Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

kit

Nie musimy odrazu być klubem organizacją itd a i tak wypadało by żeby gospodarz był chętny do negocjacji cen Zawsze i wszędzie więcej

Ktoś musi pojechać na miejsce przyszłego zlotu aby te ceny z gospodarzem wynegocjować. I tu wszyscy patrzą na Adminów jakby to oni mieli obowiązek udać się tam i załatwić sprawę. Każda taka wyprawa wiąże się z wygospodarowaniem czasu oraz kosztami a nie wiem, czy za prowadzenie tego forum mają jakieś pieniądze bo niby od kogo?

Chcę być dobrze zrozumiany: sposób organizowania zlotów bez żadnej organizacji ustaliliśmy na pierwszym zlocie i na razie taka forma sprawdza się. Nikt za pobyt na zlocie składki nie płaci, każdy na zlocie siedzi tak długo jak mu pasuje, każdy może w dowolnym czasie wycofać się z przybycia na zlot i nikt do niego pretensji mieć nie będzie. Życie pokazuje, że w końcu pretensje o nieprzybycie na zlot mają do siebie wszyscy ci co zrezygnowali lub nie widzieli sensu uczestniczenia w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgadza się , przy wizycie jednej załogi to nie kiedy trudno utargować nawet złotówkę ,ale gdy ma złożyć wizytę powiedzmy 50 lub 100 załóg na pewno można coś utargować :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , przy wizycie jednej załogi to nie kiedy trudno utargować nawet złotówkę ,ale gdy ma złożyć wizytę powiedzmy 50 lub 100 załóg na pewno można coś utargować :blagac:

 

W zasadzie zawsze było coś targowane, ale z drugiej strony "szału" nigdy nie było. Rozmowa o cenach to ciężka sprawa bo z jednej strony właściciel nigdy w maju lub wrześniu takiego obłożenia by nie miał jednak z drugiej i prądu idzie dużo więcej i pole może mocno ucierpieć (w Sandomierzu zostały po nas koleiny) i gospodarze są tego świadomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, po naszej majówce w Sławie 2008 zaraz był zlot europejski i właściciel nie obawiał się o stan swojego pola gdyż ono było dobrze przygotowane na taką ilość zestawów. Dodatkowo wpadło jemu parę groszy po nas i nie zdarł z nas skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę być dobrze zrozumiany

 

ja cie dobrze rozumiem i popieram w 100% :blagac: ale jako grupa kwestia dogadania cen napewno istnieje ...

 

Ktoś musi pojechać na miejsce przyszłego zlotu aby te ceny z gospodarzem wynegocjować. I tu wszyscy patrzą na Adminów jakby to oni mieli obowiązek udać się tam i załatwić sprawę

 

myśle że znalazły by się chętne osoby na taki rekonesans miejsca przyszłego zlotu Sam przy propozycji http://www.drawtur.com/ pisałem że chętnie pojade sprawdzić ośrodek i dogadać szczegóły do tego kilku kolegów też zgłosiło chęć jazdy na zwiady więc myśle że z tym problemu by nie było :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus bednarski

właściciel nie obawiał się o stan swojego pola gdyż ono było dobrze przygotowane na taką ilość zestawów.

W Sandomierzu po naszym wyjeździe pole wyglądało jak po nakręceniu ostatniego odcinka "Czterech pancernych i psa". Same koleiny w rozmiękłym od kilkudniowych opadów terenie.

kit

pisałem że chętnie pojade sprawdzić ośrodek i dogadać szczegóły

Czyli ten kłopot mamy z głowy bo ja też się zgłosiłem. Jeżeli ustalimy miejsce to na rekonesans podjadą koledzy którzy będą mieli najbliżej albo ci najbardziej zdeterminowani albo wszyscy którzy będą chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszej majówce w Sławie 2008 zaraz był zlot europejski i właściciel nie obawiał się o stan swojego pola

 

zostawiliśmy miejsce w stanie nienaruszonym :blagac: takim jak je zastaliśmy

 

Czyli ten kłopot mamy z głowy bo ja też się zgłosiłem. Jeżeli ustalimy miejsce to na rekonesans podjadą koledzy którzy będą mieli najbliżej albo ci najbardziej zdeterminowani albo wszyscy którzy będą chcieli.

 

tak jest pojedziemy delegacją :blagac: i odciążymy adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje na zawody.

kolega ARCZ już wspominał kiedyś o tym w swoim podpisie

a to w praktyce wygląda tak

http://pl.youtube.com/watch?v=dftULwzTrhE&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorzej mogło by być, jak by ktoś z nas przyjechał z takim sprzętem

http://pl.youtube.com/watch?v=4UCZF_UnG10&feature=related

albo tak

http://pl.youtube.com/watch?v=7q7K1bBhjkY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

widzę że koszty są tu najważniejsze i że 20zł jest barierą.

Jeśli macie jakiś konkretne miejsce w Polsce to zgłaszam sie na ochotnika żeby się tam udać w celu negocjacji cen! mam taką pracę że śmigam cały tydzień po Polsce więc nie jest to dla mnie problem aby zaplanować sobie jakieś konkretne miejsce.

Mam nadzieje że sprawy finansowe nie będą jednak najważniejsze w organizacji V zlotu, ważniejsze chyba jest chęć spotkania się i wypicia wspólnie browara czy to w Warce czy w Tychach albo Żywcu czy Okocimiu.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chęć spotkania się i wypicia wspólnie browara czy to w Warce czy w Tychach albo Żywcu czy Okocimiu.

Ten szczytny cel powinien nas motywować do V zlotu :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chęć spotkania się i wypicia wspólnie browara czy to w Warce czy w Tychach albo Żywcu czy Okocimiu.

Ten szczytny cel powinien nas motywować do V zlotu :blagac:

 

no , może jeszcze być Lech :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny we Warce powalaja.... gdyby liczyc nawet niepelna moja zaloge ( 3 osoby + pies ) to jest 91 zł a po rabacie 72,80... generalnie duzo :blagac:

 

natomiast w kwestii powracającej innej lokalizacji Zlotu

miejsca przyszłego zlotu Sam przy propozycji http://www.drawtur.com/

nadal podtrzymuje swoją propozycje lustracji kempingu i rozmów zmierzających do negocjacji cen na Zlot...

 

na marginesie dodam jeszcze że ma terenie Pojezierza Międzychodzkiego jest piękny ośrodek OWiR Sieraków ( info jest dostępne w necie ) gdzie wiem z autopsji, że na przyjazdy zorganizowanych grup są inne cenniki, korzystniejsze, ale na chwilę obecną nie poddaję tej lokalizacji pod dyskusje nad miejscem Zlotu ponieważ, wielu forumowiczów użyje swoich żelaznych atutów :blagac: typu: za daleko, poza centum ... itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.