Skocz do zawartości

Który lekki przedsionek wybrać?


czyś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2021 o 02:08, Misio napisał:

Mam i polecam

20180530_201636.thumb.jpg.5b9c8fa8cceab2935cafc7ab6ae9974d.jpg

W tamtym roku nie zostawiłem ani razu (Nie było okazji i potrzeby), mam już 3 sezony...czyli 2 używałem...

Misio! Gdzie zdobyć taką zewnętrzną osłonę termiczną na szyby? Nasza już się zużyła, byliśmy u kilku tapicerów ale u nas zupełnie nie kumają o co chodzi albo nie chce im się pracować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A my dziś testowaliśmy nowy przedsionek do naszego mini camperka.

Ponieważ mamy już z Obelinka ten prezentowany nawet powyżej Lagoon  i spisuje się bardzo dobrze, więc znów zamówiłem w Obelinku - cena cośok. 1300 PLN z dostawą z Holandii. MOżna do niego dokupić podwieszaną sypialnię dla dwóch osób. Powierzchnia jest na tyle duża, że spokojnie zmieścimy się ze stolikiem, czterema krzesłami i pojedynczą szafką kuchenną. Przednią ścianę można całkowicie wypiąć lub przesunąć do tyłu o jeden segment i wpiąć aby zmniejszyć powierzchnię - wtedy mamy z przodu coś  w rodzaju werandy. po obydwu stronach można podnieść część scian, a w oknach do połowy wysokości są moskitiery - więc nie powinno być problemu z przewiewem. Oczywiście do środka obowiązkowo wstawiamy wiatrak:):)  Rozkładanie jak dla nas bajecznie proste, połączenie z camperem za pomocą kedry wsuwanej w multirail - 20 minut i stoi! Kupiliśmy bo może się przydać jeśli na  na tegoroczne wakacje zdecydujemy jechać bez przyczepy. A taki zestaw można wykorzystać w ten sposób,że zostawiamy cały dobytek w przedsionku a samym autem przemieszczamy się swobodnie gdzie nam się tylko podoba:) mamy nawet plan, żeby np. z campingu, na którym zostaje ten namiot wyrwać się samym kamperem na dwa, trzy dni na jakąś fajną plażę i postać tam na dziko. prądu i wody  w camperku wystarczy, kibel przenośny, namiot iworek prysznicowy z nożną pompką  też mamy więc tak mniej więcej widzę:)

20210627_095825.jpg

20210627_100534.jpg

20210627_095835.jpg

20210627_100244.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 13.04.2021 o 02:08, Misio napisał:
W dniu 3.03.2021 o 14:11, PaulinaWo napisał:

Cześć! czy ktoś z Was ostatecznie zdecydował się na Obelink San Antonia ?

https://www.obelink.pl/obelink-san-antonia-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Jak wrażenia?

Mam i polecam

20180530_201636.thumb.jpg.5b9c8fa8cceab2935cafc7ab6ae9974d.jpg

Jak wysoko masz listwę do kedry? Szukam takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.04.2022 o 15:48, Misio napisał:

Zmierzę...

I jak, udało się poczynić jakieś pomiary :)

Mam też pytanie do czego wpinasz kedrę, masz oryginalną likszparę w markizie, czy dorabiałeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.