar na dachu wiec zasilanie mam 12V non stop wiec tu plus...dalej...bojler i takie tam...Moja Kasia bez cieplej wody jak cos jak bez reki hehehe :lol: no i mebelki....faktycznie..jest to cos specjalnego i w zadnej z przyczep takich nie widzialem...Jak narazie ledwo siedze bo zrobilem ponad 1000km w 23 godziny i ide spac...ale sie na goraco chcialem podzielic...stabilizator jest wiec doginalem do max 110km/h i szla sztywno jak po szynach...mysle ze jest git!! A tu jakies fotki na szybko...

 

Wyjazd z Mielna tuz po podpieciu ogona, Kasia z tesciem :lol:

obraz129ld6.jpg

 

pozowane :?

obraz133qv9.jpg

obraz134bq4.jpg

obraz138wy1.jpg

 

Kuchnia

obraz140zi3.jpg

 

I szczesliwy wlasciciel po 1000km i dobie bez snu :)

obraz142ov4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ThOrn wygląda jakby miała dwoje drzwi czy dobrze widzę ,na wygląd SUPER ale mam nadzieję że zrobisz z wnętrza jak ochłoniesz.POZDRAWIAM.

 

hehe tak jak pisalem to taki schowek...

i oczywiscie ze zrobie...najszybciej w nast weekend bo cycepka stoi u rodzicow na dzialce teraz...a ja musialem wrocic do wawy...ale beda beda zdjecia kolejne :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, moje gratulacje dla Was i niech przynosi wiele radości z użytkowania :lol: .

 

Też jestem ciekawy tak jak dranja, odnośnie tych drzwi :bukiet: i jak odpoczniesz po podróży napisz coś więcej oczywiście pstryknij fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaalllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee. :lol:

 

Fajowa, a jakie ma zegary!!!!

 

Taka kosmiczna trochę.

No i te drzwiczki drugie ciekawe, pewnie na deskę schowek albo pianki...

Jak odpoczniesz to zdjęcie zapodaj i opisz co i jak.

A przedsionek albo daszek jest ?

 

Się nic nie martw, przecież przyjachała na kołach, na pewno powoli wszystko sprawdzisz i dojdziesz do ładu a jak trzeba to naprawisz.

 

Ale przyjemnie się w SWOJEJ budce piwko pije co nie ? :):?

 

NAJWAŻNIEJSZE, ŻE JEST.

 

Pozdrawiam serdecznie i cieszę się razem z Wami.

Ten Kip to wyglada na niezłą firmę, z pomyślunkiem a nie, że tylko ładnie ma być...

Jacek. :lol:

 

PS.

 

I przestańcie chłopaka mi tu straszyć i dołować :):bukiet:

Wiadomo, że trzeba zawsze to i owo zrobić a na razie jest oblewanie zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l nie strasze oglądałem ta przeczepke , bo jest naprawde fajna i napisałem co zauważyłęm , po koleżeńsku na co ma zwrócić uwagę by na dłużej słuszyła.

Sprzedający nie wszystko nam powie ( wiadomo chce sprzedac) i lepiej wiedzieć co zrobić , kupujemy uzywany sprzęt i nie wszystko jest oki.

Ja też zamierzam zmienic przeczepke i tez kupie uzywana i pewnie też będzie coś do zrobienia poprawienia.

I nie uwazam bym straszył , a napisałem co ma zrobić .

Odnośnie tego panelu sterewania ( kosmicznego) to jest to cały panel sterewania systemem zasilania w prąd systemy solarnego i ogrzewania oraz ciepłej wody . Przyciskamy tylko a wszystkim zajmuje sie elektronika np. ustawiamy , że chemy mieć temperaturę 20 stopni w przeczepce i panel sterowania włacza piec i grzeje aż uzyska tą temperature i sie wyłacza , włacza się ponownie gdy temperatura spada poniżej 20 .

Prawdobodobnie kupie taka sam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaalllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee. :ok:

 

Fajowa, a jakie ma zegary!!!!

 

Taka kosmiczna trochę.

No i te drzwiczki drugie ciekawe, pewnie na deskę schowek albo pianki...

Jak odpoczniesz to zdjęcie zapodaj i opisz co i jak.

A przedsionek albo daszek jest ?

 

Się nic nie martw, przecież przyjachała na kołach, na pewno powoli wszystko sprawdzisz i dojdziesz do ładu a jak trzeba to naprawisz.

 

Ale przyjemnie się w SWOJEJ budce piwko pije co nie ? :):lol:

 

NAJWAŻNIEJSZE, ŻE JEST.

 

Pozdrawiam serdecznie i cieszę się razem z Wami.

Ten Kip to wyglada na niezłą firmę, z pomyślunkiem a nie, że tylko ładnie ma być...

Jacek. :ok:

 

PS.

 

I przestańcie chłopaka mi tu straszyć i dołować :lol::bukiet:

Wiadomo, że trzeba zawsze to i owo zrobić a na razie jest oblewanie zakupu!

 

Jacku :? jest letni przedsionek (daszek na stelazu) no i dobralem u niego gruby caloroczny akrylowy namiot i podloge jeszcze...takze cos tam mam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.