Skocz do zawartości

Inne naklejki


kerad6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może jeszcze wprowadzić do sprzedaży pasek z www.karawaning.pl naklejany na tablicę rejestracyjną tam gdzie zwykle są reklamy i telefony ? :]:]

 

Popieram kerada, też już o tym myślałem. Patrzyłem nawet na allegro ile kosztuje zrobienie takiej podkładki pod tablicę. Jest to koszt przy jednej sztuce 19zł, ale jak by hurtem zamówił to może udało by się zejść z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomii , moze to wygladać tak

www.karawaning.pl - kerad6 , www.karawning.pl - KONZIO, www.karawaning.pl - Tomii

:ok: zrobiopne taką wysokością lier żeby były praktycznie na całą wysokość tego paska np na białym tle niebieskie lub granatowe napisy lub na nienieskim lub granatowym tle białe napisy ( wersje do przedyskutowania). Można zebrać listę chetnych , a powinno byc ich dużo i pogadać z tym gościem http://www.allegro.pl/ite...eklama_hit.html czy wykonałby okerśloną liczbę takich tablic z idywidualnymi końcówkami napisu. Dzięki za prywatną wiadomość ale puszczę to również na forum może będzie odzew. Jeśli nie to ja chyba sobie zamówię taką ramkę ze swoim nickiem. Pozdrawiam i ciekaw jestem zdania innych. Piszesz że 95% ludzi nie wie co to karawaning. Może właśnie takie tablice spowodują

że zainteresują się tym adresem i formą spędzania wakacji. Może taką ramkę zapiąć również na tyle auta :ok::zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57 sorry ale jesteś czwarty :ok:

kerad6

KONZIO

ptaku

wir57

a tak poważnie to ten pomysł może wypalić przy odpowiedniej liczbie chętnych i gość może nieco obniży cenę. Jeśli przypniemy jeszcze d9o tyłu samochodu to ramek bedzie jeszcze więcej :ok::zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że 95% ludzi nie wie co to karawaning.

Chodzi mi o to że sam adres forum może spowodować u ludzi taką samą reakcję jaką spowodowało by wożenie pod tablicą adresu:

www.xyzabcdef.pl

 

Przy naklejkach logo mówi już wiele. Przy takim wąskim pasku, logo jest zbyt małe żeby je zauważyć. Ja bym proponował raczej napis

Forum turystyki - Karawaning.pl, chociaz lepiej by było zapewne Forum turystyki karawaningowej - Karawaning.pl (to może być jednak zbyt długie).

 

Nicki imo nie są najlepszym pomysłem - czytelność zerowa (przeczyta go jedynie osoba stojąca za tobą w korku), i mocno podniosą cenę wykonania. Kiedyś na giełdzie na Żeraniu pytałem faceta o te ramki i przy 100 sztukach cena była w okolicach 5 zł za podkładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii chyba zacznij notować chetnych :zarowka:

Zacznij notować a potem złóż zamówienie na każdą indywidualną tablicę i proś się o wpłaty :ok:.

Sorry, ale ja wykonywania indywidualnych ramek się nie podejmę.

W innym poście napisałem jak ja to widzę, a uwierz mi że mam trochę doświadczenia i wiem jak szybko mija ludzikom zapał na takie gadżety jak trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ok może masz rację.

Przed nami cała zima i można nad wszystkim pomyśleć.

Nie ma jednak sensu na szybkiego już robić listę i zamawiać. Zastanówmy, prześpijmy się z pomysłem i wtedy na spokojnie się ustali co i jak i temat będziemy finalizować, a w maju na zlocie odbiór :zarowka:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.