Skocz do zawartości

Mover polskiej produkcji


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś miał techniczny kontakt z produktem o nazwie SMART DRIVE firmy Tradex Technology (ul. Długosza 15; 77-300 Człuchów) www.tradextechnology.com.pl?

Silnik, elektronika + pilot jest (podobno) z Anglii. Resztę produkują w PL. Na wszystko dają 5 lat gwarancji.

 

Dziękuję za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Truma robi najdrozsze mover-y. Na poczatku tez byla na angielskich podzespolach ale cos nie za dobrze im to chodzilo tz duzo reklamacji bylo, od chyba dwoch lat robi na miejscu i juz jest okejos.

Tanszy jest Reich-mover... ale ludzie chwala sobie tez Power-mover (angielski). Ja mam Enduro i tez nie mam zadnego ale.

Kiedys jak tylko Truma robila to nie bylo alternatywy, ale teraz jest duzo film robiacych mover-y ... jestem ciekawa ile ten polski kosztuje? Bo z wygladu podobny jest do wszystkich innych... Truma ma poprostu plastikowa obudowe i dlatego moze optycznie lepiej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawa ile ten polski kosztuje?

 

4500 zł z tego co zorientowałem się po powrocie do kraju :swieca:

 

http://www.allegro.pl/item417618921_smart_drive_urzadzenie_manewrujace.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Witam!

Czy ktoś miał techniczny kontakt z produktem o nazwie SMART DRIVE firmy Tradex Technology (ul. Długosza 15; 77-300 Człuchów) www.tradextechnology.com.pl?

Silnik, elektronika + pilot jest (podobno) z Anglii. Resztę produkują w PL. Na wszystko dają 5 lat gwarancji.

 

Dziękuję za wszelkie uwagi.

 

Witam,

zacznę od poprawki adresu www :)

www.tradex-technology.com

 

W aktualnościach na tej stronie jest artykuł gazety Polski Caravaning porównujący dostępne na rynku movery i ich ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie Barwol

Niedawno kupiłem mover właśnie w tej firmie. Tyle tylko, że wystawiony na allegro. Ja płaciłem 3660 i przesyłka była gratis. Co do gwarancji to mam na 2 lata. Mover oczywiście jest nowy i nie używany. Sprawuje się dobrze. Montaż zajmuje około 2 godziny i jest bardzo prosty. Dostałem instrukcję obsługi po polsku. Na razie sprawuje się dobrze. Zobaczymy jak będzie dalej.

 


tak wygląda załozony

post-94298-imported-0aa37ccb-ca5c-490d-be7c-89168cef39c7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa niestety nie pociągnie za żadne skarby :bukiet: Może by popchała, ale nie mam do niej pilota z funkcją pchania :ok: Tak na marginesie pozdrowionka dla wszystkich forumian z pola namiotowego w Lubikowie -niedaleko Skwierzyny. Zarąbiście czysta i płytka woda !!! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Niedawno kupiłem mover właśnie w tej firmie. Tyle tylko, że wystawiony na allegro. Ja płaciłem 3660 i przesyłka była gratis.

 

PWTWSW, powiedz jaki masz model Twojej przyczepy? Czy pchałeś przyczepkę moverem pod górę albo uskuteczniałeś zjazd w dół? Jak Twój mover radzi sobie ze wzniesieniami? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model przyczepy nie ma znaczenia, ważna jest rama i DMC przyczepki. Moja przyczepka to HOBBY na ramie o ile dobrze pamietam PRICE. Przed zakupem dzwoniłem do sprzedającego, podałem nazwę ramy. Sprawdził i oddzwonił, że będzie pasowało. No i pasowało :swieca: . Co wzniesień to nie pomoge. Nie miałem jeszcze okazji wykorzytać movera w takich warunkach. Moge jedynie powiedziec, że znakomicie działa w terenie trawistym. Poprzednio korzystałem z urzadzenia - nazywało się to HIPERDRIVE. Był to napęd wpinany w miejsce koła na dyszlu. Nie radził sobie wogóle w terenie trawiastym. No a teraz moge jechać tylko z dziećmi i nie ma żadnego problemu przy ustawianiu przyczepki, jak i przy zapinaniu do samochodu. :look:

Wydaje mi się, że przy niewielkich wzniesieniach mover powinien sobie poradzić. jedyne co zaobserwowałem, to strasznie ciągnie z akumulatora(zamontowany w przyczepce), ale sam napęd się nie grzeje.Moje wrażenia po letnich wyjazdach są :hmm:

Myślę, że trochę pomogłem. Ziomek, w razie jakis pytań to pisz. W miare możliwości służę pomocą.

POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Może znajdzie sie kiedys okazja to zobaczę jak u Ciebie wygląda to w realu. :look:

Spróbuję porozmawiać jeszcze z dostawcę. Generalnie jednym z moich problemów jest zjazd pod dom. Niestety nie mozna tego załatwic wykorzystując ciagnik. Muszę fizycznie wypiąć przyczepę, "zrobić kąt prosty" na małym odcinku i potem heja w dół. Oczywiście mógłbym ponownie podpiąć ciagnik itd. Mover załatwił by ten problem. Oczywiście ustawianie przyczepy na kempinagch to bajka.

1 miesiąc temu widziałem jak jeden gość ustawiał przyczepę na kempingu w Zakopanym. Zastanawiałem się jak on wiedzie w "to" miejsca zwłaszczas, że ja je odpuściłem. Wiazd był pod lekka górkę pomiędzy drzewami i niestety nie było miejsca na podpięcie ciągnika. Jak odpalił swojego movera to mucha nie siadła ...

 

Widziałem kiedyś chyba na TVN turbo filmik gdzie pokazano jak facet wyciągał swoją przyczepkę z garażu, który by pod domem. Kąt nachylenia był dość pokaźny. Mover dał radę. Pozdrawiam :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek,

jeśli chodzi o zjazd przyczepą w dół to za pomocą movera nie ma z tym żadnych problemów.

Jest jednak kilka szczegółów o których trzeba wspomnieć:

 

1) Instrukcja mówi, że taki manewr powinno się wykonywać "dyszlem w dół".

2) Jeśli zdecyduje się ktokolwiek na zjazd "dyszlem do góry" musi liczyć się z tym, że dyszel może niebezpiecznie się unieść i tym sposobem można uszkodzić tył przyczepy oraz spowodować zagrożenie w jej otoczeniu.

Sytuacja taka może zdarzyć się w szczególności gdy podczas zjazdu zatrzymamy mover. Siła bezwładności spowoduje uniesienie się dyszla.

Przyczepa raczej się nie przewróci, ale może być niebezpiecznie.

 

DLATEGO NAJWAŻNIEJSZA JEST GŁOWA!!! POTEM MOVER!!! :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.