Skocz do zawartości

Inne naklejki


kerad6

Rekomendowane odpowiedzi

przecie widać antenkę

Widzisz Boguś, Ty dysponujesz autem wysokim i dużym (jeździłem taką T-4 służbową, to wiem jak tam się siedzi), u Ciebie antenkę widać gołym okiem bo majta się ponad przyczepą i to pewnie chen, chen. Ja teraz mam lema 1500, długości cirka ebaut 1,70m to mnie znad budki (przy postawieniu na osobówce) ewentualnie tylko jej "pędzelek" wystaje. Stąd taki pomysł. Ale wydaje mi się, że brniemy chyba za daleko. Zostawmy ten temat, bo zaczyna się robić jak w wiadomo jakim temacie, zaraz się posprzeczamy, a to bez sensu. Każdy zrobi jak uważa, jak będzie chciał zrobi sobie podkładkę, pod tablicę, ktoś inny niech (jak ma ochotę) robi naklejkę. I wsio. Mam tylko prośbę do Mymlona, bo bardzo mi się podoba ten Jego wzór, jak Byś coś działał w kwestii zrealizowania swojego projektu dla siebie, daj znać. Przelał bym Ci pieniążki i też bym chciał takiego "jamnika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

KONZIO, zrobię jakieś wymiary i popytam. Myślę, że nie warto brnąć w koszty i zamawiać na folii odblaskowej. Pozostaje jeszcze kwestia napisu. Ma być krótki, żeby był czytelny. Moje propozycje:

 

MAM CB WYPRZEDZASZ POWIEDZ

 

WYPRZEDZASZ ZATRĄB

 

JADĘ NA URLOP

 

JESTEM ŻÓŁWIEM

 

ZACHOWAJ ODSTĘP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To SUPERAŚNIE!

W kwestii napisu, to ja osobiście chciałbym coś z tym CB.

Co do ceny to gdybyś miał taką możliwość, spytał Byś się (jeśli możesz) jak cena plasowała by się na odblaskowym elemencie. Tak sobie myślałem, że dodatkowy element odblaskowy czasem może się przydać (ale jeśli będzie to strasznie drogie, to ja też na kasie nie śpię).

Ale ogólnie extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, zrobię jakieś wymiary i popytam. Myślę, że nie warto brnąć w koszty i zamawiać na folii odblaskowej. Pozostaje jeszcze kwestia napisu. Ma być krótki, żeby był czytelny. Moje propozycje:

 

MAM CB WYPRZEDZASZ POWIEDZ

 

WYPRZEDZASZ ZATRĄB

 

JADĘ NA URLOP

 

JESTEM ŻÓŁWIEM

 

ZACHOWAJ ODSTĘP

i tu jest więcej ciekawych pomysłów tylko nie mam rozeznania co do cen za takie pomysły. coś bym wybrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę następujących wariantów:

-ekonomiczny

-odblaskowy

-na foli magnetycznej.

Jamnik żółty napis czarny.

Wymiary 1000x300mm.

 

eko 50zl

magnes 80zł

odblask80zł

odblask magnes 110

 

Trochę drogo, trzeba się jeszcze porozglądać.

 

PS . Ma ktoś grafikę takiego jamnika w dużej rozdzielczości? :(

 

Znalazłem jeszcze kilka grafik, jednak są to maskotki autobusu więc nie możemy wykorzystać, a szkoda...

 

jamnik_hybrid.jpg

 

Jamnik_low_entry.jpg

 

jamnik_live.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat ucichł a ja jednak postarałem sie o naklejke na tył przyczepy informującą , że mam CB i jak kto się za mna spieszy niech zagada, zrobie mu droge jak bedzie możliwość .

post-63340-imported-2a508777-a143-4bee-8865-82e2d80ef4f9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.